Reklama

2018-11-22 12:12:22

Reklama

Krościenko n.D

Stanisław Gabryś nowym przewodniczącym w Krościenku

Trwa uroczysta sesja w Krościenku.

W tajnym głosowaniu nowym przewodniczącym rady gminy został Stanisław Gabryś. 

Nowo wybrany był jedynym zgłoszonym kandydatem na stanowisko przewodniczącego. Kandydaturę Stanisława Gabrysia poprało 9 radnych.

ad

Reklama

Reklama
1
2
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Paweł Drążek 2018-11-26 21:58:00
Czasami czytam komentarze z czystej ciekawości; co "ludzie" myślą. Będąc często za granicą interesuje mnie co się dzieje w Krościenku ale gdybym czytał tylko komentarze to bym pomyślał że wszyscy nienawidzą wszystkich.
"LUDZIE" !!! Czy wam już całkiem rozum odjęło? Tyle jadu, tyle niechęci, tyle oszczerstw i nienawiści...
Spróbujcie się czasem uśmiechnąć i pomyśleć o czymś miłym. Zaproście sąsiada na kawę, ciastko albo kielicha a nie tylko szukajcie jak mu dopiec. Jeżeli sąsiadowi jest lepiej niż Tobie to spróbuj mu dorównać a nie sprowadzić go do Twojego poziomu. Wtedy nie będziemy się musieli zastanawiać co zrobić żeby było lepiej w Krościenku bo JUŻ będzie lepiej.
Życzliwości w tym nadchodzącym roku!
Referendum 2018-11-25 16:20:14
Jeżeli potwierdzi się zatrudnienie Puchatka, oznacza to że Dyda i Kwiatek to jeden wspólny komitet! Podzielony na dwa podczas wyborów dla stworzenia spektaklu dla wyborców! Wtedy niech szanowni ponowie wiedzą, że natychmiast zostanie rozpoczęta kolejna kampania, tym razem referendalna. I jeszcze tam jakiś Puchatek w komentarzu poniżej nazwie się antyUklad - szczyt hipokryzji! Chcesz Dyda obsadzać gminne stołki ludźmi bez stosownych kompetencji, wiedzy, intelektu i doświadczenia? GWARANTUJE Ci że sam z tego stołka zlecisz! Albo uczciwie zgodnie z deklaracjami z kampanii się zachowasz i powierzysz stołek zastępcy temu który Ci te wszystkie materiały w ostatnich miesiącach przygotowywał albo temu który przez ostatnie 4 lata w gminie faktycznie pełnił tą funkcję (łącząc z kierowniem komunalki). W przeciwnym razie referendum masz pewne i tym razem 12 głosów Cię nie uratuje.
Lew 2018-11-25 13:58:05
Oglądałem ten żenujący spektakl z uroczystej sesji, Dyda opowiadał głupoty, który mu ktoś napisał, bajki, obietnice i wizje bez pokrycia. Nie wiem co tam robił Puchatek z tymi ?młodymi? niedobitkami: maciusiem i Jankowskim, przecież zostali odstawieni na boczny tor, no chyba ze rzeczywiści jest plan wsadzenie nieudaczników do urzędu co będzie równało się z referendum.
Jedyna opcja 2018-11-25 00:22:39
Puchatek wicewójtem równa się referendum. Masz to Dyda jak w banku.
AntyPuchatek 2018-11-24 23:32:39
Ochrońmy naszą gminę przed brakiem: wiedzy, kompetencji, doświadczenia, rozeznania, odpowiedniego wykształcenia, świadomości i potencjału. Liczymy na rozsądek Pana Dydy,
który powinien zamiast kumoterstwa i wstydliwych pseudo-koalicji wybrać dobro naszej miejscowości.
Do @Szachu 2018-11-24 13:42:36
Procesu by nie było.... ale dlatego że wszystko napisane na ty forum nt. Puchatka jest PRAWDĄ. Twojego nazwiska też jakoś nie widzę, co zresztą jest zupełnie naturalne biorąc uwagę konwencję forum TP
gdzie zamieszcza się nick a nie nazwisko. Zresztą nie trudno się zorientować że w tej żałosnej obronie samego siebie staje Puchatek osobiście. A jeśli chodzi o rzekomy brak odwagi to nie mam żadnego problemu żeby prosto w oczy powiedzieć błaznowi że jest błaznem i gdy się tylko nadarzy taka możliwość, uczynię to.
Do Szachu 2018-11-24 12:08:10
No przecież posypią się pozwy.... to chyba wiesz przeciwko komu. Zresztą taki przenikliwy umysł który od 3 miesięcy próbuje nieudolnie rozpoznać komentujących: najpierw miały to być opłacone trolle Gawędy, sam pan wójt Gawęda, potem pracownicy urzędu, potem
Dorota i Wojtek, potem jakieś sfrustrowane klany WMDZGB, w międzyczasie dzieci Gawędy, teraz jakieś inne dzieci. Może jeszcze trochę i zrozumiesz Puchatek że jesteś uosobieniem tragedii dla tej gminy z perspektywy tych 2400 osób, które na ciebie nie zagłosowały i uważają Cię za porażkę większa niż Dyda, Gawęda razem wzięci! W tej gminie jest bardzo wiele prawdziwych lokalnych patriotów, którzy mówią stanowcze NIE wobec osoby która nie wie ile jest sołectw w Krościenku i które swoje działania indetyfikuje tylko z partykularnym interesem.
highlander48 2018-11-24 10:53:45
Co za wymowne zdjęcie. Nie wiem czy ktoś pamięta zdjęcia z tej samej sali 4 lata temu ?. Sala pękała w szwach ,tłum ludzi który miał nadzieję na zmianę. Po 4 latach już tłumu nie ma choć ludzie musieli kogoś wybrać tym razem już entuzjazm przedstawionych 4 lata temu przez wójta bajek ,wizji i kosmicznych obietnic nikt nie wziął sobie do serca . Po prostu wybrali "lepsze zło" .Szkoda ,że ludzie nie mogą wybierać dobra tylko zawsze z dwóch złych. Trochę nadziei w radzie gminy która może zatroszczy się to aby wydawać pieniądze mądrze a nie robić buble jak te kiedyś wspomniane grzybki,budować boisko ze sztuczną trawą na terenie notorycznie co kilka lat zalewanym przez wodę( niby takie mają plany) itp. Życzę radzie mądrości w wydawaniu każdej złotówki z pieniędzy mieszkańców!
Wiking 2018-11-24 10:28:20
Zacznijcie lepiej od 16 grudnia 1988 historia wikinga wtedy się rozpoczęła.
Szachu 2018-11-24 09:14:53
Żeby przyjąć, musiałbyś najpierw pisać pod nazwiskiem, a na to nie masz odwagi. Pozatym pod nazwiskiem to nikt nie hejtuje wiec i procesu by nie było. Pomyśl.
Szach mat 2018-11-24 08:42:28
Co do niejasności w życiorysie to twój pryncypał trollu będzie miał sporo do wyjaśnienia opinii publicznej.
Do Puchatka 2018-11-24 01:05:26
Puchatek a wiesz już ile jest sołectw gminie czy dalej nie?
Szach mat 2018-11-23 23:21:03
... ale Ty jesteś żałosny.... przyjmuje zaproszenie do sądu.... to od czego zaczynamy? Od koloryzownego życiorysu, zdrojowej pętli spacerowej, koncesjonowanego wydobycia wód zdrojowych, czy od kłamstw wypowiadanych poszczególnym osobom podczas kampanii?
Spokojnie 2018-11-23 23:01:37
Puchatek nie pochlebiaj sobie, że tobą, zajmują się jakieś klany. Po prostu, opłaconym trollom tak się spodobało kontestowanie twojej kandydatury w ostatnich wyborach ze jakbyś (z powodu zamroczenia Dydy) został jego zastępcą to wasza codzienność będzie wyglądało jak podczas wyborów tylko że razy sto. I to przez cały okres do referendum. Niecałe 9 miesięcy, już zostało. Dla pocieszenie dodam że aktualnie to wersja demo. FB, Insta, youtube, papierowy miesięcznik czekają.
AntyPuchatek 2018-11-23 22:42:22
Czekam na pozew cywilny. Z niekrytą satysfakcją potwierdzę wszystkie wygłoszone opinie nt. groteskowej kandydatury Puchatka w ostatnich wyborach. Prezentacja jego niekompetencji, braku elementarnej wiedzy i rozeznania jest uwłaczająco błahym wyzwaniem.
Nieudacznik 2018-11-23 22:36:51
A ja myślałem że najlepszy jest ten lidl a kiedyś biedronka co jej od 15 lat nie potrafi wybudować taki jeden, któremu gorzej tylko wychodzi wybór promowanych kandydatów na urząd wójta.
Do Puchatka 2018-11-23 22:10:42
Jaki hejt na młodych? Konstruktywna ocena jednej groteskowej postaci, która jest synonimem obciachu. Notabene to epatowanie znajomością jednego obcojęzycznego słowa jest taką wiejską egzaltacja osoby o niezwykle ograniczonych horyzontach (takich wzdłuż miedzy).
Sami swoi 2018-11-23 20:54:40
Miedza święta rzecz, a kto miedzy strzeże i sąsiadowi się nie wpie....a ten godzien zaufania, zaprawdę powiadam wam.
Lewiatan 2018-11-23 20:50:26
A ja myśle ze najlepszy duży sklep w Krościenku to Lewiatan, potem Biedronka, potem Centrum.
Do do trolli 2018-11-23 20:46:21
Tak dużo ludzi nie zapłaci bo ten cały hejt na młodych wychodzi od kilku sfrustrowanych członków klanów na WMKDG, moim zdaniem.
Do Puchatek 2018-11-23 20:38:41
Puchatek .... wiesz co Ty możesz..... zagrać na fujarce
Wiking 2018-11-23 20:11:33
Właśnie! Ja mam nadzieje, ze wróci sprawa TW Wiking i zostanie ostatecznie dogłębnie wyjaśniona przed sądem bo dużo w niej znaków zapytania.
Do troli 2018-11-23 19:24:49
Dalej trolujcie. Pozwy w trybie wyborczym są mało zasadne i nie dochodzą szczegółów a właśnie jest czas po wyborach i po zaprzysiężeniu rady i teraz z tego co wiem będzie dużo pozwów cywilnych ale także z urzędu. Wiele osób z kasy wyskoczy i mam nadzieję że dofinansowane będą pienińskie instytucje. Więc szach Mat. Natomiast teraz wiadomo jest dlaczego nie było w trybie wyborczym pozwów. Lepiej grubą kasę załatwić od was. Ciekawe jakie nazwiska będą na "plakacie" przymusowej pomocy. ????
AntyPuchatek 2018-11-23 18:52:05
Słoma z butów okraszone spiskową teorią dziejów. No ale co w głowie może mieć marionetkowy prostaczek, który w swoim życiu nigdzie nie był, a jedyne co widział to miedzę.
Fakt 2018-11-23 18:39:55
Większego układu niż sterowany Puchatek z Alfem to w tej gminie nie ma. Wobec Puchatka to nie hejt tylko realna ocena tej tragicznej postaci. A rada nic nie może, prócz pogonienie wójta na emeryturkę.
AntyUkład 2018-11-23 18:13:13
Ogarnijcie się trolle, ośrodki niezadowolenia przeciw władzy to kilku pseudobiznesmenow finansujących ta była już kandydature gościa ?znam wszystkich z imienia i nazwiska? w zamian za powrót układu, a teraz sfrustrowanych ze synkowie jednej takiej. i 2 jednej takiej, siostry tej pierwszej nie są przy władzy, stad hejt na Kwiatka. A jakich by funkcji radzie nie przypisywać ma ona ograniczone pole działania, wszystkim nie rządzi przewodniczący, ani szefowie komisji tylko Pani Jadzia i z nią lepiej dobrze żyjcie skoro wojt się wam nie podoba. Ciekawe czy główna tuba i filozof zacytują na swoich profilach.
AntyPuchatek 2018-11-23 00:55:16
Do pseudo obiektywnego.

Opozycją wobec kogo? Pierwszy budżet nie uchwalony i koniec Pana Dydy i ewentualnie tego Puchatka. Ja wiem że ignoranci, którzy nie wiedzą ile jest sołectw w gminie albo jakie są okręgi mogą tego nie wiedzieć ale w gminie rządzi Rada Gminy. Silna, jednomyślna, zdeterminowana ustawi Dydę po kątach. Będzie musiał realizować budżet zaprojektowany przez Radę albo żaden, a wtedy oznacza to koniec Pana Dydy. Ewentualnie referendum przy tylu ośrodkach niechęci do obecnego wójta który może je wspaniałe wzmocnić powołaniem tego śmiesznego chłopczyka to też żaden problem.
Ciekawy 2018-11-23 00:11:57
Brawo Puchatek obrażaj dalej obecną radę. Wspaniała taktyka. Panie Dydy czy współpraca z takim chronicznym ciećwierzem ma sens?
Do @Obserwator 2018-11-22 23:41:38
Bądź ciekawy, bądź... Szkoda tylko, że przez ostatnie cztery lata nie byłeś. Bo wtedy byś dostrzegł kto co zrobił, wykreował, pozyskał, zrealizował oraz odmienił.
Do Fit 2018-11-22 23:34:33
No chyba zna i jest lepiej oceniany przez sąsiadów niż np. kreator mody polowej, co pokazały wyniki wyborów.
Do Fit 2018-11-22 23:15:35
Ja bym proponował inną osobę odchudzić. W wieku 33 lata taka nadwaga! Łatwiej przeskoczyć niż obejść. To pewnie od nadmiaru miodu.
Do bolekx 2018-11-22 23:05:50
Jestem tego samego zdania. Czas zrobić porządek w urzędzie. Proponuje zacząć od Kwiatka, który nie potrafi napisać statutu jednostki która kieruje i jego koleżanki księgowej - tak samo niekompetentna.
Do obiektywny obserwator 2018-11-22 22:56:17
Puchatek mi odpowie...... łooooo, jestem cały w strachu. A co taki igonorant bez wykształcenia, dokonań życiowych i obycia może mi napisać????? .... w każdym razie z pewnością popełni przy tym kilka spektakularnych błędów ortograficznych, składniowych i gramatycznych.

P.S.
W ogóle tez się pisze rozłącznie.
Puchatek nie obserwator 2018-11-22 22:52:34
Rozwój gminy z ludźmi którzy na oficjalnym profilu piszą że naszą gminę tworzy 15 sołectw. Profesjonalizm- level Max! Gratuluje nicka. W korelacji do wygłaszanych twierdzeń, świadczy o twoim kiepskim kontakcie z rzeczywistością.
Do obiektywny analfabeta 2018-11-22 22:40:56
Poza tym pisze się rozłącznie. Przykro mi, jeśli rzeczywiście byłeś radnym, że w radzie gminy mojej miejscowości zasiadał analfabeta. Jednak na zasadzie prostej dedukcji tylko jedna osoba, mająca trudności ze słowem pisanym, aktywnie uczestniczy na forum TP - geodeta rolny.
Ździwiony 2018-11-22 22:30:46
Ja nie podważam prawa uczestnictwa w sesji tylko sens. Parafrazując klasyka: każdy może ale nie każdy powinien. Szczególnie osoby bez stosownych kompetencji, wiedzy, rozeznania, percepcji i przymiotów osobowych raczej należy uznać za zbędny element.
Do obiektywny obserwator 2018-11-22 22:19:01
Oj boli boli, co? A to dopiero początek. A to że Ty byłeś niekompetentnym radnym to nie znaczy, że wszyscy tacy są i będą. Mocna jednolita Rada będzie gminą rządziła twardą ręka, do samego referendum. No chyba ze Dydzie wróci rozsądek i przestanie się prowadząc z lokalnymi błaznami i frustratami. A twierdzenie, że może być lepiej w gminie z człowiekiem który nie potrafi napisać poprawienie słowa wziąć to raczej abberacyjna teza. Z kolei zapowiadanie rzekomego ataku ze strony zwolenników Puchatka to raczej marny żart. Zostali obróceni w nicość podczas ostatniej kampanii i nie widzę powodu aby teraz miało być inaczej. 5 czy 10 ignorantów spod znaku mieszkam u mamy to żadna grupa oponentów.
Do obiektywny obserwator 2018-11-22 22:03:14
Ale bełkot zawiedzionego frustrata. Najlepszy przykład absurdu tych irracjonalnych troglodytów - otóż przed wyborem przewodniczącego
sesje prowadził najstarszy radny. Uwaga, z jakiego komitetu startował do rady? Młodzi dla gminy. Komedia.
Analfabeta 2018-11-22 21:57:04
Pisze się wziąć. Od razu widać aktywność geodety rolnego na forum.
Fit 2018-11-22 21:31:13
Pan Gabryś niestety nie zna potrzeb społecznych nawet swoich sąsiadów - zamiast warsztatów gotowania w remizie utrzymywanej tylko chyba w tym celu - powinien zorganizować warsztaty odchudzania ..... A co dopiero mówić o społeczności Krościenka. Kolejny budżetowiec mundurowy żądny władzy oj żądny....
Swój 2018-11-22 21:08:40
Brawo! Bardzo mądry wybór. Zeby tylko nie skonczyło sie tak jak funkcja prezesa Pana G. w straży (już prawie stworzył swoja PRYWATNĄ straż). Tacy ludzie nie powinni mieć żadnej władzy.
VAT 2018-11-22 20:43:17
Niektórzy radni nie są godni zaufania . Ich interesy biznesy nie przynoszą dochodów dla gminy .
Nostradamus 2018-11-22 20:32:17
He he,radny powiatowy obecny na sesji w Kroscienku ,Jan Komorek nie sesji powiatowej,ktora w tym samym czsie w Nowym Targu.Co z zaprzysiezeniem? .Obrażony. Co na to wyborcy?.
Do zdziwionego 2018-11-22 20:31:53
Na sesje każdy mógł przyjść, np. były wojt Gawęda albo nie miał na tyle odwagi albo trzeźwości umysłu nie odzyskał żeby po porażce pogratulować zwycięzcy i wziasc to na klate.
bolekx 2018-11-22 20:27:12
Panie Dyda zacznij pan od zwalniania ludzi którzy są już bardzo zmęczeni pracą w gminie,przez tyle lat wypaleni nadmiarem pracy :) Może by tak zacząć od pani sekretarz jak by nie patrząc blisko powiązana z byłym wójtem :)
Nostradamus 2018-11-22 19:13:20
He he he ...wójt już w poprzedniej kadencji miał zastrzeżenia co do obowiązków Pani sekretarz. Zapomniał ,że sam nie ma dojazdu do domu ,a dzisiaj musi korzystać z użyteczności przez działkę męża Pani sekretarz . hehehe...kto tu komu wyznaczy i co?.
Wiktoria 2018-11-22 18:48:11
W pewnym momencie jak przewodniczący wniósł ta teczke na mównicę ze wyskoczy z niej człowiek z teczka.
Obiektywny obserwator 2018-11-22 17:55:56
Wielkie mi halo - Wójt nie ma większości w radzie, mżonki co poniektórych zawiedzionych, że kontrkandydat nie wszedł, że niby referendum będzie - ogarnijcie się ludzie. A co do tego Kwiatka się ciskacie, nie dajcie sobie wmówić, że synek jednej takiej bardziej by się tam sprawdził, litości. Nie dajcie sobie wmówić że większością radnych zrobicie nie wiadomo co? Ja się pytam co macie za plan? Byłem radnym 2 kadencje wiem czym to pachnie. A Jego już nikt
z bezrobocia nie wróci, jesteście sami i przed wyborcami odpowiadacie teraz a nie przed jedną taką i żoną innego takiego. Tak uważam. Pozatym obraźliwe komentarze na Kwiatka spotkają się z bezpośrednim odzewem ze strony jego zwolenników, pisząc te pierdoły tutaj tylko nakręcacie spirale hejtu. A wogóle Wójt dziś pierwszy raz powiedział że obarczy Sekretarz jakimiś obowiązkami bo wcześniej to chyba nie było sprecyzowane co ma robić, oby mu się udało. Oby młodzi doszli do głosu bo ileż można w tej komunie żyć. Oby radni okazali się kompetentni. Jestem ciekaw szczególnie tej co myśli że wszystko załatwi, tego skarżypyty co lata na skargi, tego co najgłośniej krzyczy. i tych wszystkich co cicho siedzą. Jestem ciekaw nowego przewodniczącego, trzeba przyznać że przy tym poprzednim to rzeczywiście przeskok, co do reszty obaczymy. Nie napinajcie się tak wszyscy. Jest Dyda, będzie Kwiatek, a Was czeka 5 lat w większości (mało prawdopodobne) ale jednak w opozycji albo wspólnie będziecie coś robić dla dobra mieszkańców. Olejcie swojego pryncypała i nie bójcie się zmiany na lepsze. A co Rada pokaże to się dopiero okaże.
A i jeszcze niedługo okrągła 30 rocznica: 16 grudnia 1988 - 16 grudnia 2018. Pamiętamy!
przeciek 2018-11-22 17:31:38
a jednak puchatek będzie plewił rondo
Do albert 2018-11-22 16:43:45
Pan Gabryś jest z ulicy Kąty
albert 2018-11-22 16:01:31
A czy Pan Gabryś to ten pan z ulicy Zdrojowej?
Brawo brawo 2018-11-22 15:51:15
Wspaniała klasę pokazała większość w nowej Radzie. Czyżby wreszcie do Pana Dydy dotarła świadomość powagi sytuacji?
Głos Krościenka 2018-11-22 15:40:19
Bardzo dobry dzień dla Krościenka. Pod rządami Rady Gminy ta miejscowość będzie z pewnością lepiej funkcjonować niż pod zwierzchnictwem zaocznego magistra od fikołków i geodety po szkółce rolnej. Gratuluje Państwu Radnym profesjonalizmu, kompetencji, rozeznania. Jesteśmy z państwem i gwarantujemy wszelkie wsparcie i pomoc w walce o lepsze Krościenko.
x 2018-11-22 14:31:59
lepsza deska jak taki samochód puchatek deska czeka
nostradamus 2018-11-22 14:14:13
No i klapa nici z wice. Puste obietnice.
Moim zdaniem 2018-11-22 14:09:42
Moim zdaniem Puchatek idealnie pasuje do komunalki, ale nie na kierownika tylko na pracownika od plewienia. W końcu ma olbrzymie doświadczenie w bieganiu w gumowcach, w pracy na świeżym powietrzu, a oprócz tego absolwent szkoły rolniczej. Idealny człowiek na to miejsce!
cygan 2018-11-22 14:02:12
tam jest dopiero samowola
Wizjoner 2018-11-22 13:45:19
Jeśli okaże się że Pan Szerszeń opuścił urząd a ilość Grzegorzy uzupełni w UG Kwiatek to jest to fenomenalny skandal! To tak jakby zamienić samochód na deskorolkę. Na dzień dobry Pan Dyda zaliczy kompromitacje dekady!
Źdzwiony 2018-11-22 13:23:26
Puchatek zgubiłeś się? Geodeci rolni po szkole rolniczej w jakim charakterze przybywali na sesji? Gumowce i na miedzę, a nie na sesje.....
AntyPuchatek 2018-11-22 13:17:12
Kierownik komunalki - 1:0; Przewodniczący Rady - 2:0;
A to dopiero początek. Spróbuj tylko wziąć na zastępcę tą intelektualną miernotę, a wtedy przejdziemy na punktacje z koszykówki.
Venom 2018-11-22 13:12:15
I Panie Dyda, Puchatek z kolegami oraz mocodawcy nie pomogą, ponieważ łączy ich jeden wspólny mianownik: ograniczony potencjał intelektualny. A niestety, to nie tak jak z siłą fizyczną, że z kilku słabych może powstać jeden silny. Percepcja, wiedza, intelekt się nie sumują (szczególnie w tym przypadku). Multiplikacja samych zer to ciągle zero.
AntyPuchatek 2018-11-22 13:00:52
Dodatkowo pozna Pan terminy: profil na FB prowadzony w sposób ciągły, instagram prezentujący inwestycje w stylu basen na ul. Leśnej i inne dowody kompromitacji, licznik dni w których nie spełnił Pan złożonych obietnic wyborczych, telewizja internetowa z wywiadami, analizami, felietonami na youtube i w końcu bezpłatny miesięcznik kolportowany na terenie całej gminy.
mis 2018-11-22 12:51:25
puchatek jest tam też czeka na stołek komunalka czy mały za małego
AntyPuchatek 2018-11-22 12:44:10
Na razie Panie Dyda to było tylko ostrzeżenie. Rekomendowane słowo dla Pana na dziś: większości.

Dalej się Panie Dyda układaj z ludźmi, którzy nie wiedzą ile jest sołectw w Krościenku, to poznasz słowa: zmniejszona pensja do minimum, nie uchwalony budżet, konstruktywna opozycja oraz komisarz i referendum.

Pozdrawiam serdecznie
AntyPuchatek
Fakt 2018-11-22 12:34:06
No i jak samopoczucie Panie Dyda? Potwierdź teraz śmiesznego ignoranta na stanowisku zastępcy, a dopiero wtedy zobaczysz co się będzie działo. To będzie najkrócej trwająca kadencja wójta w historii Krościenka.
2019-04-23 23:19 PUSTY LAS 2019-04-23 22:41 Przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli! 2019-04-23 22:22 Wielka motorowa impreza w Ochotnicy 2019-04-23 22:00 Już od 6 maja Grupa Allmedica przyjmie pacjentów również w Zakopanem! 2019-04-23 21:25 Strażacka akcja przy ul. Zamoyskiego 2019-04-23 21:13 Walczyli z wielką plamą ropy 2019-04-23 20:14 W niedzielę - kolejny salon poezji 2019-04-23 19:56 Radni pod Giewontem łamią prawo 6 2019-04-23 18:46 W niedzielę - Wielkanocny Koncert Uwielbienia 2019-04-23 18:24 Wypadek w Rogoźniku 2019-04-23 18:19 Taras widokowy na Trzech Koronach gotowy 4 2019-04-23 17:58 Silny wiatr w Tatrach. W czwartek na Podhalu ponad 20 st. C. 2019-04-23 17:41 Ostatnie dni na skitury 2019-04-23 16:56 Przegrali proces ale nie zmienią opłaty targowej 1 2019-04-23 15:55 14-latek wszedł na łuk mostu, żeby zrobić selfie i wygrać zakład 2 2019-04-23 14:41 Mieszkaniec Białego Dunajca apeluje do wójta o remont drogi 2 2019-04-23 13:32 Pomarańczowe zapylenie na szczytach 2019-04-23 13:21 Śladami Memoriału Piotra Malinowskiego 2019-04-23 12:24 Niespokojna Wielkanoc na drogach powiatu nowotarskiego 2019-04-23 12:20 Słowo o systemie edukacji 2 2019-04-23 11:39 Nasz czytelnik zatrzymał pijanego kierowcę 1 2019-04-23 10:43 Śledztwo prokuratury w sprawie wczorajszej tragedii w Nowym Targu 2019-04-23 10:26 44-latek przyłapany ze sporą ilością psychotropów i amfetaminy 2019-04-23 09:31 Przejechaliśmy na rowerze nowy podjazd na trasie Tour de Pologne 2 2019-04-23 08:03 Jedno z kultowych miejsc w Zakopanem 1 2019-04-22 22:03 Prezydent Andrzej Duda zakończył sezon narciarski 3 2019-04-22 21:47 Nowotarżanka najlepsza wśród chemików 2019-04-22 20:40 Piechotą wzdłuż Alei 1 2019-04-22 19:35 Fałszywie nie oskarżaj 1 2019-04-22 18:09 Czerwienne - wieś perspektywiczna. Coraz więcej nowych domów 4 2019-04-22 16:59 Motocyklem w świat 2019-04-22 15:59 Strażacki lany poniedziałek w Kluszkowcach (WIDEO) 2019-04-22 15:39 Piąty Dzień Narciarza w Muzeum Tatrzańskim 1 2019-04-22 15:00 Taka pułapka na przechodniów i rowerzystów w Nowym Targu 3 2019-04-22 13:53 W Murzasichlu też ubywa drzew 9 2019-04-22 13:37 Powoli zakochaj się w sztuce 2019-04-22 13:21 Krajobraz polskiej architektury – jakie domy wybrać 2019-04-22 13:15 Pożar samochodu na zakopiance 2019-04-22 11:48 Deszcz szybko się wypadał. Wielkanocne Jajo w słońcu 2 2019-04-22 11:34 Flisacy oficjalnie 5 2019-04-22 10:40 Wypadek na Zazadniej, są poszkodowani. Ruch wahadłowy (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2019-04-22 09:30 Dziś w Tatrach może zagrzmieć. Uważajcie! 2019-04-22 07:45 Nocny pożar w Podczerwonem (ZDJĘCIA, WIDEO) 2019-04-21 20:41 Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich "Złote Kierpce" 2019-04-21 20:34 Władza sięgnęła przedszkola 2019-04-21 19:00 Rewitalizacja kolei zawita na nowotarską stację 2019-04-21 18:20 Jak nie Krupówki to co... (WIDEO) 4 2019-04-21 17:46 Mężczyzna doznał udaru na Rabskiej Górze (WIDEO) 2019-04-21 17:06 Sycylijskie smaki pod Tatrami 2019-04-21 17:00 Kurnik wielkanocny