Reklama

2020-01-23 10:59:43

Gmina Biały Dunajec

Skażona woda w Gliczarowie Górnym

W wodociągu zarządzanym przez spółkę "Wierchy" Sanepid stwierdził zanieczyszczenie bakteriami Escherisia colli.

Komunikat Andrzeja Jacka Nowaka, wójta Białego Dunajca:

"Informacja dla odbiorców wody z miejscowości Gliczarów Górny. Wodociąg zarządzany przez Spółkę Wodno-Wodociągowa „Wierchy”

Wójt Gminy Biały Dunajec informuje, że w ramach systematycznego nadzoru sanitarnego i laboratoryjnego nad jakością wody, prowadzonego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem. Stwierdzono przekroczenie dopuszczalnych normach w zakresie występowania bakterii Escherisia colli 3 jtk/100 ml.

Urząd Gminy Biały Dunajec ogłasza zakaz wykorzystywania wody do picia.

O kolejnych wynikach badań wody oraz o ustąpieniu zagrożenia i o możliwości korzystania z wodociągu mieszkańcy będą sukcesywnie informowani."

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zdruzgotany 2020-01-29 11:54:32
Słuchałem wczoraj sesji Rady Gminy i nie wierzyłem własnym uszom jakie brednie wygaduje Wójt i Radni gdzie Ci ludzie do szkoły chodzili? Przewodniczący Rady mówiący, ze turyści mają uczulenie na bakterię a mieszkańcy nie powinien oddać swój mandat radnego i jeszcze że ma świadomość problemu a co nam po jego świadomości on ma świadomość różnych problemów od wielu wielu lat i w żaden sposób ich nie rozwiązuje... Jeżeli auta mają problemy w wywozem nieczystości w Gliczarowie Górnym, Sierockim i Leszczynach to jakim sposobem dostają od Wójta zgodę na prowadzenia takiej działalności na naszym terenie to powinno być podstawowe pytanie Wójta czy mają odpowiedni sprzęt żeby obsługiwać miejscowości na wierchach!!!!! Pani Radna mówiąca, że w autach nie ma węży na 20 metrów niech się zastanowi kto buduje szambo w miejscu do którego nie ma i nie będzie dojazdu. Trzeba sobie teren utwardzić i tyle. Najpierw szambo budujemy w krzakach daleko od domu a potem twierdzimy, że nie możemy z niego wybierać bo nie ma tam dojazdu KTO TAKI DOM ODEBRAŁ!!! Wywóz szamba to nie nasze dobre chęci a obowiązek każdego kto ma dom bez kanalizacji. Pijecie szambo trujecie i siebie i turystów..... GDZIE SĄ ODPOWIEDNIE SŁUŻBY?
stasek 2020-01-27 20:37:03
Do nick Anna
Druga spółka nie lepsza. Woda też skażona, warunkowo dopuszczona .

Komunikat ze strony sanepidu w Zakopanem
Komunikat o jakości wody do spożycia w wodociągu publicznym "Jurzyści Stołowe" w Gliczarowie Górnym
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem informuje mieszkańców miejscowości Gliczarów Górny zaopatrywanych w wodę do spożycia z wodociągu publicznego "Jurzyści Stołowe" w rejonie ul. Jurzyste, ul. Wierchy od nr 123, ul. Kaniówka, przysiółek Stołowe, że w dniu 23 stycznia 2020 roku, w związku ze stwierdzoną obecnością bakterii grupy coli (4 jtk/100ml) przy jednoczesnym wykluczeniu obecności Escherichia coli i enterokoków w wodzie pitnej podjął decyzję o stwierdzeniu warunkowej przydatności do spożycia wody z wodociągu publicznego w Gliczarowie Górnym.

Woda z wodociągu może być używana do spożycia i do celów sanitarnohigienicznych po przegotowaniu przez minimum 2 minuty

Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny w Zakopanem
mgr Beata Trojańska
Anna 2020-01-27 18:59:14
Proponuję najpierw sprawdzić czy obiekt w którym byliście podlega pod skarzony wodociąg, ponieważ w Gliczarowie są dwie spółki wodociągowe. Jedno drugiego nie wyklucza ale w pierwszym tyg. ferii na całym Podhalu panowała jeliówka, nawet tam gdzie nie pili wody z Gliczarowa.
magda 2020-01-27 14:40:06
Do Katarzyny. Uwierz, ze są tacy którzy podchodzą uczciwie do tematu i żadnej kontroli się nie boją, regularnie wywożą szambo i palą ekogroszkiem z atestem. Oczywiście zyski są wtedy mniejsze, ale tu chodzi o uczciwosć i świadomość ze truje sie siebie a przede wszsystkim swoje dzieci o turystach nie wspominając.
Katarzyna 2020-01-27 10:10:46
Słusznie napisał 'Obserwator' w gminie nic się nie robi. W całej gminie wszyscy jak jeden leją szambo, palą plastikami itp. z kominów wydobywa się smoooog. Jest potrzebna kanalizacja z obowiązkiem podpięcie się do niej, i problem z głowy. Może geotermia, gazociąg itp. i drugi problem z głowy. A teraz... kłótnie sąsiedzkie a wszyscy "na tym samym wózku jadą". Byleby tylko dopiec sąsiadowi ale on zrobi to samo...obaj dostaną karę i cisza...dalej leją szambo, kopcą ale już tego nie zgłoszą bo znowu zapłacą, nic to nie da! Tu żadna kara nie pomoże, jak zapłaci jeden to on zgłosi kolejnych, zresztą tu nie trzeba zgłaszać, szukać...trzeba wejść do każdego domu (i wszyscy doskonale o tym wiedzą) tylko co to zmieni??? Kanalizacja obowiązkowo, gaz czy geotermia i problem rozwiązany. Tyle jest różnych dofinansowań związanych z ekologią, trzeba się w końcu zabrać za usprawnianie bytu na miarę 21 wieku. Niech Wójt w końcu da przykład, po tylu latach pracy że temat jest do ogarnięcia a nie tylko przytakuje na wszystko albo mówi, że nie ma na to dutków. To kiedy Drogi Wójcie ruszamy z kanalizacją w Gliczarowie?
Wanda 2020-01-27 09:08:27
Panie Wójcie mamy nadzieję, że miał Pan niespokojny weekend tak jak my... Czas na zmiany jeżeli przerasta Pana taka sprawa jak budowa kanalizacji to może warto oddać stery komuś kto sobie z taką sprawą poradzi. Niech Pan nie wciska kitu, ze Gliczarów Górny to miejscowość wierchowa i nie ma możliwości budowy kanalizacji. Nasza cywilizacja naprawdę się rozwinęła i to już nie jest żaden problem. Może Panu nie przeszkadza jak pije Pan ścieki ale mieszkańcom i turystom już tak. Turyści mają wybór więcej do nas nie przejadą a my co mamy zrobić sprzedać ojcowiznę i wyjechać tam gdzie dba się o ludzi??
Anka 2020-01-26 21:35:08
W całej wsi jest problem ze ściekami. Nikt nie ma umów na wywóz szamba (czy pensjonat, czy dom prywatny, czy agroturystyka). Stołowe, Jurzyste, Fiśkowa Dolina. Kara? tzn. Wójt musiałby wszystkich wezwać do zapłaty po 1 do ostatni numer we wsi. Jest XXI wiek i kanalizacja... to jest jedyne słuszne rozwiązanie.
Aleksandra 2020-01-26 21:20:10
Tak czytam te wszystkie komentarze i uważam, że prawie wszyscy mieszkańcy Gliczarowa Górnego postępują w ten sam sposób. Rozmawiałam z gospodarzem, u którego mieliśmy zarezerwowany pobyt i według niego największym problemem jest fakt, że Gliczarów nie posiada sieci kanalizacyjnej. Wędrując po ulicy Stołowe unosi się odór szamba, nie wspominając o miejscowości Jurzyste. Szkoda, bo przyjeżdżam tu od lat i dla mnie i mojej rodziny jest to jedyne miejsce, gdzie można odpocząć. Gospodarze są bardzo mili i czujemy się tutaj jak w domu. Uważam, że jedynym wyjściem, aby ten problem rozwiązać jest pomoc ze strony urzędów.
Darek 2020-01-26 08:12:19
Przy sklepie to samo, strumień szanba wyrzeżbił w śniegu 100 m język, to skandal!
Sławek 2020-01-26 08:05:57
Potwierdzam, z Willi Gliczarów prosto do rowu zarazo obok drogi leje się szambo, śnieg w tym miejscu stopniał i wszystko odsłonił, wszyscy krórzy spacerują w strone sklepu na słynną Ścianę Gliczarów to widzą i nie wierzą własnym oczom. Właściciel tego pensjonatu nie ma wstydu, ale fatalna opinja spada na całą miejscowość, promocja jak się patrzy!
Ela 2020-01-25 17:14:57
Jak mam być czysta woda?! Spacerowałam dzisiaj z dziećmi i z pensjonatu Willa w Gliczarowie ( Wierchy 52) do rowu, metr od ulicy leje się szambo, Widok straszny, smród jeszcze większy, Dalej w pensjonacie Grota Zbójnicka tam gdzie jest sklep na łące cała rzeka szamba. Co na to władze gminy?! Zrobiłam zdjęcia i wyśle je do lokalnej gazety
Realista 2020-01-24 18:28:16
Będziecie mieć hotel 5 gwiazdkowy na Tatrzańskiej stację paliw na końcu Iwanów na Gliczarowie do 3 lat to dopiero zobaczycie co to znaczą ścieki. Hahaha
Brunoki2 2020-01-24 14:03:34
To jest skandal , wróciliśmy cała rodziną z "ferii" w Gliczarowie w całej wiosce górale woda w ustach , nic nie wiedzą o problemach z wodą( nigdy ich nie mieli) . Pół sklepiku zawalone 15 litrowymi baniakami ale zmowa milczenia wokół , wszyscy zachorowaliśmy i to z ciężkim przebiegiem. Nauczka dla nas - przy rezerwowaniu ZAWSZE będę już pytać czy jest kanalizacja i sprawdzać w sanepidzie .Ale więcej sie tam nie wybiore . Jestem zszokowana że mimo tego ze problem nawraca dalej ciągnie się pieniądze od nieświadomych ludzi narażając ich na takie niebezpieczeństwo i powikłania.
zbyszek 2020-01-24 09:44:24
Gminy Bukowina, Szaflary, Poronin walczą z wylewaniem ścieków na łąki. W naszej gminie nic z tym sie nie robi. Znajoma opowiadała mi przypadek z Bukowiny. Mieszka tam pewna pani która masowo wylewała szambo na łąke, teraz musi co tydzien pokazywać potwierdzenie wywozu scieków, prosty przelicznik od zuzycia wody lub wielkości pensjonatu mozna zrobic. Sprawe rozwiązano w kilka dni i juz nie śmierdzi. Proponuje to samo zrobić u nas. Wójcie zrób to dla naszego dobra!
tutejsy 2020-01-23 15:00:08
Bukowina jeszcze gorsza , szambo leje sie po drodze i nikt nie reaguje
Tad 2020-01-23 13:34:10
Smród wylewanych ścieków w całej okolicy, co na to Wójt Białego Dunajca?! Turyści spacerują i komentują niewybrednie ten stan. Jeśli to się nie zmieni turyści uciekną do czystych miejsc. Brawo Wójt! Mamy już 21 - szy wiek!
N_paj 2020-01-23 13:07:41
Przez opóźniona informacje na temat zakażenia wody , moje dziecko złapało bakterie . Jest w trakcie antybiotykoterapii. Zastrzyki domięśniowe . Brawo !!!!!
Obserwator 2020-01-23 12:21:17
@stasek Pan Nowak nie ma pojęcia co to promocja ????. Jedną studnię wywiercili i nieczynna pomimo, że już rok mija. Kanalizacja nawet nie w powijakach. Brak rozwoju przyłączy Geotermii. Smog i zacofanie... To jedyna gmina na Podhalu gdzie wójt nie robi nic dla mieszkańców, turystów. Nie robi nic w kierunku poprawy jakości wody a nie wspominając o powietrzu. Radni siedzą i niestety chyba nie widzą, że Biały Dunajec został w czarnej d.... Żeby taki wójt rządził tyle lat i nie potrafił nic zrobić to wstyd... "Jaki pan taki kram"(kran).
Staszka 2020-01-23 11:27:13
Panie Wójcie niech się Pan ogranie kiedy zaczną się kontrole szamb????? Mamy całą Gminę gości jest środek sezonu turystycznego a u nas po raz kolejny zanieczyszczona woda. Czy Pan chce wykończyć ruch turystyczny w Gminie z czego będziemy żyć.......
stasek 2020-01-23 11:19:38
Poproszę o komentarz Pana Wójta Andrzeja Jacka Nowaka,
Promocja Gminy jak się patrzy.
Brak już słów na to co się dzieje z wodą w Gminie.
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRaulik
  Tel.: 600746243
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  RENAULT TRAFIC II, r.p.2004, 1.9, stan idealny. 791 357 079
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM PRZYJMIE NA STANOWISKO KUCHARZ i POMOC KUCHENNA. DOBRE WYNAGRODZENIE, STAŁY ETAT -
  Tel.: 721 111 775.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ ARCHITEKTA, niezbędna znajomość Archicada i dyspozycyjność -
  Tel.: 601 544 244
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Rodzina zaopiekuje się domem lub pensjonatem, w zamian za mieszkanie lub symboliczny czynsz
  Tel.: 690 680 461
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni - KELNERKĘ z możliwością zakwaterowania, - POKOJOWĄ. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: - STARSZEGO DYSPOZYTORA, - POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 607 508 752. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni RECEPCJONISTĘ/KĘ z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • POŻYCZKI
  KREDYT DO 100 000 ZŁ NA OŚWIADCZENIE RÓWNIEŻ DLA: -ROLNIKÓW, -RENCISTÓW, -EMERYTÓW, -OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ, UPROSZCZONE PROCEDURY!!! T-18 542 40 56.
 • POŻYCZKI
  PROVIDENT - DYSKRECJA. 609 820 345.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TĘ, praca stała, w systemie zmianowym, bez nocek. Wymagany min. komunikatywny angielski. Preferowane osoby z Podhala z doświadczeniem. 660 41 00 46
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 5, serwisowane, zadbane, garażowane, r. 2008, diesel, stan bdb, oryginalna nawigacja z dotykowym ekranem, 2 komplety felg aluminiowych z oponami lato/zima, full opcja, 16.000 ZŁ -
  Tel.: 888 223 761.
 • BIURA RACHUNKOWE
  ROZLICZENIE podatku + Kindergeld z Niemiec/Austrii
  Tel.: +48 889988004
  E-mail: biuro.deutsch.englisch@gmail.com
  WWW: www.deutsch-englisch.edu.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  BMW 330d XDrive combi 2008, automat, 320tyś km, grafit, środek czarny skóra, fotele m-power, zadbany, bezwypadkowy
  Tel.: +48513345533
 • USŁUGI | budowlane
  KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ. 606 29 29 66.
 • PRACA | dam
  Hotel Rysy w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres hotelrysy@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w sklepie z odzieżą używaną w Zakopanem. Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 18, umowa o pracę. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym. Informacja i kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00, tel. 512 - 826-455 .
 • PRACA | dam
  Hotel Górski Kalatówki szuka na stałe do pracy kucharza (oferta z zamieszkaniem na miejscu)
  Tel.: 604 471 543, 696 800 340
  E-mail: biuro@kalatowki.pl
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  TEATR im. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA W ZAKOPANEM poszukuje do pracy na pełny etat TECHNIKA TEATRALNEGO z umiejętnościami szycia i charakteryzacji. Mile widziane zamiłowanie do sztuki teatralnej. Oferty prosimy przesyłać do dnia 05.03.2020 r. na adres: dorotaj@witkacy.pl, w temacie prosimy wpisać "oferta pracy". Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 15.03.2020 r.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam drewno opałowe okrajki tartaczne cena 50 zł metr więcej informacji udzielę telefonicznie
  Tel.: 883454883
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry*** zatrudni KUCHARKĘ i POKOJOWĄ. Tel. 608 088 017,
  E-mail: ksiegowosc@projinwest.pl
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, STANY SUROWE. 512 974 806.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  URSUS C-360, 3P. 502 658 638
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam HYUNDAI I30, 2015r, 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM BUKMANKĘ NA 2 KONIE. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC 7000mkw w Zakopanem oraz DOM - NA MAGAZYN, HALA. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE -
  Tel.: 601 793 866,
  WWW: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem w związku z otwarciem nowego Internatu zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel.: 725 300 095, e-mail:
  E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ KOBIETĘ DO PRACY W KUCHNI (POMOC KUCHENNA, WYDAWANIE POSIŁKÓW). Praca stała, z możliwością noclegu 601 533 566, 18 20 64 305
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098
 • PRACA | dam
  STUDIO PAZNOKCI W NOWYM TARGU zatrudni na etat -
  Tel.: 696 01 22 00
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: BARMANA/-KĘ (17 zł/godz.), KELNERA/-KĘ (12 zł/godz.) z doświadczeniem. 533 226 109
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SKUP SAMOCHODOW Każda Marka Osobowe Busy. Darmowy dojazd na całym Podhalu! Najlepsze ceny!
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: BARMANA/-KĘ (17 zł/godz.), KELNERA/-KĘ (12 zł/godz.) z doświadczeniem. 533 226 109
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo, TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY ORAZ MŁODYCH DO PRZYUCZENIA W ZAWODZIE - TYNKARZ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 1-3 tygodni. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2020-02-26 22:57 Zadymienie w bloku na Chramcówkach. Wszystko przez źle zgaszonego papierosa 2020-02-26 21:39 "Szarotki" przegrywają po dogrywce 2020-02-26 20:59 Słowak udawał narciarza. Kradł sprzęt ze stoku 2020-02-26 20:20 Antoni Wiercioch - halowy Mistrz Świata 1 2020-02-26 19:01 Dwa dni zimy, później znowu wiosna 2020-02-26 18:45 Luna wróciła do domu 2 2020-02-26 18:15 Hokejowy mecz na tafli Morskiego Oka wzbudził wielkie kontrowersje 3 2020-02-26 17:30 Nożownik może wyjść z aresztu za 200 tys. zł 2 2020-02-26 16:55 Dwaj fiakrzy z Morskiego Oka skazani przez sąd 1 2020-02-26 16:00 Uważajcie na podejrzane telefony z banku – to oszuści 2020-02-26 15:10 Samowola przy zakopiance 7 2020-02-26 14:10 W czwartek pogrzeb Dominika Sochy, który zginął w Tatrach. Rodzinne pożegnanie 2 2020-02-26 13:45 Dziś policyjna akcja "Prędkość" 1 2020-02-26 12:51 Herb przez tęczę znieważony. Burmistrz grozi, autor przeprasza, policja umarza 10 2020-02-26 12:28 Początek Wielkiego Postu 2 2020-02-26 11:51 GKS Katowice nie zgodził się na przełożenie meczu z powodu zachorowań w drużynie "Szarotek" 2020-02-26 11:27 Mamy go! To pierwsze zdjęcie krokusa pod Tatrami 1 2020-02-26 10:30 Nowotarżanie chcą zdecydowanej walki ze smogiem. 1200 podpisów pod petycją 3 2020-02-26 09:29 Jak ostatki to i chodzenie z koniem 2020-02-26 08:30 Zderzenie ciężarówki i auta osobowego w Skawie 1 2020-02-26 08:00 Obawy o koronawirusa na krakowskim lotnisku 9 2020-02-26 02:51 Na ratunek pod Żabiego Mnicha 2020-02-26 01:18 Na Małym Kieżmarskim Szczycie zginął autor tatrzańskich filmów na YouTubie 28 2020-02-25 21:02 Wirus w szatni Podhala. Ucierpiało 12 hokeistów. Mecz z GKS Katowice może się nie odbyć! 2 2020-02-25 20:30 Podkowiec na szczęście 2020-02-25 19:49 Pożar sadzy w Białce Tatrzańskiej 1 2020-02-25 19:30 Dzwonią z numeru +242... Nie oddzwaniaj, to oszuści! 15 2020-02-25 19:00 Dołącz do zespołu KFC Poronin 2020-02-25 18:33 Sześcioraczki, hejt i odpowiedź mamy 2020-02-25 17:39 Kolejna Parada Gazdowska odwołana 1 2020-02-25 17:38 Zaginął mały Antek 2 2020-02-25 16:44 Nadzór budowlany zamknięty 4 2020-02-25 16:13 Bruno się odnalazł 2020-02-25 15:39 Niezwykły koncert karnawałowy (WIDEO) 1 2020-02-25 14:36 Pod Rysami: Upadek z wysokości 2020-02-25 14:01 Lewica rozpoczęła zbiórkę podpisów poparcia Roberta Biedronia 10 2020-02-25 12:37 W niedzielę 23. „Karnawał na śniegu” 2020-02-25 12:07 Rowerem z Zakopanego nad Solinę - trwa zbiórka podpisów 2 2020-02-25 11:10 Pogrzeb trenera Janusza Forteckiego w poniedziałek 2020-02-25 11:08 Tatuś ukradł dzieciom 500+ 3 2020-02-25 10:09 Poranny wypadek w Maruszynie. Jedna osoba ranna 2020-02-25 09:26 Zmarł były reprezentant Polski w hokeju, zawodnik Podhala Nowy Targ 2020-02-25 08:00 Jubileuszowe igrzyska szkół niepublicznych 2020-02-25 00:00 Ginekologia w pełnym zakresie w Allmedica w Zakopanem 2020-02-24 21:16 Na rowerze na Gąsienicową nawet zimą 1 2020-02-24 20:29 Wolne miasto PRL-u 2020-02-24 19:33 Historyczna uchwała 2 2020-02-24 18:28 Pustki na narciarskich stokach w Nowym Targu 1 2020-02-24 17:45 Rzemieślnicy na start (ZDJĘCIA) 2020-02-24 17:27 Musu nie ma, czyli w sklepie to jest klawe życie
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Album TP

Pożegnania

FILMY TP