Przybywajcie
Już dziś o 12.00 w Białce Tatrzańskiej Mistrzostwa Świata w Mobilnej Scigacce czyli zjazd na byle czym. Będzie też nasz tygodnikowy wehikuł. Będzie się działo.

Reklama

2017-04-21 19:20:00

Reklama

Wiadomości telewizyjne: Ołtarz w szopie. Proboszcz z Kościeliska robi porządek w kościele

W najnowszym wydaniu Wiadomości Telewizyjnych TP: Piękną mamy zimę tej wiosny! Ołtarz w szopie - proboszcz z Kościeliska robi porządek w swojej świątyni. Orkiestra US Air Force in Europe Band zagrała w redakcji Tygodnika Podhalańskiego. Miłośnicy Wielkanocnego Jaja bawili się na Kalatówkach.


Reklama
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
juj 2017-05-12 11:18:50
Cepry nic nie dali ? Śmieszni jesteście. Gdyby nie cepry zobaczylisbysmy czy mielisnyscie to co macie.
francisek 2017-05-03 17:19:33
goscie tu nic do gadania nie maja,bo na nic do kosciola nie dali a niema co gadac czy tu chodzic czy nie fakt taki ze z kosciola wynosic nie powinien ,i przestancie gdakac ze ktos cos dobrze zrobili ze sie zainteresowali wkoncu tym wszystkim bo za moment to by nic nie bylo a cepry skad przyli tam niech ida sycka madrzy raptem sie znalezli chwala za odwage wkoncu
mila 2017-04-30 11:12:20
Ksiądz nie lubi mieszkańców, śmieszne... Ale za to mieszkańcy lubią proboszcza?? Gdyby go lubili to by porozmawiali, przedyskutowaliby sprawę anie wystawiali siebie i księdza na pośmiewisko. Osobiście uważam, że zachowanie ludności z kościeliska to hańba dla nas. Nawet goście są oburzeni postepowaniem ludzi zamieszkałych Kościeliska.
korrdian 2017-04-30 10:57:36
Jak wam sie nie chce ruszyć czterech liter i pójść do kościoła to jak was ma ksiądz zachęcić? Cos rozdawać czy co? A do kościoła nie chodzi sie fla księdza tylko dla siebie i Pana Boga.
Macie dobrego proboszcza. Cmentarz wam uporządkował i w kosciele skomnie elegancko. Jak ktoś lubi przepych jak faryzeusze to skromność Boga nic nie ma do rzeczy. Najmądrzejsi.
xxx 2017-04-30 09:33:58
Proboszcz nie jest od tego ,aby stawiać ludzi do pionu,powinien ludzi do kościoła zachęcać, a nie mówić, że nie muszą tu chodzić,bo podobno to Duszpasterz. Jak nie lubi tutejszych mieszkańców i wystroju kościoła to niech się on przeniesie. Przecież kapłaństwo, też wymaga wyrzeczeń, a nie tylko wygody.
inwest 2017-04-29 22:35:15
Wywalicie dobrego proboszcza oby sie trafił taki co was do pionu ustawi. A Ci co zaczeli wojnę o ołtarz jakoś do koscieliska do kościoła nie chodzą a do kościoła to sie raczej do boga nie idzie a nie ksiedza
Zośka 2017-04-28 21:18:52
Nikt nie powinien dokonywać zmian bez porozumienia się z ludźmi, także nie piszcie głupoty.
gośc 2017-04-28 10:12:01
piszecie takie głupoty.
A kościół Mariacki też ma konserwacje i renowacje.
60% osob na mszy to sa goście. Jak tego nie widzicie
Kamissa 2017-04-27 21:24:34
Ojjjjj dobra dobra no wziol wyniósł i co i ma być cisza, to jak tacy mądrzy jesteście to idźcie i się spytajcie może wam coś powie a grabic kolo kościołach ma kto, tam są tacy co to robią, a dziadków do tego nie mieszać to do Mariackiego kościoła tez idźcie zmienić bo tam sycko stare zaplesniale.
obserwator 2017-04-27 17:11:13
Ten proboszcz to i tak ma anielskie nerwy dla takich ludzi jak Wy. Syścka som żeby zament robić ale żeby koło kocioła pograbić to nie ma. Ten ołtarz wygląda znacznie lepiej. Tacy wielcy uczeni ich dziadkowie robili i nie można zrobić. W domu też nie poprawiaćie nie robicie bo wasi dziadkowie robili. Zatanówcie się!!!
Tina Tina 2017-04-24 10:13:28
Do jalu66 -e chyba som tacy i jest i na niego rada tak nie będzie, musi sycko się odnaleźć i wrócić na swoje miejsce a przynajmniej gdzie to jest co się z tym stało winien powiedzieć ludziom.
jalu66 2017-04-24 09:44:12
Nie ma w Kościelisku ludzi którzy wygrali by z księdzem. I nikt się nie postawi bo się boją.
miniminka 2017-04-23 14:52:58
ja mysle ze te wszytkie wypowiedzi z wiara tu nic wspolnego nie maja poprostu ludzi zdenerwowalo,malo przyjezdzajac do waszej miejscowosci wstepujac do kosciola widac zmiany ktore nie zawsze ciesza ,jak wszedzie jedni sa za drudzy przeciw ,Boga w to nie mieszajcie .
SP 2017-04-23 14:10:29
@obserwator - ogrzewanie ??...moja teza o szczerosci twojej wiary sie sprawdza. Koniec !
Do sp obserwator 2017-04-23 06:31:27
ja myślę sp, że on leżał juz jako nie potrzebny w kościele i nie pisz bzdur bo jasno powiedział jak chcecie to go zabierzcie, to by powiedział ok zawioze spowrotem, wiec nie broń nie pisz głupie bo teraz to nikomu nie przyjemnie, oby tylko nie było tak ze juz koneserzy zacierali staroci rączki, zmiany każdy robi u siebie na swoim a nie na czyimś no niech by tak co wyciągnęli z ludowki czy z innej instytucji to byście dziawolili czego się boicie źle zrobione to się dostało, czytając te komentarze wczoraj na portalach gadajac z ludźmi w sklepie to nie garstka gada ze nic się nie stało ci co abo ksiądz w rodzinie bo ronsia ronsia, wiec niech się pomodli za całość żeby się ułożyła atmosfera wróciła do dawnych czasów a nie ze do kościoła cza iść gdzie indziej bo jeden po drugim patrzy, szanowni parafianie a może by tak ogrzewanie od czasu do czasu w kościele włączyć no tak pewnie nas nie stać.
SP 2017-04-22 20:22:07
A ksiadz niech dmucho na to wszystko co wygadujecie, Jezus sie nie obrazi jak na czas remontu oltarz do stajynki sie przeniesie, ino sie modlcie, zeby On nie zaczal watpic w szczerosc wasyj wiary...Hej !
Oburzona do episkopat 2017-04-22 16:20:02
Myślę że wiedza gdzie Warszawa ale miarka się przebrala i ołtarz znaleźli ciekawe co by na to wszyscy ci co się na portalach społecznościowych wypisuje na ten temat, że nie słusznie właśnie słusznie bo jeśli to ktoś podarował, czy włożył swoje prace to jeśli by miał honor juz po wcześniejszej jeździe o pająka to by nie wynosił a najwięcej piszą widzę przybyszy korzeni swoich nie sobie szukają e Polsce kasinioki to nie sztuka przyodzioc strój góralski, nie nikt złych, co rozdmuchali się nie boi, a co poniektorym radzę postarać się o 500+,i mniej dawać raz na prawo raz na lewo bogobojne biedne aż chcą podeszwy zapalić takie nadgorliwe to co wyniesione ma bym wniesione spowrotem, przykre ale prawdziwe bo za moment będziemy jeden drugiemu wynosić bo będziemy gazdami tak się nie robić jeszcze koscieliscany wiedzą gdzie Warszawa
beata SS 2017-04-22 15:15:06
fajnie nazwali minimalista eeee koscieliscany se nie daly wkoncu brawo to zasluga wielu pokolen czy wkoncu ktos wie gdzie pajak jest ,przykre to wszystko ale jesli ludzie sobie tego typu nie zycza remontow to bym nie robil i tyle w temacie mam taka nadzieje ze wszytko wroci do normy bo przykro patrzec na ta atmosfere we wsi wszystko szepta dodaje ujmuje jedni za drudzy przeciw ale PANI AGATKA mysle ze tutaj tez zaradzi zeby wszytko bylo ok trzymam kciuki.
Wsianka kościeliscanka 2017-04-22 15:12:56
A kany jest ambona, fto wiy ?
andzelikas 2017-04-22 15:02:14
to sie porobilo w tyk koscieliska ze łołtorze do sopy zanosom,strasne to casy nastoly
ePiSkopat 2017-04-22 11:24:33
Bo i Chrystus się urodził w szopie. A ta orkiestra to do tej pory nie wie gdzie jest Polska.