Reklama

2018-09-05 15:55:32

Zakopane

Stłuczka w centrum miasta (wideo)

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiego i Makuszyńskiego.

Volkswagen jadąc w kierunku pomnika Chałubińskiego, zderzył się prawdopodobnie z jadącym od ul. Makuszyńskiego audi. Policja i strażacy są na miejscu, wszystko wskazuje, że obeszło się bez większych obrażeń wśród uczestników kolizji. Tworzą się korki.


Na żywo transmitujemy to na naszym profilu facebookowym.

j


1
/ Fot. jj
2
/ Fot. jj
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
APEL ! 2018-09-07 22:54:31
Apeluję do prokuratury o przesłuchanie obywatela , czy też obywatelkę "A ja przeciw." z tego co pisze ma dużą wiedzę na temat sprawcy tej kolizji zapewne wiele wniesie do sprawy. Wygląda mi na takiego człowieka co to "dużo mówi a mało robi" więc domyślam się, że sam się nie zgłosi.
A ja przeciw. 2018-09-06 14:34:14
Po pierwsze nie raz widziałem ten samochód, jak zapie.... ulicami Zakopanego. Po drugie są świadkowie, którzy zgodnie powiedzieli co widzieli, słyszeli i czego byli świadkami. Po trzecie, widać po uszkodzeniach samochodu, że wolno nie jechał. Na logikę, skoro jest przeszkoda na drodze, to hamuję, omijam czy w inny sposób staram się nie dopuścić do tego, do czego doszło. Nawet, jeśli mam pierwszeństwo. To chyba proste, no nie? Czy jadąc autostradą zgodnie z przepisami, nagle wyłania się przede mną TIR jadący pod prąd -czasami zdarzają się takie sytuacje- też grzeję dalej z tą sama prędkością, bo ja ma pierwszeństwo i to ja jadę prawidłowo a nie TIR??? Jest jeszcze coś takiego, jak OGRANICZONE ZAUFANIE. Ale przede wszystkim STOSOWANIE SIĘ DO PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM, w tym do ograniczenia prędkości, czy nawet jej dostosowania do aktualnie panujących warunków. Jano pyta, po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd. A ja pytam, po co dalej jechać, skoro mam przed sobą przeszkodę, pomimo, że to ja mam pierwszeństwo? Tłumaczenie jest logiczne, on nie jechał szybko, tylko ZAPIERD.... LAŁ, jak po..... . Co potwierdzili świadkowie! Od siebie dodam, zapierd... nie pierwszy raz. Aż w końcu się doigrał.
Jestem Za 2018-09-06 11:25:52
Do A ja przeciw. skąd ty wiesz z jaką jechał prędkością ? A tak wogöle to po co miał hamowac skoro był na drodze z pierszeństwem ? jeżeli wyjeżdżasz z podporządkowanej masz zachować szczególną ostrożność i masz to tak zrobić żeby nikt nie musiał przez Ciebie hamować
Jano 2018-09-06 08:05:42
Nie rozumiem takiego tłumaczenia : "Jechał szybko"
- to po co wjeżdżać pod szybko jadący pojazd ?
Przecież widoczność tam jest dobra.
Ludzie są bezmyślni i tyle : https://www.youtube.com/watch?v=PQ3OMtMsj78
Ada 2018-09-06 07:03:45
Tak pan pyta czy turysci ale to swiadkow a nie pani z passata
A ja przeciw. 2018-09-06 00:35:30
Pewnie, ze golf miał pierwszeństwo, ale nie z taką prędkością, jaką jechał. Z resztą taki styl jazdy tego "pacjenta" po ulicach Zakopanego to norma. Po to w terenie zabudowanym są ograniczenia prędkości, żeby inni mieli możliwość włączenia się do ruchu. W przeciwnym razie ci wyjeżdżający z podporządkowanej nigdy nie mogli by się do nie włączyć, bo cały czas musieliby stać i czekać, czy akurat nie jedzie brawurowo i znacznie przekraczający prędkość jakiś "golfiarz". Bo przecież on jedzie drogą z pierwszeństwem, więc ma prawo jechać jak mu się podoba. Tyle, że to nie autostrada, ani droga szybkiego ruchu, na której są węzły komunikacyjne czy pasy włączające do ruchu, dlatego -tak, jak napisałem wcześniej- obowiązują ograniczenia ruchu. Gdyby jechał wolniej, to na pewno by wychamował, nawet gdyby ktoś mu wymusił pierwszeństwo. To jest miasto, ruch miejski, i wszystkiego powinien się spodziewać.
Jestem Za 2018-09-05 22:01:30
teraz większość ceprów jest z zakopanego , jak słychać na nagraniu pan Jurecki pyta państwo turyści ? a co oni na to ? posłuchajcie to się dowiecie , typowa Warszawka !!! wina jest passata i tu nie ma co mówić kto puszczał czy się spuszczał , golf miał pierwszeństwo passat wymusił
Ada 2018-09-05 20:21:34
Akurat pani byla z zakopanego chyba.
... 2018-09-05 19:37:57
Nie chce, aby to zostało odebrane jako złośliwość, ale wymuszanie pierwszeństwa przez kierowców aut z rejestracjami niezaczynajacymi się na K są w Zakopanem nagminne. Co gorsze, nie dość że wymuszają to mają jeszcze pretensje... Zatrwazajace
Miejscowy 2018-09-05 19:07:08
Oj gdzie moja wypowiedź to nie vw ani audi pania puszczali A cap przypiepszal
POrażka 2018-09-05 19:01:15
Chodziło mi o Passata , a kto nim jechał to nie wiem , trudno żeby wymusił golf skoro jest na drodze z pierwszeństwem.
Ada 2018-09-05 18:02:02
Nie koles wymusil tylko pani passatem ;)
Śmiechu Warte 2018-09-05 17:53:13
100 km na godzinę ? i tylko takie uszkodzenia pojazdów ? no ale nie nam oceniać zostawmy to biegłym.
POrażka 2018-09-05 17:16:34
Ciekawa sprawa ludzie mają radar w oczach i wszystko wiedzą i widzieli , a jak trzeba zeznawać to wszyscy bohaterowie dali nogę :)
koleś ewidentnie wymusił
Krzysztof 2018-09-05 16:48:04
Dwa Volkswageny...
asdfgh 2018-09-05 16:22:24
Szkoda, że Tygodnik Podhalański nie jest czasopismem motoryzacyjnym. Ale byłby ubaw. Co jak co ale na autach to się nie znają. ;)
Baca Luluś 2018-09-05 16:17:16
Centrum miasta to może być ale w mieście co ma rynek.Jak wygląda rynek możecie zobaczyć we wsi Czarny Dunajec.
2020-02-26 10:30 Nowotarżanie chcą zdecydowanej walki ze smogiem. 1200 podpisów pod petycją 2020-02-26 09:29 Jak ostatki to i chodzenie z koniem 2020-02-26 08:30 Zderzenie ciężarówki i auta osobowego w Skawie 2020-02-26 08:00 Obawy o koronawirusa na krakowskim lotnisku 4 2020-02-26 02:51 Na ratunek pod Żabiego Mnicha 2020-02-26 01:18 Na Małym Kieżmarskim Szczycie zginął autor tatrzańskich filmów na YouTubie 26 2020-02-25 21:02 Wirus w szatni Podhala. Ucierpiało 12 hokeistów. Mecz z GKS Katowice może się nie odbyć! 1 2020-02-25 20:30 Podkowiec na szczęście 2020-02-25 19:49 Pożar sadzy w Białce Tatrzańskiej 1 2020-02-25 19:30 Dzwonią z numeru +242... Nie oddzwaniaj, to oszuści! 3 2020-02-25 19:00 Dołącz do zespołu KFC Poronin 2020-02-25 18:33 Sześcioraczki, hejt i odpowiedź mamy 2020-02-25 17:39 Kolejna Parada Gazdowska odwołana 1 2020-02-25 17:38 Zaginął mały Antek 2 2020-02-25 16:44 Nadzór budowlany zamknięty 4 2020-02-25 16:13 Bruno się odnalazł 2020-02-25 15:39 Niezwykły koncert karnawałowy (WIDEO) 2020-02-25 14:36 Pod Rysami: Upadek z wysokości 2020-02-25 14:01 Lewica rozpoczęła zbiórkę podpisów poparcia Roberta Biedronia 8 2020-02-25 12:37 W niedzielę 23. „Karnawał na śniegu” 2020-02-25 12:07 Rowerem z Zakopanego nad Solinę - trwa zbiórka podpisów 2 2020-02-25 11:10 Pogrzeb trenera Janusza Forteckiego w poniedziałek 2020-02-25 11:08 Tatuś ukradł dzieciom 500+ 3 2020-02-25 10:09 Poranny wypadek w Maruszynie. Jedna osoba ranna 2020-02-25 09:26 Zmarł były reprezentant Polski w hokeju, zawodnik Podhala Nowy Targ 2020-02-25 08:00 Jubileuszowe igrzyska szkół niepublicznych 2020-02-25 00:00 Ginekologia w pełnym zakresie w Allmedica w Zakopanem 2020-02-24 21:16 Na rowerze na Gąsienicową nawet zimą 1 2020-02-24 20:29 Wolne miasto PRL-u 2020-02-24 19:33 Historyczna uchwała 2 2020-02-24 18:28 Pustki na narciarskich stokach w Nowym Targu 1 2020-02-24 17:45 Rzemieślnicy na start (ZDJĘCIA) 2020-02-24 17:27 Musu nie ma, czyli w sklepie to jest klawe życie 2020-02-24 16:28 Wyroki za drastyczne antyaborcyjne billboardy 23 2020-02-24 15:55 Rośnie kolejny apartamentowiec 20 2020-02-24 15:14 Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zakopanem 7 2020-02-24 14:50 Pijany 24-latek niszczył czujki pożarowe. Odpowie za fałszywy alarm 2 2020-02-24 14:49 Najpierw uspokajał, a potem ciął nożem 1 2020-02-24 13:59 Turysta i bystra woda 2 2020-02-24 13:15 Autobus w rowie. Jezdnia o poranku jak lodowisko 2020-02-24 12:40 Lewy tytoń i giwery 2020-02-24 12:00 Arkadiusz Mularczyk o czystej atmosferze 6 2020-02-24 10:40 Pieniądze znalezione na cmentarzu w Zakopanem 4 2020-02-24 09:45 Szczawnica kontra nowe opłaty za śmieci 13 2020-02-24 09:29 Energetycy usuwają awarie 2020-02-24 09:23 Wiatr poszalał. Pożar w Odrowążu 2020-02-24 08:34 Powalone drzewa, burza z piorunami i brak prądu (WIDEO) 2020-02-24 08:00 Policyjna akcja "Bezpieczny senior" 2020-02-23 22:35 Na Kasprowym prawie 150 km na godz. 2020-02-23 21:00 Ostatnie godziny Sośnicy, tu mieszkał prezydent Duda 5