Reklama

2018-04-25 15:20:26

Rabka-Zdrój

Majówka z Chrząszczem

Reklama

Reklama

Zbliża się weekend majowy. Jeśli masz małe dzieci i brakuje ci pomysłu jak ciekawie spędzić z nimi czas wolny, to zabierz je do teatru.

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają do Rabki do "Galerii MOK Pod Aniołem" na spektakle dla najmłodszych. Przyjazna atmosfera, kameralna przestrzeń, bliski kontakt z widzem, interaktywność pozwolą dzieciom spokojnie i bezstresowo rozpocząć przygodę z teatrem.

Repertuar na majówkę:

28.04 (sobota) godz. 17 WITAJKI i PAPATKI
Najnajowy spektakl dla naprawdę małych dzieci, od 1 roku do 6 lat, którego motywem przewodnim są dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania.... Na oczach dzieci na scenie pojawia się śnieg, kwiaty, pszczoły, łąka, morze... co jeszcze?  Sprawdźcie sami i zafundujcie swoim szkrabom pierwsze spotkanie z teatrem! Zakończeniem jest wspólna zabawa z dziećmi.
Muzyka na żywo. Czas trwania: 35 min + 20 min zabawy

29.04 (niedziela) godz. 17 PUK! PUK!
Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta, który schował się przed strasznymi dźwiękami do kapelusza i tak przetrwał do naszych czasów. Teraz musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, w epicentrum których ląduje ekscentryczna Kaczka. Słuchanie dziwnych dźwięków, pokonywanie strachu, budowanie więzów emocjonalnych to motywy przewodnie tego przedstawienia. Muzyka na żywo. Czas trwania: 45 min.

30.04 (poniedziałek) godz. 17 PALUSZEK
Spektakl luźno inspirowany historią o Tomciu Paluszku. Aktorzy z codziennych przedmiotów tworzą na oczach widza ogród i sadzą w nim warzywa. Zastanawiają się, co będzie jak posadzą palec - czy wyrośnie z niego dzieciątko? Gimnastyka wyobraźni i wprawki z równowagi.
Spektakl dla dzieci w wieku 4-9 lat, ale świetnie bawią się też dorośli. Zakończeniem spektaklu są ćwiczenia na równowagę przeprowadzone przez aktorów. Czas trwania: 50 min.

06.05 (niedziela) godz. 17 BAM-BAM
Spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych. Wycisza i oswaja. Spektakl sensoryczny - poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch... Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami. Muzyka na żywo. Czas trwania: 30 min. + 15 min. zabawy.

Aktualny repertuar zawsze pod linkiem: http://teatrchrzaszcz.pl/?page_id=8682. Bilety 10 zł, do kupienia na 30 min. przed spektaklem.

opr. m

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl