Reklama

2018-09-05 15:55:32

Zakopane

Stłuczka w centrum miasta (wideo)

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiego i Makuszyńskiego.

Volkswagen jadąc w kierunku pomnika Chałubińskiego, zderzył się prawdopodobnie z jadącym od ul. Makuszyńskiego audi. Policja i strażacy są na miejscu, wszystko wskazuje, że obeszło się bez większych obrażeń wśród uczestników kolizji. Tworzą się korki.


Na żywo transmitujemy to na naszym profilu facebookowym.

j


Reklama

Reklama
1
/ Fot. jj
2
/ Fot. jj
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
APEL ! 2018-09-07 22:54:31
Apeluję do prokuratury o przesłuchanie obywatela , czy też obywatelkę "A ja przeciw." z tego co pisze ma dużą wiedzę na temat sprawcy tej kolizji zapewne wiele wniesie do sprawy. Wygląda mi na takiego człowieka co to "dużo mówi a mało robi" więc domyślam się, że sam się nie zgłosi.
A ja przeciw. 2018-09-06 14:34:14
Po pierwsze nie raz widziałem ten samochód, jak zapie.... ulicami Zakopanego. Po drugie są świadkowie, którzy zgodnie powiedzieli co widzieli, słyszeli i czego byli świadkami. Po trzecie, widać po uszkodzeniach samochodu, że wolno nie jechał. Na logikę, skoro jest przeszkoda na drodze, to hamuję, omijam czy w inny sposób staram się nie dopuścić do tego, do czego doszło. Nawet, jeśli mam pierwszeństwo. To chyba proste, no nie? Czy jadąc autostradą zgodnie z przepisami, nagle wyłania się przede mną TIR jadący pod prąd -czasami zdarzają się takie sytuacje- też grzeję dalej z tą sama prędkością, bo ja ma pierwszeństwo i to ja jadę prawidłowo a nie TIR??? Jest jeszcze coś takiego, jak OGRANICZONE ZAUFANIE. Ale przede wszystkim STOSOWANIE SIĘ DO PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM, w tym do ograniczenia prędkości, czy nawet jej dostosowania do aktualnie panujących warunków. Jano pyta, po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd. A ja pytam, po co dalej jechać, skoro mam przed sobą przeszkodę, pomimo, że to ja mam pierwszeństwo? Tłumaczenie jest logiczne, on nie jechał szybko, tylko ZAPIERD.... LAŁ, jak po..... . Co potwierdzili świadkowie! Od siebie dodam, zapierd... nie pierwszy raz. Aż w końcu się doigrał.
Jestem Za 2018-09-06 11:25:52
Do A ja przeciw. skąd ty wiesz z jaką jechał prędkością ? A tak wogöle to po co miał hamowac skoro był na drodze z pierszeństwem ? jeżeli wyjeżdżasz z podporządkowanej masz zachować szczególną ostrożność i masz to tak zrobić żeby nikt nie musiał przez Ciebie hamować
Jano 2018-09-06 08:05:42
Nie rozumiem takiego tłumaczenia : "Jechał szybko"
- to po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd ?
Przecież widoczność tam jest dobra.
Ludzie są bezmyślni i tyle : https://www.youtube.com/watch?v=PQ3OMtMsj78
Ada 2018-09-06 07:03:45
Tak pan pyta czy turysci ale to swiadkow a nie pani z passata
A ja przeciw. 2018-09-06 00:35:30
Pewnie, ze golf miał pierwszeństwo, ale nie z taką prędkością, jaką jechał. Z resztą taki styl jazdy tego "pacjenta" po ulicach Zakopanego to norma. Po to w terenie zabudowanym są ograniczenia prędkości, żeby inni mieli możliwość włączenia się do ruchu. W przeciwnym razie ci wyjeżdżający z podporządkowanej nigdy nie mogli by się do nie włączyć, bo cały czas musieliby stać i czekać, czy akurat nie jedzie brawurowo i znacznie przekraczający prędkość jakiś "golfiarz". Bo przecież on jedzie drogą z pierwszeństwem, więc ma prawo jechać jak mu się podoba. Tyle, że to nie autostrada, ani droga szybkiego ruchu, na której są węzły komunikacyjne czy pasy włączające do ruchu, dlatego -tak, jak napisałem wcześniej- obowiązują ograniczenia ruchu. Gdyby jechał wolniej, to na pewno by wychamował, nawet gdyby ktoś mu wymusił pierwszeństwo. To jest miasto, ruch miejski, i wszystkiego powinien się spodziewać.
Jestem Za 2018-09-05 22:01:30
teraz większość ceprów jest z zakopanego , jak słychać na nagraniu pan Jurecki pyta państwo turyści ? a co oni na to ? posłuchajcie to się dowiecie , typowa Warszawka !!! wina jest passata i tu nie ma co mówić kto puszczał czy się spuszczał , golf miał pierwszeństwo passat wymusił
Ada 2018-09-05 20:21:34
Akurat pani byla z zakopanego chyba.
... 2018-09-05 19:37:57
Nie chce, aby to zostało odebrane jako złośliwość, ale wymuszanie pierwszeństwa przez kierowców aut z rejestracjami niezaczynajacymi się na K są w Zakopanem nagminne. Co gorsze, nie dość że wymuszają to mają jeszcze pretensje... Zatrwazajace
Miejscowy 2018-09-05 19:07:08
Oj gdzie moja wypowiedź to nie vw ani audi pania puszczali A cap przypiepszal
POrażka 2018-09-05 19:01:15
Chodziło mi o Passata , a kto nim jechał to nie wiem , trudno żeby wymusił golf skoro jest na drodze z pierwszeństwem.
Ada 2018-09-05 18:02:02
Nie koles wymusil tylko pani passatem ;)
Śmiechu Warte 2018-09-05 17:53:13
100 km na godzinę ? i tylko takie uszkodzenia pojazdów ? no ale nie nam oceniać zostawmy to biegłym.
POrażka 2018-09-05 17:16:34
Ciekawa sprawa ludzie mają radar w oczach i wszystko wiedzą i widzieli , a jak trzeba zeznawać to wszyscy bohaterowie dali nogę :)
koleś ewidentnie wymusił
Krzysztof 2018-09-05 16:48:04
Dwa Volkswageny...
asdfgh 2018-09-05 16:22:24
Szkoda, że Tygodnik Podhalański nie jest czasopismem motoryzacyjnym. Ale byłby ubaw. Co jak co ale na autach to się nie znają. ;)
Baca Luluś 2018-09-05 16:17:16
Centrum miasta to może być ale w mieście co ma rynek.Jak wygląda rynek możecie zobaczyć we wsi Czarny Dunajec.
2019-09-21 21:35 Wojsko maszerowało na Hali Gąsienicowej. Odsłonięcie tablicy 2019-09-21 20:16 Znowu tłoczno 2019-09-21 20:11 Na pożegnanie lata 2019-09-21 19:06 Nowa wykładzina w szpitalu 2019-09-21 18:04 Czarny Dunajec przyjazny rowerzystom 4 2019-09-21 17:13 Pieniny pełne gości 2 2019-09-21 16:57 Na Klikuszówce boją się powodzi 2019-09-21 16:26 Porekolekcyjny redyk 2019-09-21 15:50 Płać, jak za kanał 1 2019-09-21 14:58 Czerwone fury z Czech podbijają Zakopane (ZDJĘCIA) 4 2019-09-21 13:50 Świstak o poranku na Kasprowym Wierchu (WIDEO) 4 2019-09-21 12:45 Po tragicznym wypadku w Bukowinie. Policja ustala kto kierował autem 3 2019-09-21 12:21 Jeleń na torach 1 2019-09-21 11:29 Drogie śmieci 1 2019-09-21 11:15 W Białym Dunajcu 62-letni kierowca zasnął i zjechał z drogi 2019-09-21 11:10 Na parkingach przed Morskim Okiem nie ma miejsc 6 2019-09-21 10:32 Konie na Skalnym Podhalu 4 2019-09-21 09:26 Zdrój z czystą wodą 1 2019-09-21 08:00 Rak jelita grubego: Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! 2019-09-21 07:56 Upamiętnić profesora 2 2019-09-20 22:00 Wielkie oczyszczanie 2019-09-20 21:01 Na Olczańskim Wierchu powstanie rondo? 4 2019-09-20 20:29 Kobieta i dziecko przygnieceni do ściany na parkingu. Kierowca miał 82 lata (ZDJĘCIA) 8 2019-09-20 20:23 W niedzielę jeździmy za darmo autobusem po mieście 2019-09-20 18:58 Strajkowali w obronie klimatu (WIDEO) 4 2019-09-20 18:24 Po rejestracjach też widać, że górali nie brakuje 1 2019-09-20 17:53 Jesiennie nad Jeziorem Rożnowskim 1 2019-09-20 17:41 Spokojne targowanie na nowotarskiej zajezdni 1 2019-09-20 16:46 Odetchnij w uzdrowisku 1 2019-09-20 16:34 Na samym przedzie Galica jedzie 2019-09-20 16:05 Ryby rażone prądem 2 2019-09-20 15:30 Jubileuszowy Jazz Camping Kalatówki 2019 2019-09-20 14:57 W Pieninach turystów nie brakuje, ale na razie zimno (WIDEO) 2019-09-20 14:43 Dziś początek rowerowego szaleństwa na Harendzie 2019-09-20 14:33 Czy budowa barierek przy ścieżkach rowerowych ma sens? 18 2019-09-20 14:32 Gorce sprzątamy, bo je kochamy 2019-09-20 13:45 We krwi ofiar wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej był alkohol 2 2019-09-20 13:37 Nocne rajdy w Bukowinie 5 2019-09-20 12:35 Duży ruch na zakopiance. W weekend spodziewamy się wielu turystów (WIDEO) 2019-09-20 12:13 Woda w Krośnicy nadaje się do spożycia 2019-09-20 11:59 Dziś trochę słońca, trochę chmur. W weekend piękna pogoda 2019-09-20 11:13 Ekologicznie na Równi Krupowej 9 2019-09-20 10:39 Wypadek w centrum Nowego Targu 2 2019-09-20 09:59 Szlak Wokół Tatr z markowym tytułem 2 2019-09-20 08:37 Tragiczny wypadek w nocy w Bukowinie Tatrzańskiej (ZDJĘCIA) 6 2019-09-20 07:59 Anioł z popiołów 2019-09-19 21:58 Larysa Knap na 5. miejscu projektu Polish Fashion Anatomy 2 2019-09-19 21:35 Czy da się polubić zmywanie – 3 sposoby na aranżację kuchni 2019-09-19 21:05 Salvador Dali w Witkacym 2019-09-19 21:02 Parkingi widmo 14