Reklama

2017-11-18 09:40:22

Reklama

Szczawnica

Sylwester i gwiazda "Mam talent"

Reklama

Choć w Szczawnicy jeszcze nie ma plakatów sylwestrowych, my już wiemy kto w tym roku wystąpi pod Palenicą.

Reklama

- Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ciupaga, bo większość osób bawiących się u nas w sylwestra to przyjezdni, którzy chcą posłuchać góralskiej muzyki - mówi Tomasz Hurkała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy. 


Oprócz zespołu znanego z programu "Mam talent" publiczność będzie bawić DJ a o północy przy dolnej stacji PKL odbędzie się pokaz sztucznych ogni.
ad

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Absurd 2017-11-23 19:43:08
akurat tyle pseudo-produktów z całą tablicą mendelejewa co tam sprzedają to nigdzie indziej. Królestwo pakowanych towarów. Mam pytanie do tych wszystkich światowców którzy na tym forum przywołują przykłady zagraniczne. Czy znają chodź jeden cywilizowany kraj na świecie gdzie dominującą pozycje na rynku spożywczym ma sieć z drugiego końca Europy?
stara drewutnia 2017-11-22 10:15:43
Tylko że w Biedronce nie spotkałam seropodobnego produktu. Natomiast w tych lepsiejsych, jest. Wygląda, że karma dla zwierząt jest w tym kraju najzdrowsza.
No właśnie 2017-11-20 11:59:40
W garażu Audi, BMW albo Mercedes żeby sąsiada krew zalała ale na stole codziennie niskie ceny, bo trzeba kredyt albo leasing spłacać. Lepiej mieć niestrawność po kiepskich produktach spożywczych ale i satysfakcję, że fura na podjeździe stoi! Tylko że groteskowo wygląda ta paniusia z tymi siatami z biedry na piaskach jak idzie do tej fury - lekki dysonans poznawczy.
Do cyklista 2017-11-20 11:44:23
Po lewej gruzowisko, po prawej oszczyszalnia ścieków, naprzeciwko skład węgla a po środku Ty! Z pełnym koszykiem towarów wyprodukowanych specjalnie dla tej sieci (czytaj w domyśle) mniejsza wielkość niż w innych sklepach i gorsza jakości, ale za to o 3,50 taniej! Sorry ale takie klimaty wzbudzają politowanie i żałość. Z całej Europy tylko w Polsce, tej portugalskiej sieć, udało się znaleźć takich mądrych inaczej.
Do cyklista 2017-11-20 11:24:10
Przesadnie wyrafinowana ironia dla miłośnika zakupów z kartonów?
Do cyklista 2017-11-20 11:19:34
Klienci biedronki są ździwieni a normalni klienci są zdziwieni. No cóż, trudno oczekiwać od osoby zaopatrujące się w dyskoncie aby pojęła aluzję.
cyklista 2017-11-20 09:03:32
@Do @ dr Bączek, po pierwsze i ostatnie: słowo "ździwienie" nie tak się pisze.
cyklista 2017-11-20 06:33:15
@Fasola, słuszna uwaga na czasie, oczywiście wcześniej żartowałem.
Do @ dr Bączek 2017-11-20 00:48:38
Po pierwsze skrót dr pisze się bez kropki, a po drugie skąd to ździwienie? Trudno oczekiwać wyrafinowanych standardów zachowania po klientach dyskontu. Ludzie reprezentujący jakikolwiek poziom obycia i świadomości robią zakupy w normalnych marketach, gdzie są świeże produkty, duży wybór i często niższe ceny. W reklamie wmówili że cacy, a naiwniaki kupują pakowane wędliny albo zaniżone gramatury w przekonaniu że niby oszczędzają.
Fasola 2017-11-19 22:53:27
W ramach dekomunizacji kolor czerwony został zastąpiony kolorem czarnym.
cyklista 2017-11-19 20:46:59
@Abeto, nie masz racji, to pisał prawdziwy Moderator Tego forum, żaden farbowany. Znał szczegóły moich postów, których nie opublikował i słusznie zwrócił mi uwagę na ich niestosowność.
cyklista 2017-11-19 20:41:17
Co Ty tu piszesz Abeto ? Czerwonej czcionki to używają jeszcze moderatorzy z naleciałościami poprzedniego ustroju w Naszym kraju. Obecnie Ci wykształceni, wychowani w nowej rzeczywistości, już tak nie czynią.
cyklista 2017-11-19 19:27:15
@Abeto, Ty nie patrz co pisze na Facebooku Miruś, Nasz ulubieniec z minionych lat, Ty zwracaj baczną uwagę w Biedronkach na to, czy klienci używają jednorazowych rękawiczek przy zakupie pieczywa. Bowiem higiena, w każdej postaci, w codziennym życiu, to podstawa zdrowia, także psychicznego.
Abeto 2017-11-19 19:25:41
@Moderator to tylko taki nick , jaki każdy może sobie nadać. Prawdziwy moderator pisze czcionką w czerwonym kolorze.Jak ten napisze tak to uwierzę, że jest prawdziwy nie farbowany.
niemir 2017-11-19 18:36:31
Czy każdy Niezgoda jest Burmistrzem ,a ja Panie Moderatorze jestem Niezgodą ale nie Burmistrzem i mnie Jasiek obraził a Pan pisze że tak nie powinno być do naszego czytelnika.
Góral z Trójmiasta 2017-11-19 17:31:40
@dr Bączek

Niestety w całej Polsce z używaniem takich rękawiczek przy wyborze pieczywa jest podobnie - bez różnicy, wieś czy miasto. Musi chyba minąć jeszcze sporo lat by do wszystkich dotarło po co one są ;)
dr. Bączek 2017-11-19 13:03:19
A ja z innej bańki. Kochani klienci Biedronki w Szczawnicy i jak domniemam tubylcy tej miejscowości. Na jednym z wieszaków przy stoisku z pieczywem są jednorazowe rękawiczki, czy wy wiecie po co? Wpierw wymacacie gołymi rękami .... nie wiem co, potem zmiana pieluch, potem wózek pełen zarazków, a następnie pieczywo i pączki. Z moich obserwacji jest to już standard w Biedronce na Piaskach. Sami sobie szkodzicie oraz innym, a przede wszystkim własnej rodzinie. Radzę włączyć myślenie, bo to nie boli. "Chłopa ze wsi wygonisz, ale wsi z chłopa nie".
cyklista 2017-11-19 11:37:13
Szanowny Panie/Pani Moderatorze. Niniejszym stwierdzam, że odwaga w dzisiejszych czasach bardzo potaniała. Wobec poniższych redakcyjnych argumentów, bardzo proszę o nazwanie na tym forum Prezydenta Naszego kraju wspomnianym już epitetem. Proszę się nie obawiać, przecież to człowiek z wyboru Naszego społeczeństwa, a to że będzie bezpodstawne ??? Przecież można, napisane jest przez Redaktora poniżej, że tak wolno. Bardzo ciekawy punkt widzenia prezentuje Moderator Naszego Tygodnika Podhalańskiego.
Moderator 2017-11-19 11:19:54
Szanowny Panie @cyklisto. Nikt nikogo nie zmusza do startu w wyborach. Jeśli już ktoś się na to zdecydował - dobrze wie, że z dobrodziejstwem wszystkich przywilejów oraz wysokiej pensji przyjmuje na siebie także zwiększoną krytykę. O ile określenie "Klaun" będzie złośliwe w stosunku do sąsiada to już burmistrz musi sobie zdawać sprawę, że ktoś może w ten sposób oceniać jego jako polityka.
A co do inwektyw, którymi Pan obrzuca naszego czytelnika - mimo wygwiazdkowania czy zmiany pierwszej litery - nadal jest to słowo powszechnie uznawane za wulgarne.
cyklista 2017-11-19 11:00:37
Szanowny Panie/Pani Moderatorze. Chociaż z władzą w Szczawnicy nic mnie łączy, to czytając poniższy post Redakcji poczułem się wywołany do skomentowania. Moja dzisiejsza, poranna, nieopublikowana wypowiedź, skierowana do czytelnika o nicku Jasiek, w niczym nie była dla Niego obraźliwa. Była to kolejna moja reakcja na Jego bezustanne, prymitywne i anonimowe ataki na urzędującego włodarza Szczawnicy. To, że pełni ON funkcję z wyboru nie jest przyzwoleniem na przypisanie Mu na forum publicznym określenia KLAUN. Jestem ciekaw, czy zezwoliłby Pan/Pani na opublikowanie, na tym czy innym forum, komentarza, w którym bezpodstawnie określono by Redaktora Naczelnego tego np. tego tygodnika takim obraźliwym epitetem ? Bardzo proszę o zachowanie chociaż minimalnej dozy obiektywizmu. Pozdrawiam.
Abeto 2017-11-19 10:40:21
Nie było to jak downo, na starym forum. Wtedy mogliśmy se pisać to co dziś pise Mirek Kaczyński na facezboku.
Moderator 2017-11-19 10:27:57
Do Cyklisty - o ile wobec osoby publicznej pełniącej funkcję z wyboru można sobie pozwolić na więcej krytyki to nie pozwalamy ubliżać naszym czytelnikom. Nawet anonimowym.
cyklista 2017-11-19 09:58:27
Mam małe pytanko w ten piękny niedzielny poranek. Dlaczego Pan/Pani Moderator blokuje mój komentarz skierowany do anonimowego poniżej autora o nicku Jasiek, a jednocześnie toleruje i pozwala zamieścić Jego obraźliwy post w kierunku osoby publicznej, Burmistrza Miasta Szczawnica. Coś tu chyba nie gra...albo tak ma być ???
arcyadmirał 2017-11-18 22:52:12
Do Mirek Kaczynski zFB. Jojcenie to słychać z ambony w kościele.
Jasiek 2017-11-18 20:52:00
Niezgoda jako klaun, super atrakcja.
Ach jaki będzie ubaw.
felek 2017-11-18 20:40:55
Dobrze, że Gąsienica załatwił kapelę z Łącka bo by nic w tym roku nie było.
justyna 2017-11-18 18:01:26
Najlepsze sylwestra były 14-15 lat temu jak był namiot EB lub Żywca. Już trzy dni przed sylwestrem były fajne koncerty i kabarety. Szkoda że teraz tego nie ma. :-(
sando 2017-11-18 14:18:26
dobra zmiana na stanowisku dyrektora MOKu, w koncu zerwal z poprzednikiem ,ktory raczyl nas tylko gwiazdami z nieba
IK 2017-11-18 10:10:17
Pamiętam z Sylwestra w Szczawnicy występ Teatru Ognia.
  • PRACA | dam
    Firma zatrudni HYDRAULIKA od zaraz.
    Tel.: 661269872
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    RENAULT LAGUNA II FL COMBI, 2006, 1.9DCI, automat, grafitowy metalik, komplet opon, klimatronic. CENA: 8 000 zł, FAKTURA VAT. 791 499 431.
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ do Hotelu "Tatry" na Polanie Zgorzelisko, z możliwością zakwaterowania. Tel. 506 129 438.
  • PRACA | dam
    Zajazd Górski Kuźnice zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA. Tel. 601 268 550.
  • PRACA | dam
    Norwegia -TYNKARZ, MALARZ, DEKARZ, BLACHARZ BUDOWLANY, MONTER RUSZTOWAŃ. Praca w Oslo na warunkach norweskich, (firma norweska). Znajomość języka NIE jest wymagana,(pracownicy w firmie z Podhala). Zarobki w przeliczeniu; 9,000-15,000 zł./miesiąc na czysto.Bardzo częste zjazdy do kraju, wg.własnego uznania-średnio co 3 tygodnie.Tel; 0047 938 88 654, (8.00-21.00)
    Tel.: Tel; 0047 938 88 654
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ do Hotelu "Tatry" na Polanie Zgorzelisko, z możliwością zakwaterowania. Tel. 506 129 438.
  • PRACA | dam
    Firma komputerowa z siedzibą w Nowym Targu zatrudni informatyka z wykształceniem średnim lub wyższym, posiadającego prawo jazdy kat. B. Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres: praca@nowytarg.webd.pl, tel. 504 252 727.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    OKAZJA! APARTAMENT W CENTRUM ZAKOPANEGO, 3 POKOJE, GARAŻ. VEGA - 600 22 30 20
  • POŻYCZKI
    PROVIDENT - DYSKRECJA. 609 820 345.
  • PRACA | dam
    Tatrzański Bór w Małym Cichym zatrudni Panią (śniadania + sprzątanie pokoi) Atrakcyjne warunki !
    Tel.: 606100630
    E-mail: pawlikowski.tfj@gmail.com
    WWW: www.tatrzanskibor.pl
  • PRACA | dam
    PRACA W WYPOŻYCZALNI NART w Zakopanem już od teraz! Szukamy młodych i pracowitych osób. Oferujemy przeszkolenie z zakresu pracy i wysokie zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
    Tel.: 692987940
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA w ZAKOPANEM zatrudni KELNERKĘ I POMOC KELNERSKĄ, na stałe i na sezon zimowy. 601 533 566, 18 20 64 305.
  • USŁUGI | inne
    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - NAJTANIEJ NA PODHALU -
    Tel.: 691 317 098.
  • PRACA | dam
    Praca w Chochołowskich Termach Zastępca Szefa Kuchni Kelner/Kelnerka Ratownik Wodny Pracownik serwisu sprzątająego Bardzo dobre warunki pracy! Zapytaj: rekrutacja@chocholowskietermy.pl tel. 572 70 80 77
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Szukam KAWALERKI lub NIEWIELKIEGO 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA W ZAKOPANEM. Od lutego, na dłuższy okres -