2017-10-01 19:04:48

Szczawnica

Godziny w korku, rondo do rozbiórki

Reklama
Reklama

Kierowcy wracający ze Szczawnicy tracą cierpliwość.

Reklama

Korki na drodze ze Szczawnicy do Krościenka nie maleją. Kolejny czytelnik nie kryje zdenerwowania. Z Placu Dietla w Szczawnicy w kierunku Krościenka jedzie już drugą godzinę. 

- Jestem w połowie drogi. Masakra. Mam kilka pytan. Pytanie 1: Czy burmistrz je już kolację w domu? Pytanie 2: Drogówka. Jest taka formacja w tych okolicach? Pytanie 3: Może mieszkańcy powinni wziąć łomy i zburzyć to rondo w Krościenku? 

jj, rav

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Do Kum 2017-10-19 11:54:46
Rolowanie zadłużenia o którym piszesz to normalna praktyka i twierdzenie że jest to przejaw braku stabilności to zwykła bzdura. Inwestycje są realizowane (i to lepiej i więcej niż w ościennych gminach), wszelkie usługi gminne wykonywane - to najlepsza oznaka stabilności i rozwoju. A na każde Twoje puste słowo jest odpowiedz w postaci zrealizowanej inwestycji. Deptak wzdłuż Grajcarka po obu stronach z boiskami, ścieżkami, mostkami JEST, park dolny JEST, parking z lokalami JEST, płac dietla JEST, droga i chodnik do Homoli JEST i można do jutra wymieniać zrealizowane mniejsze inwestycje. Owszem nie wszystko jeszcze zrobiono ale marionetka hrabiów, synuś senatora albo uzależniony radny nie zrobią NIC.
Kum 2017-10-18 23:46:26
Widzę, że nadal trwa wojenka pomiędzy opozycją, a śmietanką Wielkiego Grzegorza... Jak ja czytam takowe banialuki na temat Jego działania dla Szczawnicy to aż mnie ciarki przechodzą... Szczawnica ma stabilny budżet? Zadłużenie wzrasta, by poprzednie kredyty spłacić, zaciągane są następne i tak w koło Macieja. Rozwija się? Chyba jedynie "niźna wieś" i pewna część ulicy Pod Sadami... Ruch turystyczny coś ostatnio ruszył przy staraniach nowego Prezesa MOKu, ale resztę pozostawię bez komentarza....

Czy Szczawnica się wreszcie obudzi i zobaczy jak rzeczywiście wygląda całokształt, który tak naprawdę nie zachwyca?
dziadek puk 2017-10-17 19:15:21
Do@Do Staruszek. cytat: " najpewniej przez ?synusia? pierwszego górala senatu RP". Czyżby synuś pchoł sie do władzy w Szczawnicy?. Niepokojące jest to, ze łojciec jak pises piyrwsy górol Senatu był burmisiem w Scownicach przez pół roku w zimie i nie zrobił nic. Ba jedynie przezimowoł z odprawą.
Do MATOLY 2017-10-16 14:44:31
Żenada. Proponuje żebyś spróbował najpierw na sołtysa ?zabrzezac? . Chociaż nie wiem czy taka wieś w ogóle istnieje.
MATOLY 2017-10-16 10:48:15
Ja wiem ze wy wszyscy nie lubicie burmistrza i ogolnie kroscienka (ich nikt nie lubi) ale najwiekszy problem robi zjazd na krakow w zabrzezach. Te cyganskie pedaly nie maja nawet pieniedzy na policjantow to co dopiero na swiatla bezkolizyjne. U nos na chicago ni ma takich problemow. Szczawnica poprostu jest zbyt dobrze zagospodarowana i znaczaco wybiega standardami poza okoliczne wioski. Za mojej kadencji jako burmistrz szczawnicy nie be takich problemow, dlatego z tym postem pragne zglosic moja kandydature na burmistrza miasta i gminy szczawnica. Zrobie lewoskret na tylmanowa a potem za moja godzinowke zaplace wam na swiatla u cyganow w zabrzezach. Jako pierwszy element mojej kampani spodziewajcie sie mapki objazdow korkow w szczawnicy. Zegnam !!! Z.S
Do Dydy 2017-10-14 14:27:55
Niech ta Pani skarbnik swojego lenistwa i nieodpartej chęci świętego spokoju, który jest ciut mniejszy przy konstrukcji budżetu z deficytem, nie przedkłada nad dobro Gminy! RIO za budżet zrównoważony pochwali, dyscyplina budżetowa po najmniejszej lini oporu zachowana a rozwoju Krościenka brak! Od tego jest Wójt żeby na takiej osobie wymusił realną pracę i nie dawał się nabrać na absurdalne historyjki, wymyślone na potrzeby własnego nieróbstwa! To już nawet budżety poprzedniego Wójta były znacznie rozsądniej skonstruowane. Tam jedynym problemem była realizacja absurdalnych inwestycji. Panie Dyda masz Pan ostatnią szanse. Jeśli w następny budżet będzie znów bez inwestycji, pomimo olbrzymich możliwości finansowych gminy, to Cię taka polityka w zbliżających się wyborach nie obroni!
UWAGA 2017-10-14 13:11:50
Szanowni Państwo ten artykuł znajduje się pod informacjami dla dwóch miejscowości. Może zamiast dyskusji o rządach Niezgody (które oceniam pozytywnie) kilka słów o braku elementarnej wiedzy ekonomicznej skarbnik i wójta Krościenka, którzy w ogóle nie rozumieją podstawowych zasad finansowania gminy. ZACHOWANIE RÓWNOWAGI MIĘDZY WYDATKAMI A DOCHODAMI MA RACJONALNE UZASADNIENIE W PRZYPADKU MIKROPODMIOTÓW (małych przedsiębiorstw, gospodarstw domowych) zwłaszcza gdy w analizie zjawisk przyjmuje się średni i długi okres. Należy zauważyć też, że ze względu na skalę prowadzonej działalności mikropodmioty są znacznie silniej narażone na niestabilne otoczenie, stąd kryterium zachowania równowagi finansowej jest rzeczywiście fundamentalne. Sytuacja gminy jest inna!!!! Nie wykorzystywanie obcych źródeł finansowania to olbrzymi błąd. A pisząc tak kolokwialnie - Szczawnica jest zadłużona i CO Z TEGO??? Czy to jakoś wpływa na mieszkańców? NIE!!! Wpływa za to pozytywnie na mieszkańców rozwój i inwestycje, które z tych pożyczonych pieniędzy zrealizowano. Krościenko z kolei po trzech latach spłacania kredytów i żadnych inwestycji (oprócz parkingu za załatwioną kasę) ma małe zadłużenie, tylko że dla mieszkańców nic z tego nie wynika!!!! TRACIMY WIELKĄ SZANSE na rozwój. A jak sobie pomyśle że za rok wróci Gawęda, który ?na zaciąga? tych kredytów na te absurdalne drogi i sale gimnastyczne po wsiach to mnie aż trzęsie. DYDA obudź się! Idź po kredyt buduj te ścieżki i rynek !!!!
Do Staruszek 2017-10-13 23:40:02
No właśnie i to są kalumnie, oszczerstwa i kłamstwa przedstawiane najpewniej przez ?synusia? pierwszego górala senatu RP. A fakty są takie że rozwój Szczawnicy jest olbrzymi - park, deptaki, ścieżki, parking, asfalty, drogi, chodniki itp... Finanse gminy są stabilne, zadłużenie (zgodne z normami) wynika z poczynionych inwestycji. A rzekomo najwyższe ceny w Pieninach ścieków i śmieci to bzdura! Czorsztyn ma znacznie wyższe ceny, Lapsze bardzo zbliżone, a Krościenko ma droższe opłaty za śmieci selektywne od osoby!!!
Staruszek 2017-10-13 18:34:21
Do Madlen i innych "artystów"

Jak słyszę takie peany na temat osoby i zasług niejakiego Grzegorza to "krew mnie jasna zalewa" i pałam niewątpliwie chęcią wysłania takiego kogoś do okulisty/optyka po mocniejsze okulary...

Nosz trzeba być wielce niemądrą osobą, aby nie widzieć tych machlojek, niedociągnięć, które spiętrzyły się w czasie ostatnich 3 kadencji tegoż Pana począwszy od chały przy wykonaniu alejek glinianych w Parku Dolnym, a skończywszy na wielkim długu Naszego Miasta i niebotycznymi, w skali Podhala opłatami za ścieki czy śmieci....

Zamiast rozmyslać o pomniku na cześć tego Władcy opiniowalbym bardziej o przygotowanie solidnych i stabilnych taczek, gdyż świeży obornik się znajdzie na gospodarstwie.

Życzę wszystkim dobrego wieczoru.
Do lampek 2017-10-10 12:56:55
To są obiektywne fakty z którymi nie sposób polemizować. Jedynie można pokusić się o mało wyszukane szyderstwa, ale to tylko pokazuje brak pomysłu niby opozycji, której strasznie pasowałby stołek burmistrza w tak dobrze urządzonym Mieście.
lampek 2017-10-10 08:37:03
Kogo Niezgoda zatrudnił do pisania tych postów??? Elokfentnego intelygenta po studiaf zapewne - gratulacje burmistrzu za pomysł - jaki by nie był ale klakier to klakier!
Madlen 2017-10-09 22:24:19
Jakbyście np. takiego Jamróza, Dydę albo Gawędę mieli przez te kadencje to byście się szybko w Szczawnicy zorientowali co to znaczy niekompetentne władze. Na rękach powinniście nosić tego Niezgodę, za robotę którą wykonał!
Fakt 2 2017-10-09 22:10:18
A niestety egzaltacja oraz zblazowanie niekompetentnych, bez elementarnej wiedzy zarządców odzyskanego majątku, znacząco pogorszyło stan Uzdrowiska. Burmistrz Niezgoda robił co mógł żeby wpłynąć na absurdalne działania państwa hrabiostwa (przekonanych zresztą że Szczawnica to ich miasto prywatne). Niestety zadufanie połączone z intelektualnymi niedostatkami spadkobierców spowodowało upadek Uzdrowiska i nawet próba ratowania tej przestrzeni przez inwestycje Miasta niewiele może pomóc.
Fakt 2017-10-09 21:50:58
Po owocach ich poznacie.... szereg bardzo ważnych inwestycji za grube dziesiątki milionów zostało zrealizowanych w ostatnich kadencjach. Jeśli "nawet podpiol się pod innych" to chwała mu za to, że jako Burmistrz, to zrobił. Bo reszta pienińskich gmin w tym czasie traciła czas na poronione sale gimnastyczne. Tymczasem Szczawnica została absolutnym liderem w obszarze rozwoju turystyki. Taki parking, park, deptak i wiele innych zmieniły oblicze tego miasta. Spowodowały spiralę rozwoju - nowe pensjonaty, hotele, restauracje.... mnóstwo miejsc pracy! Interes się kręci. Dzięki Niezgodzie Mieszkańcy Szczawnicy po sezonie mają pełne portfele i to jest fakt niezaprzeczalny.
mimoza 2017-10-09 20:11:28
Fakt, zlituj się.. Niezgoda zrobił robotę podpinając się do innych a turystów i mieszkańców ma normalnie w d... i to wiedzą wszyscy którzy chociaż raz z nim rozmawiali, chociaż raz byli u niego w urzędzie itd. jego poziom rozmowy, kultury i obycia próżno szukać na poziomie nawet zera.
Fakt 2017-10-08 22:58:25
Ja byłbym ostrożny z Jego krytyką po przez okres ostatnich kilkunastu lat Szczawnica bardzo się rozwinęła. Bardzo wiele działań Burmistrza Niezgody należy bardzo pozytywnie oceniać: deptak wzdłuż Grajcarka, parking w Pieninach, zagospodarowanie centrum, dziesiątki kilometrów asfaltów, chodników. Bardzo wiele zrobił dla rozwoju turystyki w Szczawnicy
Alek 2017-10-08 19:01:53
Wy się kłócicie między sobą a darmozjad burmistrz Niezgoda aż się cieszy że "dzieli i rządzi". Ludzie, problem nie jest w WAS tylko w tych którzy za to odpowiadają i podejmują decyzję. Uczyłem się w krościenku, znam ich mieszkańców i są spoko więc po co szarpać się za nieistotne bzdury które i tak niczego nie rozwiążą. Egzekwujcie rozwiązanie problemów od nieudolnych rządzących i tyle bo pamiętajcie że tylko zgoda buduje a Niezgoda to jedynie ....
Do roob 2017-10-08 11:53:56
Krościenko is a beautiful charming town with many assets: beautiful market, ideal location, access to all the Pieniny routes. Therefore, the complexes of the inhabitants of Szczawnica are not surprising. Szczawnica is like a city but it's really a road through the countryside.
Do roob 2017-10-07 22:16:32
Tak się zdenerwowałeś że aż "o" w pseudonimie zgubiłeś. Niestety trudno z Tobą dyskutować bo np.: ja piszę że Krościenko ma bank a Ty odpisujesz że Szczawnica ma trzy. Otóż Szczawnica nie ma żadnego, co najwyżej ma trzy placówki/odziały bo ani Alior bank, ani PKO, ani spółdzielczy bank nie są ze Szczawnicy. O prostackim pisaniu zaimków osobowych z małej litery już nawet nie wspominam. Natomiast wymieniane przez Ciebie szkoły, jarmark, ośrodek zdrowia, komisariat itp., które służą nie tylko Mieszkańcom Krościenka ale również Mieszkańcom peryferii (takich jak np. Szczawnica), tylko potwierdzają oczywistą tezę że Krościenko jest stolicą handlu i usług dla całych Pienin. Natomiast twierdzenie, że mieszkancow Szczawnicy jest znacząco więcej niż Gminy Krościenko to totalna bzdura. Otóż różnica według danych GUS wynosi zaledwie 300 osób!
rob 2017-10-07 19:34:25
Składanie propozycji w Krościenku? wybacz ale nie ma komu ! chyba że ktoś ze Szczawnicy przyjedzie ale nie ma sprawy trochę cię oświecę. Znam was przepracowałem z wami kilkunastoma dobre kilkanąście lat , pieniacze, lubiący robić z niczego wielkie afery,donosiciele lubicie obrażać innych mających inne zdanie niż wy a zwłaszcza jak się wam nadepnie na temat waszego "miasta" poniżej jest cały przykład tego wykładnia o inteligencji , eurydycji itp to tylko świadczy że gdzieś coś dzwoni !!!! a może tobie telefon? To co piszesz o Szczawnicy to wszystko prawda i nie obrażam się na krytykę uzdrowisko upada , domy wczasowe upadają brak pracy ale to również wy cierpicie przez to . Ale gdyby nie Szczawnica to nigdzie w Polsce nie ma na wsi komisariatu, a i liceum było by zamknięte bo pewnie z 5 uczniami tubylcami krościeńskimi by nie funkcjonowało gdzie w klasie jest stosunek 25 ze Szczawnicy do 5 z Krościenka, pewnie by i pomoc całodobowa też nie funkcjonowała , bo dla kogo? a i jarmark pewnie by też padł przecież na jarmarku wśród kupujących to 90 % szczawniczanie po prostu nas jest więcej. Zaraz napiszesz że macie szkoły, hmm, banki jeden w Szczawnicy są 3 hmmm itp ale zaczynacie być tylko jednym z przystanków w drodze do Nowego Targu albo Sącza nie tylko dla Szczawnicy niestety coraz bardziej tak się dzieje nie tylko dla szczawniczan ale i dla innych takie jest niestety życie i twoje pieniactwo nic tu nie wywalczy.Pozdrawiam i radzę mniej pieniactwa a więcej rozumu.bo gdyby tak była droga jak kiedys planowano do Sącza ze Szcawnicy pod Przechybą, To nie wiem!!!! zostalibyście sami swoi
zimborka 2017-10-07 10:29:19
Łańcuchy mam dla was propozycję?zmieńcie nazwę klubu!!!! z sokolica krościenko na ogniwo lub ogniwko krościenko !!!!!!
Do roob 2017-10-06 21:50:43
P.S
Jeśli Tobie sprawie przyjemność wyśmiewania innych, składanie impertynenckich propozycji żeby burzyć dorobek ludzi, z którego są dumni i o który dbają, to jest to żałosne. Bycie dumnym z prostackich zaczepek, wykreowanych na podstawie lokalnych animozji, to dno. Zawsze takim ograniczonym zachowaniom należy dać odpór. Kto wiatr sieje ten burze zbiera.
Do Roob 2017-10-06 21:35:44
No tak. Wyjątkowa erudycja, inteligencja i klasa. Szkoda że już nic nie napiszesz o baranku, łańcuszkach itp. Chociaż z drugiej strony może i lepiej, bo prezentacja miasta Szczawnica egzemplifikowana w poziomie Twoich komentarzy, nie wypadała najlepiej. Pozdrawiam.
roob 2017-10-06 20:35:15
Hej łańcuchy uwielbiam was wkurzać i tak jest od kilkunastu lat zawsze tak samo jakiś pieniacz(ka ) się odezwie normalni ludzie to taki tekst by przemilczali niech se pisze jak się nikt nie odezwie to nie bedzie pisałj. Zakompleksiony wieśniak jednak nie daruje na zaczepki zaatakuje że intelekt nie ten że umysł nie ten , że ktoś kogo nie zna jest taki a taki . Świadczy to tylko o jednym ano o tym malutkim malutkim nie wiem czy człowieczku z malutkim rozumkiem !!!! czy metalowym łańcuszku. Co chciałem to pokazałem na tym profilu . pozdrawiam wszystkich i do przyszłego pisania łańcuszki!!!!!!!
Do Laura1656 2017-10-06 15:57:06
No cóż ja się w stronę Szczawnicy nie wybieram bo nie mam takiej potrzeby. A Pan ze Szczawnicy jak chce gdziekolwiek pojechać to musi grzecznie stać na światłach przed wjazd na most w Krościenku. Co zresztą jest dla Niego sporym wydarzeniem bo pomimo że z Miasta to najbliższą sygnalizację świetlną może zobaczyć dopiero na wsi.
Laura1656 2017-10-06 14:11:20
może lepiej spotkajcie się gdzieś w pół drogi i podyskutujcie sobie na osobności zamiast pienić się tutaj
Nokaut 2017-10-06 01:21:38
A rozmowy o historii (Św. Kinga) lepiej nie rozpoczynaj bo po pierwsze historia Krościenka jest nieporównanie dłuższa i na pewno mniej wstydliwa niż dla Szczawnicy. Jak to było 96% kolegów i koleżanek Wacława Krzeptowskiego? A i Jan Paweł II w Starym Sączu jakoś nie wspominał Miasta Szczawnica tylko właśnie Wieś Krościenko.
Do roob 2017-10-06 01:11:48
Nie te/ta - to ma być merytoryczna odpowiedź? No cóż intelektualna miernota Pana z Miasta. Z kolei odwoływanie się do niepewnej przyszłości (przenosiny komisariatu) albo dawno już zapomnianej przeszłości (kuracjusze z Budostalu) to przejaw braku argumentów. Kondycja szkół średnich? No cóż z pewnością w lepsza niż Waszego Uzdrowiska. Bankiem, pogotowiem, ośrodkiem zdrowia, rozlewnią wody mineralnej, usługami itp. nie będę Cię już dobijał. Jak się na ma argumentów to trzeba jakieś dyrdymały o baranku pisać...żenada
roob 2017-10-05 21:57:00
Sorry ale kompleksy to chyba was dotyczą chcieli byście być miastem ale domy nie te, niby ulice, ale nie te niby amfiteatr , niby przystań , niby baranek a też nie ten(bo wykastrowany) a CPN strach tankować , komisariat nie długo niestety przeniosą do miasta , przedszkola w Szczawnicy są , a szkoły niestety coraz niżej klasyfikowane i czym tu się chwalić? Nawet chcąc was uczynić choćby uzdrowiskiem Szczawnica przytuliła was do siebie wożąc kuracjuszy z budostalu na zabiegi i dając pracę 90% krościeńczanom ale wieśniak szybko zapomina o wszystkim pozostaje wam chodzić w gatkach tak jak macie w legendzie o św Kindze
Do Roob 2017-10-05 00:19:38
No nie wiem. Nie mam pewności czy by się wszystkie zmieściły, bo w Krościenku ludzie żyją godnie - w normalnych warunkach na kształtnych działkach. A nie "na kupie" z drogami koniecznymi, kalenica w kalenicę. Poza tym są przyzwyczajeni to usług w postaci ośrodka zdrowia, pogotowia, przedszkoli, komisariatu, szkół średnich, stacji paliw itp.... czyli tego wszystkiego czego w Szczawnicy niestety nie ma. Pozdrawiam serdecznie i życzę mniej kompleksów.
Roob 2017-10-04 20:10:04
Dziękuję za uznanie tej ulicy jest tak piękna i długa że wszystkie domy ze wsi kroscienko mogłyby (ale my nie chcemy) stanąć na niej w szeregu i jeszcze przez kolejne tysiąc lecia mogłoby się rozbudowywać tyle jest miejsca no ale cóż z jednej strony granica i Jagiełła zabrania a z drugiej strony most ogranicza wszystko a z trzeciej to już inna gmina. Zaścianek to zaścianek i nic się na to nie poradzi
Ksara3232 2017-10-04 10:16:51
ale elibed .... do kwadratu.
Teraz ludzie lubią stać w korkach dlatego tam jadą
Do roob 2017-10-03 22:29:31
A kto by się przejmował Szczawnicą przecież to tylko jedna ulica odchodząca od rynku w Krościenku i to do tego ślepa.
roob 2017-10-03 21:15:28
A ja proponuje panu krościenko zostawić Jagiełłe tak jak jest bo i tak ma w .... całe krościenko i chce uciekać z tej wsi a wszystko co poza nim wyburzyć i zrobić lewo skręt , prawo skręt i bezkolizyjne wjazdy ,zjazdy do Szczawnicy i Tylmanowej
Krościenko 2017-10-03 19:09:39
Myślę Panie Jurecki, że według Pana myślenia w Krakowie, Tarnowie i .... chyba każdym polskim mieście, w którym są korki jak by mieszkańcy mieli burzyć ronda to nie miał by pan po czym jeździć. Korki są i będą, ponieważ coraz więcej ludzi przyjeżdża w Pieniny na 1 dzień samochodem, i akurat w niedzielę bo większość ma wolne z pracy. Proszę sobie burzyć w Zakopanym, bo tam korków nie ma...zwłaszcza w stronę Nowego Targu:) Już kiedyś powiedziałem, że Krościenko na tych korkach zyskuje, bo turyści zostają u nas i bardzo dobrze. Pozdrawiam
europodatnik 2017-10-02 17:35:15
Teee, "gasula", czy jak ci tam nieuku. Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przecież o tym właśnie pisałem. Odłóż kredki i spakuj tornister, bo jutro gimbus znowu przyjedzie po ciebie.
gasula 2017-10-02 15:22:05
pajacu eurodooopa czy cos tam ,,to mieszkancy dostaja w du.... przez te korki a nie kto inny
Pelagia83 2017-10-02 15:09:19
po co tam jadą - jak tam jadą niech stoją - ich wybór więc niech siedzą cicho
europodatnik 2017-10-02 12:12:26
Na taką ilość samochodów nie ma żadnego, powtarzam żadnego skutecznego sposobu pozbycia się korków. Logicznie myśląc, należałoby dla własnej wygody pojechać w atrakcyjne miejsca w dni robocze a nie w niedzielę.
Wszyscy pucują na niedzielę swoje 20 letnie "guulfy" i dawaj na wycieczkę, bo słońce świeci. skoro tak, to przestańcie jęczeć, że są korki i nie wkur...cie mieszkańców!
brryyyyy 2017-10-02 07:59:04
Policja dba o nasze bezpieczenstwo tzn trzezwe poranki i suszarka na wylocie z terenu zabudowanego , a nie kierowania ruchem ,kiedy male dzieci w samochodach przezwaja gehenne stojac 3h w korku. Wojt Kroscienka I burmistrz SZczawnicy skoro nie potrafia rozwiazac tego problemu powinni zlozc mandat . pozdrawiam cztelnika Jurka ,widzialem ze predkosci nie przekraczal ...
kaka 2017-10-02 07:34:19
Bardzo dobrze że są korki bo czym większe korki tym większa KASA!!!!!!!!!!!!!!
lechu 2017-10-01 20:45:11
to nie jest wina ronda ,tylko świateł przed mostem od strony Szczawnicy
Adaś 2017-10-01 19:55:51
To jeszcze nic. Na ten czas korek do skrzyżowania w Zabrzeży na Mszanę zaczyna się w Łąkcicy.
  • PRACA | dam
    Willa w centrum Zakopanego zatrudni na stałe RECEPCJONISTĘ. Wymagana znajomość j. angielskiego. CV na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub telefonicznie: 666 378 357, 602 367 501.
  • PRACA | dam
    HOTEL *** W Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni pracownika RECEPCJI
    Tel.: 506093576
  • PRACA | dam
    Kucharz/ka, Kelner/ka -Bukowina Tatrzańska
    Tel.: 506093576
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    dom w Szaflarach, nieumeblowany, pow 110 m2. Na dłuższy okres. Cena 1500 zł + media. Więcej informacji pod nr
    Tel.: 796 160 991
  • PRACA | dam
    PRZYJMĘ DO POMOCY NA STOLARNI.
    Tel.: 690 535 222
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    STACJA NARCIARSKA, kompletnie wyposażona, w miejscowości CICHE koło Chochołowa
    Tel.: 602 104 204
  • PRACA | dam
    Restauracja w Nowym Targu "Oberża pod Różą" zatrudni KELNERKĘ/RECEPCJONISTKĘ. Praca stała, na dobrych warunkach. 607 888 555.
  • PRACA | dam
    Zatrudnię dziewczynę z Zakopanego lub okolic w sklepie w Zakopanem jako sprzedawca. Praca na stałe.
    Tel.: 609097999
  • PRACA | dam
    Instruktor Narciarstwa
    Tel.: 504835414
  • PRACA | dam
    Instruktorów narciarstwa - "Polana Sosny" Niedzica tel.+48 608806030
  • PRACA | szukam
    wylewki maszynowe polecam
    Tel.: 880232189
    E-mail: petrekmaly13@onet.pl
  • PRACA | dam
    APARTHOTEL W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ ZATRUDNI NA STANOWISKA: KUCHARZ, KELNERKA, RECEPCJONISTKA.
    Tel.: 604 701 009.
  • PRACA | dam
    PRACA PRZY GRILLU NA OSCYPKACH tel. 519780980.
  • PRACA | dam
    Firma transportowa zatrudni kierowcę na trasy międzynarodowe jazda tam i z powrotem . Możliwość przyuczenia do zawodu
    Tel.: 508095498
  • PRACA | dam
    Zatrudnię KUCHARKĘ oraz POMOC KUCHENNA - Białka Tatrzańska. 608 10 10 76.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    Pomoc kuchenna, sprzątanie w obiekcie noclegowym w Zakopanem kom:
    Tel.: 602 475 794
  • PRACA | dam
    Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
    Tel.: 510213878
  • PRACA | dam
    Nowy Targ - zatrudnię KUCHARZA z doświadczeniem i POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • PRACA | dam
    FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PRZYJMIE DO PRACY.
    Tel.: 608 165 139
  • USŁUGI | budowlane
    Malowanie, gładź gipsowa, tapetowanie
    Tel.: 504 286 272
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.