Reklama

2016-01-26 17:57:25

Reklama

Pamiątkowe zdjęcie prezydenta nie tylko ze skoczkami

Reklama

W czasie wizyty w Zakopanem na Pucharze Świata w skokach prezydent Andrzej Duda mieszkał w hotelu Belvedere.

Tu zjadł kolację ze skoczkami i sztabem szkoleniowym. Fotografował się jednak nie tylko ze sportowcami.

Oto wpis z Facebooka hotelu "Belvedere": "na zakończenie swojego pobytu w naszym hotelu, Prezydent Andrzej Duda dokonał pamiątkowego wpisu w księdze gości. Udało się również zrobić pamiątkowe zdjęcie."

p
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Jano sik 2016-02-03 11:17:03
Czytam te wpisy i od początku rozumiem pracowników a jeden taki lizus próbuje odwracać kota ogonem.Wmamia wszystkim że jest inaczej ,pytam się"dał ci ktoś za to wylizać rynecke?"
do jo 2016-02-03 10:44:37
ciesz sie koles ze w ramach swiatecznej premii nie dostales wypowiedzenia umowy o prace bozdarzaja sie i takie premiei to czesto o czym zapewnenie wiesz
do karolka 2016-02-01 09:10:03
jakos Pan Pfrezydentnie wybral tego hotelu w ktorym sa takiemiody i w ktorym teraz pracujesz widac blizej mu do tych ludzi ktorzy pracuja w takich warunkach i takich wlasniechce poznawac..twoj komentarz masie tak do artykulujak garbaty dosciany..masz jakies osobiste wycieczki i tu wylewasz jad....stawkaustalanajest przedrozpoczeciem pracy wiec powtarzam widzialy galy cobraly ale ty w obawie ze nie dostaniesz innej pracy tak jakkazdy wzielas co dawali a teraz se plujesz w mordke...ameryki nie odkywasz to co dla ciebie dobre innym tezmozenie odpowiadaci niestety topracodawca dobiera sobie zaloge a nie odwrotnie
jo 2016-01-29 22:47:00
Pracuję tam dłuższy czas. Przez ten czas nie dostałem żadnej świątecznej premii nie mówiąc o żadnych paczkach dla dzieci lub innych bonach, która istnieją w innych hotelach. Ludzie, którzy bronią tego hotelu to są ludzie, którzy są na wyższych stanowiskach i zarabiają po 4,5 na rękę i w górę. Powinni oni jako kierownicy zadbać o pracowników na niższym szczeblu lecz nie robią tego, ponieważ boją się Ciotki i o swoje interesy. :)
Pracując w tym hotelu nie można sobie zaplanować życia prywatnego, ponieważ grafiki układane są z dnia na dzień i nie zgadzają się z godzinami wypracowanymi. Wykonujemy pracę, za którą nie mamy płacone. Tak samo z nadgodzinami.
Wszystko to podchodzi pod kodeks pracy, który jest po prostu łamany.
Pozdrawiam. :)
karolka 2016-01-28 17:39:57
do karolka!!! nikt mnie tam na siłę nie ciągnął !!! i przez to zrezygnowałam z pracy w tymże hotelu!!! ale skąd miałam wiedzieć jaka tam jest atmosfera i szacunek do pracownika??? już nie wspominając o tych pensjach!!! dopiero jak się zaczyna pracę wtedy się poznaje miejsce w którym się pracuje!!! wiec twój komentarz jest równie żenujący jak ten hotel!!! a teraz pracuję w innym hotelu również cztero gwiazdkowym i na takim samym stanowisku jak w belvedere i przynajmniej mają szacunek dla pracownika a i wypłata wyższa za te same obowiązki!! a i owszem na moje miejsce jest wielu chętnym ale odchodzą tak jak ja i jest jeden wielki młym jeżeli chodzi o pracowników!!! jedynie trzymają się starsi wiekiem pracownicy którzy boją się że już nie znajdą pracy!!! bądź sale obsługują dzieci które są na praktykach i poziom jest żenujący obsługi!!! jak na jedną gwiazdkę a nie na ****!!!!
do Karolka 2016-01-28 15:37:07
Karolka widzialy galy co braly
nikt cie tam na sile do pracy nie ciagnal..tak placi kazdy hoteli biznes///

jakwidzisz nie jestes niezastapiona a na twojemiejsce 10 albo 100

sorry takimamy klimat w calym kraju
FanclubBeaty 2016-01-28 13:53:59
Hotel Belvedere to tylko z nazwy belvedere a tak to porażka!
kruk 2016-01-28 03:53:12
Zdjęcie jak zdjęcie. Każdy wygląda tak jak wygląda ,no to że właśnie w hotelu naszym byl Prezydent i chyba to oczyms swiadczy. Ja ciesze sie z tego- Jestem z tego dumny!!! To jest Prezydent nasz Polski! Nie warzna jaka partia- liczy sie czlowiek!Popacz na Siebie,a potem zastanow sie co piszesz!
kak 2016-01-27 21:52:54
Ciupazka2 to nie świadczy o komentujących tylko o hotelu!!!! Jak traktuje pracowników najniższego szczebla! I to tych co pracują w nim ładnych parę lat!!! Płace żenada i od kilku lat zero podwyżek!!!
karolka 2016-01-27 21:21:25
zgadzam się z opiniami edek1 i jacob08!!! tez kiedyś pracowałem w tym hotelu i z zarobkami na najniższym szczeblu jest dramat!!! a wręcz żenada!!! jak na taki hotel!!! a ciupazka2 jak by było w porządku w hotelu to myślę iż nikt by nie wypisywał że jest nie ok!!! a zresztą zatrudnij się i pracuj za trochę więcej niż najniższa krajowa!!! robiąc co popadnie to wtedy zobaczymy!!! pozdrawiam!!! :)
ciupazka2 2016-01-27 20:54:01
Głód Wom doskwiyro, ze telo złości w Wos , Forumiorze zbiyro? Jee, dejcie pokój, Nie pasuje ani tutok, ani terozki. Zodyn z tyk co som jest na fotce gańby na gęmbusi nie niesie, haj. Co tak to zło warciućko przystympuje? Świadcy to o Wos. I niepiyknie.
lap 2016-01-27 20:23:07
Profesor Tomasz Strzembosz były Prezes Sądu Najwyższego stwierdził publicznie, że prezydent Andrzej Duda kilkakrotnie złamał przepisy Konstytucji. Za naruszenie przepisów Konstytucji grozi odpowiedzialność karna przed Trybunałem Stanu.
Jacob08 2016-01-27 19:54:35
Miałem przyjemność pracować w tym hotelu parę miesięcy na niskim lecz dla mnie ważnym stanowisku ludzie którzy ze mną pracowali zarabiali te same pieniądze które ja dostałem na wstępie. oni uczyli mnie wszystkiego.płace nie są adekwatne do wykonywanej pracy. nie wiem czy to jest praca właścicieli czy robota kierownictwa. pozdrawiam warszawiak :)
taki jeden 2016-01-27 13:41:09
Do "felek" ciekawe co miałeś(aś) z ortografii ?
miko 2016-01-27 12:30:38
wstyd stanąć przy wspólnej fotce, gratuluję państwu wzmożonego samopoczucia
Fafik 2016-01-27 11:00:55
Ale wstyd dla nauczycieli z gimnazjum.
felek 2016-01-27 08:38:38
ale obciach dla chotelu
Qba 2016-01-26 19:35:58
Pozdrawiam czwartą Panią od prawej strony na dolnym zdjęciu. W tamtym roku podczas Pucharu Świata w skokach pomogła nam ze swoją ekipą z hotelu odnaleźć kwaterę turystki z Ukrainy, która zapomniała nazwy pensjonatu i adresu. Dziękuję.
edek1 2016-01-26 19:03:06
to teraz po wizycie prezydenta w hotelu się coś się może poprawi!!! bo jak zarobki jakie były 10 lat temu to takie dalej są!!! a wymogi jakby ludzie grube tysiące zarabiali!!! w końcu nie na darmo już krąży powiedzenie: ,, mniej niż w Belvedere w Zakopanem nie zarodzisz nigdzie''!!!
Masło 2016-01-26 19:02:01
@ggyt
Zgadzam się, niezłym obciachem jest wyjęcie komórki ze skórki i robienie takich zdjęć. Wiem, że sytuacja na spotkanie prezydenta może się nie powtórzyć, ale pasuje zachować jakąś etykietę. Zwłaszcza załoga w luksusowym hotelu.
myros 2016-01-26 18:34:56
Śmiało może robić za misia na Krupówkach
ggyt 2016-01-26 18:32:21
A najlepsze zdjęcie to są te ciołki które robią Dudzie zdjęcie hi hi hi
Fibi 2016-01-26 18:17:08
Pięknie wyglądacie :)
Lulcia jak zawsze cudnie, po mamusi ;)
  • PRACA | dam
    Poszukujemy opiekunki dla dwuletniego chłopca. Praca w centrum Zakopanego, pełen etat, bardzo dobre warunki finansowe.
    Tel.: 530602603;530610330
    E-mail: ania-kazmierczyk@wp.pl
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ do Aqua Parku Z-ne. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie:
    WWW: www.polskietatry.pl
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI PUNKTU GASTRONOMICZNEGO-SPRZEDAŻ LODÓW. Tel. 1820 63730. Szczegółowe informacje na stronie:
    WWW: www.polskietatry.pl
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: - PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA, - KELNERA-BARMANA do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie:
    WWW: www.polskietatry.pl
  • PRACA | dam
    Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERA/KĘ do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie:
    WWW: www.polskietatry.pl
  • PRACA | dam
    Pensjonat ADRIA*** w Zakopanem poszukuje osoby do pracy na recepcji. Praca zmianowa, umowa o pracę, 12 zł/ godz + premie. Miła atmosfera, przyjazny personel, bezpłatne posiłki. Informacje pod nr tel. 795 890 175
  • SPRZEDAŻ | różne
    ODDAM SIANO.
    Tel.: 666 255 553
  • USŁUGI | budowlane
    POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 698 559 040
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    WYNAJMĘ POWIERZCHNIE HANDLOWĄ, SUPER LOKALIZACJA DEPTAK-KRZYWA NOWY TARG przy Salonie gier. Idealne pod kawiarnię, gastronomię, klub muzyczny. 608 806 408
  • POŻYCZKI
    JUŻ WIOSENNA PROMOCJA !!! BANK NIE CHCE UDZIELIĆ CI KREDYTU ? POŻYCZKA NA DOWÓD MINIMUM FORMALNOŚCI BEZ ZAŚWIADCZEŃ I NAWET DO 25 000 ZŁ ZADZWOŃ T- 18 542 40 56.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Wynajmę mieszkanie w Zakopanem - Centrum. Osiedle Orkana, 44 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania, najem długoterminowy.
    Tel.: 608626163
  • PRACA | dam
    Zatrudnię MURARZA oraz POMOCNIKA.
    Tel.: 604131899
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Uniwersytet Warszawski jako właściciel nieruchomości położonej w Kościelisku, ul. Kiry 36, zaprasza do udziału w postępowaniu ofertowym na wydzierżawienie w/w nieruchomości. Pełna treść ogłoszenia znajduje się pod adresem internetowym https://www.uw.edu.pl/wynajem-sal-i-inne-uslugi/ oraz można się zapoznać bezpośrednio w DPTiW Wrzos pod wskazanym powyżej adresem". 18 20 70 213