2017-11-09 14:35:24

Szczawnica

Milcząca akcja byłego radnego na moście w Szczawnicy

Reklama
Reklama

Po raz kolejny były radny Józef Ciesielka będzie manifestować na moście św. Jana u zbiegu ulic i Szalaya i Samorody w Szczawnicy.

Reklama

Opozycjonista swoją manifestację zapowiedział na poniedziałek, 13 listopada w godzinach 9-18. Cel akcji, jak zaznaczył w piśmie do starosty nowotarskiego Józef Ciesielka, to zwrócenie uwagi opinii publicznej oraz mediów na nadużycia władzy miejskiej i gminnej w Szczawnicy. 


Protest co podkreślił ma mieć charakter pokojowy, milczący, bez wystąpień ze strony uczestników. 

Przypomnijmy, w piątek 27. października Józef Ciesielka rozpoczął protest na moście w Szczawnicy zwracając uwagę na fakt, że korzystają z niego bez konsekwencji 40-tonowe samochody, mimo obowiązującego zakazu dopuszczanej masy 10 ton. 

ad

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Do Andrzej 2017-11-21 08:40:45
Dziękuję. Niestety tak wyglądają szczawnickie realia...ludzie wyrażają oburzenie nt. Władzy, a następnie w czasie kampanii wyborczej wystarczy, że przejdzie ona po domach tzw. "kolędzie", obieca to i owo, a od razu zmienia swoje podejście do sprawy o 180 stopni.

Ale już się przyzwyczaiłem do tego "plucia jadem". Mi zarzucono przedwcześnie, że podczas programu tv z moim udziałem nie przyznałem się do pochodzenia ze Szczawnicy w początkowym momencie programu.

No cóż ludzie szczawniccy mają krótką pamięć i łatwo ich omamić...
Do Roob 2017-11-10 09:27:47
@Roob . Ma prawo do strajku. A ty przestań wypisywać bzdury na forach. Najlepiej jakby Szczawnicę podzielić na sołectwa (cofnąć miejskie nadanie) i wprowadzić ruch wahadłowy ze światłami na ulicy Szlachtowskiej. Co to za miasto, które nie ma dużego parkingu dla wiernych pod kościołem i trzeba blokować miasto od Baryhowa dalej. Odpowiednie służby muszą przymykać oko, jak na wszystko w Szczawnicy. Spróbuj zaparkować auto w miejscu niedozwolonym przed kościołem Kolejowym w Nowym Sączu.
Do Jasiek 2017-11-09 21:17:37
Jasiek prawo o ruchu drogowym puknij się w puste czoło, to jest jedyna droga przejazdowa która służy mieszkańcom wszystkim tobie również na 100% czy ktoś jeździ tu specjalnie dla skrócenia sobie drogi łamiąc przepisy też nie ,a zapomniałam Burmistrz im każe niszczyć dla swoich interesów naprawdę zamilcz idio.........to
WYŚNI KONIEC 2017-11-09 20:29:34
Zastanawiam sie kto go nakręca gościu którego cała ulica nie lubi nie ma sąsiadów zkonfliktowany ze wszystkimi w okolicy mało tego przegrane sprawy on kontra ulica karany za bezpodstawne wzywanie policji wezwał nawet do dzieciaków którzy w sobótki rozpalili ognisko około 1000m od jego domu straż pożarną również wezwał do ogniska!!!!!! gdzie Staszowa gdzie Szlahctowa wszędzie go pełno panowie redaktorzy przez małe r z Jaworek obudźcie się i nie napuszczajcie go na Szczawnicę
Roob 2017-11-09 19:58:46
W poniedziałek zamierzam kilkakrotnie przejeżdżać przez most Jeśli mnie zatrzyma niejaki burok to dam mu w nać inaczej mówiąc w ryja nie ma prawa mnie zatrzymywać niech se strajkuje na choćby Gabańce ale nie na drodze publicznej IDIOTA
kamerzysta 2017-11-09 19:06:24
Panie Ciesielka, lepiej byłoby zorganizować imprezę 10-tego. Postawić 3 metrowy Krucyfiks i znicze. Byłbyś Pan w TV Kraków, a tak wymiar czysto lokalny, wyśnio_szczawnicki.
Miś 2017-11-09 18:45:18
Panie Ciesielka, na poniedzialek niech Pan sobie weźmie do pomocy kolege z oddziału, Belmondo ma doświadczenie w kierowaniu ruchem, bo na poprzedniej blokadzie słabo było ;)
boruta 2017-11-09 18:12:25
...... i dlatego Panie Janek, Szczawnica kończy się na Baryhowie. Administracja lokalna nie chce zadzierać z mieszkańcami i godzi się na budowle w miejscach bez dojazdu na szerokość fury lub pensjonaty bez miejsc parkingowych. Stare przysłowie powiada, jak się ma miękkie serce, to ma się twardą doopę.
Janek 2017-11-09 17:33:41
Te działania są nie przeciw Burmistrzowi tylko przeciwko mieszkańcom .....towar do sklepu ,olej opałowy,materiał budowlany autobus z ludźmi nie dojedzie bo co? tonaż kochani
Jasiek 2017-11-09 17:08:05
W Pieninach Prawo o Ruchu Drogowym się nie przyjęło.
Pytanie, kto na ten stan rzeczy pozwala?
Wielomilionowe straty w infrastrukturze drogowo-mostowej.
Miasto współfinansuje z Powiatem odbudowy dróg i mostów.
Czyli jest tak, ,że celowo dopuszcza się do niszczenia aby później wiadome firmy miały wielomilionowe kontrakty.
No ,Kasjer z pewnością nie będzie już spał spokojnie,po niego też przyjdą.
Co Nadleśnictwem?Co ITD?Co z Policją drogową?
Wszyscy nie chcą widzieć znaku ograniczenia tonażu.
Brawo Panie Józefie!!!!! .
A do psychiatryka/lub ZK/ to powinien iść ten co chciał Pana skierować
Andrzej 2017-11-09 17:02:22
Akcja typowo polityczna, czepia się na siłę wszystkiego co może zdyskredytować władzę w Szczawnicy. Zauwazcie jeszcze ciekawą sytuację, założę się że posypią się komentarze popierające działania Ciesielki pochodzące od oburzonych mieszkańców, jednak w dyskusji na Facebooku jakoś tego nie widać. Czyżby społeczeństwo było tak zastraszone przez władzę że nikt poza jego synem nie stanie w obronie?
sdd 2017-11-09 16:22:43
W Szczawnicy należałoby zdemontować wszystkie znaki B-18, bo nikt ich nie przestrzega. Jest znak o rzeczywistej masie całkowitej 2,5 t przed mostem, a jeżdżą ciągniki z naczepami i betonomieszarki. Ludziom w domach przy drodze ściany pękają. Może istnieje "Układ Szczawnicki".
antoniii 2017-11-09 16:19:42
Zostawcie moskalika, on tylko uprzejmie informuje szefa o jego pracownikach!
kolos 2017-11-09 16:06:39
Brawo Józef, chociaż jeden odważny
miki 2017-11-09 16:02:32
A Moskalik jak zwykle siedzi, buntuje i nic nie gada! Trzeba być super łajzą, gratulacje.
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    Sprzedam czarną krowę
    Tel.: 694763102
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    TOYOTA AVENSIS r.p.2005, 2.0D
    Tel.: 602139613
    E-mail: wacsmo@gmail.com
  • MOTORYZACJA | kupno
    SKUP Samochodów Każda Marka
    Tel.: 512-700-770
  • PRACA | dam
    PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni na stałe, z możliwością zamieszkania POKOJÓWKI. 608 806 408
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    WYNAJMĘ BUDY-STOISKA POD HANDEL W CENTRUM BIAŁKI, dobra lokalizacja, dobre ceny. 608 806 408
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA LOKAL 110mkw W CENTRUM NOWEGO TARGU ul. Krzywa, z odbiorami, pod KAWIARNIĘ, ZAKŁAD FRYZJERSKI, BIURO. 608 806 408
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym EURO na UL.ZAMOYSKIEGO 1. Praca zmianowa na stanowisku sprzedawca.Mile widziane doświadczenie.
    Tel.: 501366626
    E-mail: darczar1@o2.pl
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
  • PRACA | dam
    Willa w centrum Zakopanego zatrudni na stałe RECEPCJONISTĘ. Wymagana znajomość j. angielskiego. CV na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub telefonicznie: 666378357
  • PRACA | dam
    SPRZĄTANIE POKOI w centrum Zakopanego. tel. 885707070
  • SPRZEDAŻ | różne
    SPRZEDAM STOISKO HANDLOWE W STYLU GÓRALSKIM (WYSPA Z LADĄ CHŁODNICZĄ, KRAJALNICĄ, MEBLAMI, itp.). Pow. 18 m2.
    Tel.: 724 845 771.
  • PRACA | dam
    Nowy Targ zatrudnię KUCHARZA-POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam Willę w centrum Zakopanego z przeznaczeniem na pokoje gościnne.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    RECEPCJONISTA/KA - HOTEL W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ poszukuje osobę na ww. stanowisko, praca zmianowa, umowa o pracę
    Tel.: 507645428
    E-mail: ks.morskieoko@nat.pl
  • PRACA | dam
    POTRZEBUJEMY SPRYTNYCH LUDZI Z DOŚWIADCZENIEM CIESIELSKIM DO BUDOWY WIEŻY WIDOKOWEJ W KRYNICY-ZDRÓJ. Bardzo dobre warunki finansowe.
    Tel.: 601 393 922
  • PRACA | dam
    Praca na budowie - docieplenia, wykończenia. Zakopane i okolice.
    Tel.: 500160574
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.