2018-06-16 19:00:51

Pod Giewontem

Antyfaszyści kontra nacjonaliści

Reklama

Reklama

Zakopiańskimi ulicami przemaszerowała antyfaszystowska manifestacja, a jej forpocztę stanowili narodowcy spod znaku ONR.

Dziś w Zakopanem podhalański Komitet Obrony Demokracji zorganizował głośną, antyfaszystowską manifestację, podczas której domagano się delegalizacji Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej. Masa policjantów ochraniała uczestników, którzy przybyli pod Giewont z Chrzanowa, Oświęcimia i Krakowa. "Zakopane! Antyfaszystowskie!", "Polska biała! Tylko w zimie!" - skandowali manifestujący. 


Około 60 osób przemaszerowało spod starostwa tatrzańskiego pod pomnik Józefa Kurasia "Ognia". Tu odczytano nazwiska zabitych przez oddziały Kurasia "Ognia", przypominając kim były jego powojenne ofiary. Stąd uczestnicy przeszli pod urząd miasta, gdzie odczytano apel do burmistrza i zakopiańskich radnych, by wytłumaczyli się z obecności w przestrzeni publicznej ONR - "Organizacja ta głosi hasła wywodzące się z ideologii faszystowskiej, deklaruje jawny antysemityzm i rozbudza nastroje ksenofobiczne. Dla ludzi spod znaku falangi, nie człowiek jest wartością samą w sobie, niczym są dla nich osobiste umiejętności, talent, osiągnięcia i zasługi. Jedyną wartością podniesioną nieomal do rangi religii jest nacjonalizm" - głosi list organizatorów manifestacji. 

Spod urzędu pochód dotarł na Krupówki, gdzie przy oczku wodnym zbierano podpisy pod listem do władz miasta i powiatu, by wytłumaczyły się ze wspierania ONR. Przez cały czas maszerującym towarzyszyli młodzi aktywiści ONR. Ludzie w czarnych bluzach z napisami Śmierć wrogom ojczyzny", "Anty Islam", "Defend Christian Europe" początkowo szli po drugiej stronie ul. Kościuszki, by następnie wysforować się przed manifestację KOD-u. Policja skutecznie rozdzielała obie grupy. 

rav

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Janowski 2018-06-24 09:37:11
Na tym marszu sami komuniści , teraz pod znakiem KOD .
Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
rys 2018-06-20 05:43:54
dziadek - sprawdzilem na stronach biznesowych. Tak jak pisalem . Istniejacy port nie mozna zaliczyc do zaslug parti rzadzacej. Przylozyli reke tylko do portu znajdujacego sie na papierze. Planowana inwestycja ma sie zakonczyc w 2028. O ile nie zmarnuja pieniedzy na swoje nagrody.
ps.Niemieckich gazat nie czytam.
rys 2018-06-19 19:40:28
pef. - normalne ze nie rozumiesz. Wcale mnie to nie dziwi. Taka jest prawiczka ciemnota.
pef. Kulesza 2018-06-19 08:26:40
Dobre, dziadek pisze o porcie, który -w/g rysa- dobrze się rozwija od 2009, a nawet 2006 roku. Port, de facto "krorego -również w/g rysa- jeszcze nie ma".... TAKA JEST LEWACKA LOGIKA RYSA!!. Ktoś coś z tego rozumie?
rys 2018-06-19 05:09:16
dziadek - piszesz stale o prawiczkach. Co to ma do rzeczy? Port w Gdansku dobrze sie rozwija od 2009, a nawet 2006 roku. Teraz ogloszono przetarg na rozbudowe. Swiadczy o dobrym zarzadzaniu. Co ma do tego PiS.
dziadek 2018-06-18 20:54:18
Lewackie kłamstwa, insynuacje, pomówienia!!!
rys pisze -"dziadek - piszesz o porcie , krorego jeszcze nie ma. To ze zatwierdzono przetarg na budowe o niczym nie swiadczy. Pewnie chodzi o wyciagniecie Unijnych pieniedzy."
rys, a skąd to wiesz???
Niemiecki, polskojęzyczny portal głosi całkiem odmienne od Twoich wiadomości.
money.pl - "Gdański terminal kontenerowy DCT rośnie."
Aaa, jeszcze jedno. Prawdziwy Polak, patriota i szanujący demokracje i praworządność słowo "unijnych" pisze przez małe d.
rys 2018-06-18 05:19:14
dziadek - piszesz o porcie , krorego jeszcze nie ma. To ze zatwierdzono przetarg na budowe o niczym nie swiadczy. Pewnie chodzi o wyciagniecie Unijnych pieniedzy. Rydzyk tez zbieral na stocznie.
Fibi 2018-06-17 23:49:41
Animalsi kochają zwierzęta, gardzą ludźmi, toż to wypisz wymaluj czysty nazim...
Art " Ciemna strona animalsów"
Kiedy manifestacja KODu?
Fibi 2018-06-17 23:43:51
Poczytajcie art " Ciemna strona animalsów! ... toż to gorsi jak naziści...
Qm 2018-06-17 22:05:14
Tak trzymanie rąk w kieszeni w takim miejscu jest eleganckie i patriotyczne trzeba mieć iloraz inteligencji nieprzeciętny. Co innego dopatrywać się, a co innego fakt widoczny na zdjęciach w kilku portalach i w realu bo byłem tam i to nie z KODem bo to nie moja bajka, szkoda gadać z panem @pef bo to dyskusja bezproduktywna teraz możesz wylać na mnie kilka swoich inwektyw, a poza tym po twojemu pocałuj mnie w ?. ech może nie.
dziadek 2018-06-17 21:21:30
Miłośnicy demokracji i wolności brzydzą się faszyzmem, ale komunizm dla nich to .... nie wiem jak to nazwać.

Na Uniwersytecie Warszawskim uczczono 200. rocznicę urodzin Karola Marksa konferencją naukową. Jako pierwszy z mówców marksizm wskrzeszał komunistyczny aparatczyk Jerzy Wiatr.
Podczas dwudniowej konferencji ?Karol Marks. Walka i praca? organizowanej w budynku rektoratu UW Jerzy Wiatr przekonywał, co jego zdaniem pozostaje aktualne w myśli niemieckiego ideologa.
Padły "mądre i doniosłe" stwierdzenia.
"Nastawienie na zmienianie, a nie tylko poznawanie rzeczywistości i idea wyzwolenia człowieka - to trwałe elementy spuścizny marksistowskiej."
"Staram się cały czas o tym przekonywać, jak ważna jest dziś refleksja nad Marksem."
"Marksizm i postmarksizm pozostają ważnymi obecnie prądami intelektualnymi."
"Pojawiają się czasem głosy, by filozofów, których myśl polityczna została wykorzystana do niecnych nieludzkich działań czy filozofów, którzy swoimi pismami, wypowiedziami albo politycznym zaangażowaniem legitymizowali takie działania, objąć anatemą, kordonem milczenia. Dotyczy to Karola Marksa, ale i Martina Heideggera czy Carla Schmitta.
Postulaty takie niebezpiecznie zbliżają się do wprowadzenia intelektualnej cenzury"
dziadek 2018-06-17 20:59:51
Lewackie kłamstwa, insynuacje, pomówienia!!!
@rys - "Zwlaszcza ze budowa zostala zaczeta przed ich rzadami." ( chodzi o port gdański)
Podaj źródło twoich informacji!

Moje źródło - trojmiasto.wyborcza.pl art. Macieja Dzwonnika 2 listopada 2017r.
Tytuł - "Rząd PiS mówi "tak" budowie Portu Centralnego w Gdańsku. "To megalomania rządu".
Wstęp - "53
Maciej Dzwonnik, Port GdańskRząd PiS daje zielone światło budowie Portu Centralnego w Gdańsku. Inwestycja warta od 6 do nawet 9 mld zł miałaby powstać do 2028 r. Istnieją jednak obawy, że rozbudowa portu w formie postulowanej przez PiS będzie nieopłacalna, a Port Gdańsk powinien rozwijać się w innym kierunku."
Fragment - "Byłaby to jedna z największych inwestycji w historii polskiej gospodarki morskiej. Do 2028 r. Port Gdańsk, leżący na ujściowym odcinku Martwej Wisły i obejmujący jej wschodni i zachodni brzeg, miałby zostać rozbudowany o Port Centralny. Byłby on przedłużeniem (w stronę morza) powstałego w 1975 r. Portu Północnego, który był wówczas jedną z flagowych inwestycji PRL-owskiego rządu.
Kilka dni temu, w czasie II Spotkania Ministrów Transportu państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin w Warszawie premier Beata Szydło poinformowała, że rząd podjął już decyzję o budowie nowej części portu w Gdańsku."
@rys - jako Ci w kufie???
pef. Kulesza 2018-06-17 19:34:08
@Qm, to nie ja dopatruję się chamstwa w trzymaniu rąk w kieszeniach przed pomnikiem "Ognia", więc pytanie skierowane do mnie zadaj sobie.
Qm 2018-06-17 17:24:19
Widzisz @pef być prawicowcem to nie znaczy być chamem tak jak by to chciała lewica, więc nie wiem dla kogo grasz ?
rys 2018-06-17 16:14:04
dziadek - przed potopem byla powodz - tak bym to okreslil. Pojedyncze sukcesy firm nie mozna nazwac sukcesem PiSu. Zwlaszcza ze budowa zostala zaczeta przed ich rzadami.
Zeus 2018-06-17 15:21:34
Lubomir Mozdyniewicz FB. Zbliża się 100 rocznica odzyskania niepodległości. Za lata niewoli pod zaborami jest odpowiedzialny polski kler i Watykan. Dobrze byłoby wystąpić o reparacje od Watykanu, a kolejny rząd wchodzi im do d... z Konkordatem. Dobrze byłoby żeby ONR określił się na transparentach, kto dla nich jest patriotą, czy spiskujący kler w osobach prymasa i biskupów z carycą Katarzyną, czy Kościuszko ze swoimi powstańcami, czy powstańcy listopadowi czy styczniowi, o których KK tak brzydko mówił. Jeżeli nie potrafią się określić, to zamiast powietrza jak ktoś tu napisał, to niech wpuszczą sobie gaz rozweselający między uszy i siuter do torebki.
Dodam do wypowiedzi sansi, że chrześcijanie wschodni poszerzali strefę wpływu dzięki głoszeniu nauki, a zachodni (papiescy) też głosili naukę, ale przy pomocy miecza i ognia.
dziadek 2018-06-17 14:40:48
@rys piszesz że ""
Aniołkami to pisiątka nie są, jak się drzewo rąbie to .....
Jak pisze "Rzeczpospolita", gdański głębokowodny terminal DCT jest obecnie największym tego typu portem na Bałtyku i szansą na zwiększenie transportu intermodalnego. W ubiegłym roku zostało uruchomione drugie nabrzeże. Dzięki temu zwiększyły się możliwości przeładunkowe portu, i to prawie dwukrotnie. Pojawili się też nowi armatorzy.
Od stycznia do marca tego roku DTC przeładował blisko 471,6 tys. kontenerów. Rok wcześniej, w tym samym czasie, było to 324,8 tys.
@rys - jeśli " PiS jednak grabi bezpardonowo", to jak nazwać to co było przed potopem PiSu?
qaz 2018-06-17 14:36:27
@Lubomir Mozdyniewicz (FB) - dzięki takim reakcjom nie trzeba opozycji ani listów prezydentów. A potem dziwicie się, że ktoś pisze o marszach neofaszystów. Coś czuję, że po 11.11 Polska będzie miała niezłą prasę, a notowania polecą na łeb i szyję. Naprawdę, zatrudnijcie paru speców od marketingu. W sumie nie byłoby niczym dziwnym gdyby rząd po jakichś wyskokach kazał was spacyfikować w ramach dobrego PR. Użyteczność też ma swoje granice...
wiktoria 2018-06-17 14:27:44
@u widzę że ty bardzo mądre , swego czasu też takie mądre było @z boku pewnie trzeba by zgłosić twoją kandydaturę do rady mędrców Europy byłoby dwoch mędrców z Polski bo już lewactwo proponowalo swego czasu Bolka na mędrca , zgadzam się też z @rysem że PIS grabi bezpardonowo właśnie niedawno ograbiono ES-beków z emerytury pewnie i ciebie, chwala PIS Kaczyński Orban Trump Saldini i będzie coraz więcej normalnych przywódców a lewactwo zostanie samo ze swoim faszyzmem jedynie co jeszcze można zrobić dla tych jakże biednych umysłowo ludzi , życzyć im powrotu do hrześcijańskich korzeni i Boga w tym znajdziecie ukojenie swoich dusz ; szczęść Boże
rys 2018-06-17 13:13:17
wiktoria - nie badz smieszna. "Polska rosnie w siele" -bardzo smieszne. Przy rzadach PiS raczej chyli sie ku upadkowi. Nie popieralem PO , bo robili duzo bledow (maja nauczke). PiS jednak grabi bezpardonowo , bez ogladania sie na kogokolwiek.
sasi - ladnie to napisales.
fajny chlopak - poszukaj wiekszosci wsrod ludzi, ktorzy pracuja i nie maja czasu, a nawet internetu.
u 2018-06-17 12:46:59
@wiktoria. Nie wprowadzasz nic nowego w swoich komentarzach. W koło wojtek jedno i to samo. Otwórz szafę i mów do rzeczy. Kiedy 50 stów dla @emeryta 3RP? @ sansi. Z kim Ty chcesz dyskutować? Ci którzy mają powietrze między uszam nie znają własnej historii, a co dopiero historii chrześcijaństwa.
wiktoria 2018-06-17 11:56:56
@rys niezwykle oświecony dalej te swoje lewackie poglądy wylewa na forum , ja też uważam tę bandę podstarzałych byłych Ubekow i wszelkiej maści wichrzycieli za niewątpliwie szkodliwą dla demokracji , w Polsce nie ma żadnego faszyzmu ale lewactwo na czele z Królem Europy i jemu podobnymi degenaratami społeczno-obyczajowymi tak uważają , niejaki Ferhojgen nazwał swego czasu marsz niepodległości marszem 60 tyśięcy faszystów i co na to @rysie oświecony Polska rośnie w siłę i to was boli więc wymyślilście faszyżm .
sansi 2018-06-17 10:58:46
Działania ONR, to jak IV krucjata krzyżowa "Przeklęta krucjata" i upadek Konstantynopola. Chrześcijanie papiescy napadli na chrześcijan wschodnich. Pierwszy kontakt z Islamem właśnie przeżyli chrześcijanie wschodni, a nie papiescy czyli KK. Ale współczesne "karki" nie znają historii i nie wiedzą, że katolicyzm został nam narzucony przez Niemców. Wcześniej była tu religia wschodnia obejmująca tereny Słowian prawie do Pomorza. Kościół wschodni zdobywał tereny inaczej niż papieski. Nie wiem po kiego grzyba Wojtyła pchał się do Chin? gdzie KK nie postawił nawet nogi w przeciwieństwie do chrześcijan ze wschodu. Współcześnie najbliższy Chrystusowi jest ortodoksyjny Kościół Syryjski. Struktura KK niczym się nie różni od struktury organizacji totalitarnej, więc nie wiem po której stronie jest ONR.
Pytajęcy 2018-06-17 10:39:11
Co oznacza DF Podhale? Kto rozszyfruje?
fajny chlopak 2018-06-17 09:57:51
rys, czytałeś co napisali inni ? Masz świadomość że jesteś w zdecydowanej mniejszości ze swoimi mądrościami? Nie przypisuj innym swoich ułomności i swojego analfabetyzmu.
qaz 2018-06-17 09:52:48
@pef. Kulesza - to nie idol. A, że prawdę pisze czasem ? Becia też czasem ma rację, choć co do zasady z nią się nie zgadzam. Tak jak uważam, że donoszenie na własny kraj w UE powinno być karalne, tak samo uważam, że wsadzanie miernot na stołki jest głupotą. Robienie głupot przez obecny rząd odbije się czkawką w następnych wyborach. Oczywiście alternatywa będzie jedna i polskie wahadełko ruszy w następną skrajność. Taki kraj. Gdzie dowolna opozycja zawsze jest "anty", a obecna zgłupiała kompletnie i nie ma nic do zaproponowania jak "byle nie PIS". Tak w sumie to podzielić ten kraj po linii Wisły. Jedni do Niemców, drudzy do Rosji. Południe jako protektorat Węgier. Wszyscy szczęśliwi i każdy ma "swój" rząd.
Piotr Pielgrzym 2018-06-17 09:10:37
KODowska banda zdrajców , mam dla nich tylko pogardę !!! Pozdrawiam ONR , DF PODHALE . Chwała wielkiej Polsce !!!!
Mięguszowiecki 2018-06-17 07:32:45
To nie żadni antyfaszyści tylko kodziarze szukający zadymy odkąd stracili władze. Ideolodzy sponsorowani przez Sorosa.
rys 2018-06-17 06:47:36
Fajne chlopaki z tego ONR . Szkoda ze im "namacili" w glowach. Zeby chodzic za starszymi ludzmi. Dziewczyn brakuje w Zakopanem ?
ps. pef.- czytales cos napisal?
Pontevedra 2018-06-17 02:06:09
Bardzo ciekawe towarzystwo maszerowało w sobotnie popołudnie ulicami Zakobabelu. Przynajmniej połowie z nich można przypisać rodowodzik komunistyczny. Flagi UE świadczą o tym, że słowo "wolność" w ich ustach brzmi jak "trzeźwość" w ustach zdeklarowanego alkoholika. Kiedyś służyli sowietom a dzisiaj służą mędrcom brukselskim z eurokołchozu. Każdy kto nie podziela ich poglądów jest faszystą. Wolność jest dobra tylko wtedy kiedy służy im ale dla ludzi wyznających tradycyjne wartości chrześcijańskie ma nie być żadnej wolności. Takich należy zagłuszyć nachalnym biciem w bębny i prymitywną narracją UB-ywateli RP lobbujących na rzecz anarchii i moralnego rozmiękczenia narodu. Autodestrukcja Europy odbywa się na naszych oczach z powodu nienawiści do własnego narodu, jego historii i bohaterów którzy za prawdziwą wolność przelewali swoją krew. Ci, którym włos z głowy nie spadł, którzy nie są w żaden sposób represjonowani w środowisku w którym żyją, którzy bezczelnie panoszą się po ulicach, których otacza kordon policji na usługach rzekomo "reżimowej władzy", którym nikt w tym głupim miasteczku nawet zgniłym jajkiem nie przyłożył w ich ogłupiałe przez lewacką polityczną poprawność puste makówki za plucie na polskość, mają jeszcze czelność odstawiać ten żałosny teatrzyk pt. Folwark zwierzęcy i myśleć, że ktoś im uwierzy, że w nareszcie wolnym kraju jakim teraz jest Polska nie ma wolności? Ech!!! Szkoda pary na to towarzystwo!
pef. Kulesza 2018-06-16 22:44:02
Różnic między nami więcej, @qmie. Choćby i ta, że ty tak jak i rys, masz zwidy, ja niestety dla ciebie, nie. Taka jest, brutalna dla ciebie, prawda.
rys 2018-06-16 22:32:58
pef. - twoja inteligencja nie pozwolila ci zrozumiec. Jak zawsze.
Qm 2018-06-16 21:41:56
No widzisz @pef naruszyłem twoją inteligencję wątpliwą bo zwróciłem uwagę, że nie powinno się trzymać rąk w kieszeni przed pomnikiem ludzi, których się szanuje. Więc się zastanów zanim zaczniesz ludziom ubliżać nawet na tym ???. forum bo jesteś tu tylko trollem manipulowanym, a różnimy się tylko tym, że ja o tym wiem.
pef. Kulesza 2018-06-16 21:27:59
@qaz, ale se znalazłeś idola. Prokomunistycznego wierszokletę żydowskiego pochodzenia, który tak bardzo był uwielbiany przez powojenne komunistyczne władze PRL, że aż dały mu w prezencie domek w Aninie. Nic, tylko Ci POgratulować.
Ps. rys, jak zwykle swoje. On widzi pochowany ze strachu "biedny ciemnogród", "głosy" też słyszysz, oświecony (inaczej) rysiu?
ciekawski 2018-06-16 21:14:58
Którzy to GV?
rys 2018-06-16 21:01:21
Biedny ciemnogrod boi sie paru starszych , ale madrzejszych ludzi.
KV-3 2018-06-16 20:19:20
Odbył się dzisiaj letni spęd seniorów :)
Robert Miąższ 2018-06-16 20:09:08
Tytuł tych wypocin powinien brzmeć
Menty społeczne , szumowiny anty Polskie oraz ubecja obrażają patryiotów .
qaz 2018-06-16 19:57:25
@Bober - obudź się. KOD wydmuszką, ale MW w niczym im nie ustępuje.

Julian Tuwim "Do prostego człowieka"

Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem,
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków".
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z panami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"
pef. Kulesza 2018-06-16 19:48:37
@ Qmie, cóż ci po rozumie, kie się na nim nie rozumies? Skąd takiś pewny , co by zrobił Ogień, urodzołeś ś nim, jak Wyborcza z ks. Tischnerem .... 16 lat po jego śmierci? Przecież sam wasz idol tow. Lenin na pomniku ręce trzymał w kieszeni, trzeba było mu je wyjąć, jak żeś taki zgorszony tym faktem. Jedno jest pewne, jakoś młodzież się do was nie garnie, tak, jak do patriotów zgromadzonych wokół środowisk i organizacji narodowych. Powoli wasza, lewacka i postkomunistyczna gwiazda gaśnie. Oby bezpowrotnie. Nie bardzo też wiem, co burmistrz i władze Zakopanego, bądź jakiegokolwiek innego miasta mają do tego, czy jakaś organizacja ma racje bytu, czy nie. Od tego są SĄDY. WOLNE SĄDY, o które tak walczycie. To one rejestrują bądź nie takie stowarzyszenia czy organizacje. Trzeba było swoje mordy drzeć o to tydzień temu, jak byliście pod sądami. "Wolnymi" sądami. Burmistrzowi i radnym nic do tego. Brawo Max, brawo Kuba. CWP.
Czyste Tatry 2018-06-16 19:39:06
Nie życzę sobie importu zafajdanego KODziarstwa pod Tatry !!!
Bober 2018-06-16 19:30:19
100% racji po myje nazbierano starych mocherow ktorzy nawet nie wiedzą co tam robią KOD do odstrzału i zakopane białe nie tylko w zimie tylko do póki mamy prawdziwych patriotów Polaków Chwała wielkiej Polsce!!!
Qm 2018-06-16 19:27:26
@PO myje. Szkoda tylko, że ci młodzi trzymają ręce w kieszeniach pod pomnikiem. Ogień te ręce z kieszeni by im wyjął.
PO myje 2018-06-16 19:13:46
Stare dziad.ki przeciwko młodym byczkom. Nie macie szans z młodością, tu przynajmniej widać kto jest patriotą a kto "faszystą"
  • PRACA | dam
    Przedsiębiorstwo Budowlane zatrudni pracowników w zawodzie: murarz, cieśla, zbrojarz, malarz, operator koparko-ładowarki, pracownik budowlany
    Tel.: 602629623
  • PRACA | dam
    Zatrudnię do szycia kożuchów. Zlecę szycie. Praca stała, umowa.
    Tel.: tel:+48667959942
    E-mail: anna133@interia.eu
  • PRACA | dam
    Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni na pełen etat ADMINISTRATORA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH. Termin składania ofert do 06.09.2019. Tel.: 18 263 26 60,
    WWW: http://bip.cos.pl/1509/zakopane
  • PRACA | dam
    Pilnie przyjmę EKSPEDIENTKĘ z doświadczeniem do sklepu spożywczego - Bustryk k/Zakopanego. 667 579 332, 605 769 279.
  • PRACA | dam
    Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni na pełen etat RECEPCJONISTĘ. Termin składania ofert do 02.09.2019. Tel.: 18 263 25 68,
    WWW: http://bip.cos.pl/1509/zakopane
  • PRACA | dam
    Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Zakopanego zatrudni asystentkę stomatologiczną. Mile widziane osoby z doświadczeniem w zawodzie.
    Tel.: 505610339
    E-mail: stomatologia@przyrowni.eu
  • PRACA | dam
    Poszukujemy osoby do pracy w recepcji pensjonatu w Zakopanem, jednocześnie koordynującą pracę całego obiektu. Wymagana biegła znajomość języka anielskiego oraz znajomość portalu booking.com. CV prosimy kierować na adres e-mail: dominik.rekrutacja1@gmail.com
    E-mail: dominik.rekrutacja1@gmail.com
  • PRACA | dam
    RECEPCJONISTA/ka Pensjonat w Zakopanem. Praca stała, pełny etat.
    Tel.: 604403138
    E-mail: marketing@wojnar.pl
    WWW: www.wojnar.pl
  • PRACA | dam
    ZAKOPANE ZATRUDNIĘ KELNERKĘ I POMOC KELNERSKĄ. 601 533 566, 18 20 64 305
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ DO PRACY W KUCHNI. 601 533 566, 18 20 64 305
  • PRACA | dam
    GOSPODA PODKOWA W ZAKOPANEM OSOBĘ NA ZMYWAK, OBIERAK. 601 533 566, 18 20 64 305
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: UCZNIA, STUDENTA weekendy, święta, ferie (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ POMOC DO PENSJONATU. 669 493 772
  • POŻYCZKI
    GOLD CENT FINANSE NOWE SUPER PROPOZYCJE POŻYCZKOWE TYLKO DOWÓD OSOBISTY !!! nawet do 15 000 zł. T-18 542 40 56.
  • POŻYCZKI
    POŻYCZKA GOTÓWKOWA NA OŚWIADCZENIE DLA FIRM MAŁYCH !!! GOLD CENT FINANSE, ZADZWOŃ -694 567 002.
  • POŻYCZKI