2018-01-21 22:35:51

Kościelisko

Takie spustoszenie pozostawili po sobie Warszawiacy

Reklama
Reklama

Zdjęcia apartamentu w Kościelisku, po wizycie turystów z Warszawy, opublikował na Facebooku pan Gerard.

Reklama

Oto co napisał pan Gerard Wolski: 

Zdjęcia nie oddają skali dewastacji brudu i uszkodzeń .... lepiące się podłogi i ściany ...... 
Warszawska młodzież 4 osoby w tym jedna dziewczyna ( podobno ze stolicy to dobrze wychowana ) - opuszcza apartament ... po 6 dniach pobytu !!! 

Wybita szyba ... zalane 2 kanapy i łóżko .... zatkany zlew .... nawet pasta do zębów na ścianach .... szok .... a twardo sprzątali dzień przed wyjazdem .... 

Drobne UAKTUALNIENIE 

Dwie dziury w podłodze w panelach .... zalane panele pod łóżkiem ( aż dźwiglo podłogę ) i oblane 2 ściany - do malowania ....
Dodam oczywiście ze nie ma znaczenie pochodzenie czy to Warszawa czy inna miejscowość .... ale takie zachowanie przynosi wstyd dla każdego ...

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
vika 2018-01-23 08:37:46
Pisałam w komentarzu do sytuacji w Willi Karpatia , na podstawie opowiadań moich góralskich przyjaciół , że "ceper potrafi" , ale okazuje się iż czasem nie starcza wyobraźni - ile.
HOŁOTA , BURACTWO i BYDŁO . Brak słów.
scyzoryk62 2018-01-22 15:56:14
czy to towarzystwo było incognito? chyba nie ,oczywiście sprzątanie wliczone w cenę ale remont to chyba nie-krótko i na temat obciążyć za poniesione straty,mam znajomych na olczy co wzięli tzw.zieloną szkołę tylko raz i o jeden raz za dużo,koszty remontu przekroczyły zyski,patologia jest wszędzie nie tylko w warszawie
Lucas 2018-01-22 14:51:59
Nie kasujcie tyle za noc to ludzie się nie będą flustrować
szambo 2018-01-22 14:31:23
Warszawkska chołota jest najgorsza czy rodowity czy przybysz nie ma znaczenia! bo u nas w Warszawie
rys 2018-01-22 13:13:03
Nie spotkalem sie jeszcze z rodowitym Warszawiakiem, aby zostawil taki "porzadek" po sobie. Kazdy raczej dba o swoj region. Zwlaszcza opinie o nim. Szkoda ze tak zniszczyli im opinie. Nazywaja ich "werbusami" lub "sloikami".
Mirka 2018-01-22 12:13:25
Panie Gerardzie wnieść pozew do sądu o pokrycie szkód. To jest chamstwo i nie można tego darować. Powinna być możliwość opublikowania wizerunku i danych takich "turystów" wtedy inni będą wiedzieć z kim mają do czynienia i nikt mądry takim syfiarzom nie wynajmie. Tak samo można by publikować dane fajnych gości, takich każdy chętnie przyjmie. Mówi się,że w każdym miejscu znajdziesz chama nie tylko w Warszawie, ja pracuję z ludźmi i szukanie dziury w całym itd. spotkało mnie kilka razy i tylko od delikwentów,którzy zamiast dzień dobry mówią: my jesteśmy z Warszawy. Choć muszę pochwalić, że zeszłoroczne ferie i pierwszy tydzień tych upłynęły w dobrej atmosferze, do tej pory żaden cham mi się nie trafił, aby tak dalej.
pikolo 2018-01-22 11:48:19
Jakby miał legalny wynajem to na pewno by wyegzekwował od nich rekompensate za poniesione straty. A tak trzeba się teraz użalać na Facebooku
Byw 2018-01-22 11:30:57
Pan Gerard to jest dopiero czyscioch. Bahaha
asdfgh 2018-01-22 11:06:19
Niszczenie mienia nie wchodzi w skład opłaty za pobyt. Policja się powinna tym zająć. Powinni Ci wypłacić za szkody. Swoją drogą trzeba sprawdzać pokoje po gościach i mieć głowę na karku. Kasować na bieżąco przy odbieraniu kluczy. Ewentualnie jak coś niedobrego się dzieje to wyrzucać odpowiednio wcześnie bo nigdy te pokoje nie zarobią na siebie.
Turysta 2018-01-22 10:59:26
Dobijam już do 50-tki a 20% swego życia spędziłem w Tatrach (latem i zimą). Potwierdzam iż goście ze stolicy są najbardziej kłopotliwymi odwiedzającymi spośród całej naszej nacji a im młodsi tym gorsi. Ale nie o tym chciałem... Nie wiem dlaczego wzorem innych krajów (Austria, Włochy, Francja) właściciele kwater nie wprowadzą kaucji ?. Była by zwracana PO odbiorze obiektu (w należytym stanie) bądź kasowana (jako opłata za sprzątanie i straty). Osobiście nie widzę najmniejszych problemów w uiszczaniu takowej opłaty.
Nun 2018-01-22 10:48:30
Powinni by w stajni wynająć boks a nie apartament ????????
Paulina 2018-01-22 10:28:51
Prosze nie naskakiwac na dzieci !!!! Ja mam dwojke podrozuje po roznych standardach noclegow zarowno all inclusive jak i zwykla kwatera i nigdy moje dzieci nic nie zniszczyly i o 21 max juz spaly i nie ma roznicy czy jest sie mlodym czy z dziecmi i czy sie placi za sprzatanie czy nie my za kazdym razem sprzatamy i zostawiamy w normalnym stanoe nocleg nawet zdejmujemy posciez poduszek do prania dla nas to kilka minut a dzieki temu zawsze jestesmy zapraszni i przy ponownym noclegu dostajemy znizke.rozumiem nie sprzatac ale taki syf to kultura nie powinna pozwolic tym bydlakom takiego stanu pozostawic
Turysta111 2018-01-22 10:03:17
Boże coś Polskę takimi dziadami obdarzył
Człowiek 2018-01-22 10:03:10
Najpierw się pytają czy nie dało by się co taniej A później takie coś zostawiają, ale nie wolno się im postawić bo później pół Polski na Internecie negatywne komentarze pisze albo i gorzej tak jak było w murzasichlu. I oczywiście górale pazerne tylko dutki liczą, szkoda że o kosztach nie wiedzą.
Lubię warszawiaków 2018-01-22 09:57:05
Przestańcie powielać stereotypy o mieszkańcach stolicy. Raptem 4 osoby to nie milion warszawiaków. Chyba ze leczycie się z małomiasteczkowych kompleksów?
Emilia 2018-01-22 09:57:05
Odrobinę "lepiej" ale coś w ten deseń zastałam w jednym z pokoi naszego pensjonatu w okresie świątecznym. Ludzie bywają naprawdę świniami totalnymi. Patrząc na takie obrazki i doświadczając tego pod własnym dachem, wcale się nie dziwię ilości nieruchomości turystycznych postawionych do sprzedaży - nawet w najbardziej dochodowych miejscowościach. Ręce opadają.....
Corny 2018-01-22 09:15:00
Bydło z Warsiawy
gość69j 2018-01-22 09:07:26
Warszawskie bydło pokazało jak się mieszka w stolicy:)
Tina 2018-01-22 09:00:08
Hej ja bym Ci dala 200zł za sprzątanie apartamentów za 100zł to nawet nie ma po co się zabierać gumki z łóżek wyciągać jaki syf zostawiają po apartamentach to masakra wiedza ci co sprzątają cepry to barachlo i jeszcze to potomstwo. Masakra jakaś
HiHiIHi HaHaHa 2018-01-22 08:26:27
Ciekawe czy US zajmie się tym apartamentem i sprawdzi czy jest tam prowadzona działalność gospodarcza ! Czy czasem nie jest tak jak w większości lewizna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaagaaa 2018-01-22 07:11:01
sam fakt, ze dziewczyna, z trzema chłopakami....z braćmi raczej nie pojechała...sporo musiało sie tam dziać...brak słów...
zako 2018-01-22 06:58:42
Kłódkę przypiąć na jaja a kluczyk spuscic klopem. Jaja puchną a fleksem nie podejdziesz. Ot tak dla przykladu.
Hania 2018-01-22 06:27:37
No cepra do sopy na dyle a nie do apartamentow pewnie z jakies renomowanej strony to macie takie dziady temu ja juz dawno nie wynajmuje szkoda mi domu poprostu zeby chamy sie wyzywaly
Marysia 2018-01-22 06:24:13
Ja już dawno powiedziałam ze prawdziwy gość się dawno skończył teraz To chamstwo patologia i 500+przyjeżdża bachory na prochach robione to jakie ma być później się dziwią co w murzasichlu napisali o jakiejś ceperce następny artykuł był gdzieś ze byle co daje się do pokoji no to mieli apartament i co zrobili cepey to dziady wiem od dawna a jak sie wynajmuje takim pajacom to wiadome co bedzie z klitek wychodza i tak sie zachowuja dziewczynka miala fajne towarzystwo juz widze co za diewusxysko tragedia jest z tymi cepami jesli ma na legalu do sadu podac w morde strzelic i tyle ale gdzie byli oni by odemnie nie wyszli to dac jeszcze do innych gazet gdzie byla nagonka na gorali cepry to brzydka patologia
Do wynajmujących apartamenty 2018-01-22 06:20:50
Nie popieram wandalizmu i zniszczeń ale...
O ile wiem w cenę apartamentu wliczone jest sprzątanie i to nie małe bo niektóre apartamenty kasują za sprzątanie 100zł co jest lekką przesadą.
Goście nie mają obowiązku sprzątania apartamentów skoro jest kasowana opłata za tą usługę.
Ht 2018-01-22 02:57:56
Dlaczego pan nie poda ich imiona aby innych ludzi przed nimi ostrzec?
Jasiek 2018-01-21 23:47:07
jak się przyjmuje 3 chłopów to co można się spodziewać!?
albo gromady dzieci?! tylko hałas,trzaskanie drzwiami. syf i znista.....
no ale jak się jest pazernym tak jak większość wynajmujących to trzeba ponosić tego skutki
Szum 2018-01-21 23:05:51
....dokładnie nie wypuszczać i niech sprzątają malują itp itd.....a jak nie to wnieść skargę o dewastacji!!!!! Bydlo
Bibi 2018-01-21 22:54:49
Do sopy znimi ale pełen scórów banda za dobrze im i tak som wychowani.
yyyyyyy 2018-01-21 22:53:53
a ja się zastanawiam jak Pan Gerard prowadzi biznes... Przyjął gości i wypuścił ich z apartamentu nie sprawdzając jego stanu czy co?
Czy może nie umiał sobie z nimi poradzić i dlatego teraz szuka pocieszenia? U mnie albo by naprawili szkody albo za to wszystko zapłacili i tyle...
A zachowania gówniaków to nawet nie ma co komentować, widać co wynieśli w domu i w głowie mi się nie mieści jak można nie szanować czyjejś własności i pracy... Wstyd i tyle. To już trzeba było te zdjęcia dać z ich wizerunkiem :D
  • PRACA | dam
    Zatrudnię dziewczynę z Zakopanego lub okolic w sklepie w Zakopanem jako sprzedawca. Praca na stałe.
    Tel.: 609097999
  • PRACA | dam
    Instruktor Narciarstwa
    Tel.: 504835414
  • PRACA | dam
    Instruktorów narciarstwa - "Polana Sosny" Niedzica tel.+48 608806030
  • PRACA | szukam
    wylewki maszynowe polecam
    Tel.: 880232189
    E-mail: petrekmaly13@onet.pl
  • PRACA | dam
    APARTHOTEL W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ ZATRUDNI NA STANOWISKA: KUCHARZ, KELNERKA, RECEPCJONISTKA.
    Tel.: 604 701 009.
  • PRACA | dam
    PRACA PRZY GRILLU NA OSCYPKACH tel. 519780980.
  • PRACA | dam
    Firma transportowa zatrudni kierowcę na trasy międzynarodowe jazda tam i z powrotem . Możliwość przyuczenia do zawodu
    Tel.: 508095498
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ (studentkę) DO POMOCY W SKLEPIE ZABAWKOWYM, w Zakopanem. Praca 3 dni w tygodniu, na stałe. 609 097 999
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ NA STOISKO REGIONALNE Z ZABAWKAMI, W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
    Tel.: 609 097 999.
  • PRACA | dam
    Zatrudnię KUCHARKĘ oraz POMOC KUCHENNA - Białka Tatrzańska. 608 10 10 76.
  • PRACA | dam
    WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem prowadzi rekrutacje wśród mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski, prace porządkowe. Oferujemy przyuczenie do zawodu i gwarantujemy świetne zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
    Tel.: 692987940
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    Pomoc kuchenna, sprzątanie w obiekcie noclegowym w Zakopanem kom:
    Tel.: 602 475 794
  • PRACA | dam
    Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
    Tel.: 510213878
  • PRACA | dam
    Nowy Targ - zatrudnię KUCHARZA z doświadczeniem i POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • PRACA | dam
    FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PRZYJMIE DO PRACY.
    Tel.: 608 165 139
  • USŁUGI | budowlane
    Malowanie, gładź gipsowa, tapetowanie