Reklama

2016-01-26 17:57:25

Pamiątkowe zdjęcie prezydenta nie tylko ze skoczkami

Reklama

Reklama

W czasie wizyty w Zakopanem na Pucharze Świata w skokach prezydent Andrzej Duda mieszkał w hotelu Belvedere.

Tu zjadł kolację ze skoczkami i sztabem szkoleniowym. Fotografował się jednak nie tylko ze sportowcami.

Oto wpis z Facebooka hotelu "Belvedere": "na zakończenie swojego pobytu w naszym hotelu, Prezydent Andrzej Duda dokonał pamiątkowego wpisu w księdze gości. Udało się również zrobić pamiątkowe zdjęcie."

p
Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Jano sik 2016-02-03 11:17:03
Czytam te wpisy i od początku rozumiem pracowników a jeden taki lizus próbuje odwracać kota ogonem.Wmamia wszystkim że jest inaczej ,pytam się"dał ci ktoś za to wylizać rynecke?"
do jo 2016-02-03 10:44:37
ciesz sie koles ze w ramach swiatecznej premii nie dostales wypowiedzenia umowy o prace bozdarzaja sie i takie premiei to czesto o czym zapewnenie wiesz
do karolka 2016-02-01 09:10:03
jakos Pan Pfrezydentnie wybral tego hotelu w ktorym sa takiemiody i w ktorym teraz pracujesz widac blizej mu do tych ludzi ktorzy pracuja w takich warunkach i takich wlasniechce poznawac..twoj komentarz masie tak do artykulujak garbaty dosciany..masz jakies osobiste wycieczki i tu wylewasz jad....stawkaustalanajest przedrozpoczeciem pracy wiec powtarzam widzialy galy cobraly ale ty w obawie ze nie dostaniesz innej pracy tak jakkazdy wzielas co dawali a teraz se plujesz w mordke...ameryki nie odkywasz to co dla ciebie dobre innym tezmozenie odpowiadaci niestety topracodawca dobiera sobie zaloge a nie odwrotnie
jo 2016-01-29 22:47:00
Pracuję tam dłuższy czas. Przez ten czas nie dostałem żadnej świątecznej premii nie mówiąc o żadnych paczkach dla dzieci lub innych bonach, która istnieją w innych hotelach. Ludzie, którzy bronią tego hotelu to są ludzie, którzy są na wyższych stanowiskach i zarabiają po 4,5 na rękę i w górę. Powinni oni jako kierownicy zadbać o pracowników na niższym szczeblu lecz nie robią tego, ponieważ boją się Ciotki i o swoje interesy. :)
Pracując w tym hotelu nie można sobie zaplanować życia prywatnego, ponieważ grafiki układane są z dnia na dzień i nie zgadzają się z godzinami wypracowanymi. Wykonujemy pracę, za którą nie mamy płacone. Tak samo z nadgodzinami.
Wszystko to podchodzi pod kodeks pracy, który jest po prostu łamany.
Pozdrawiam. :)
karolka 2016-01-28 17:39:57
do karolka!!! nikt mnie tam na siłę nie ciągnął !!! i przez to zrezygnowałam z pracy w tymże hotelu!!! ale skąd miałam wiedzieć jaka tam jest atmosfera i szacunek do pracownika??? już nie wspominając o tych pensjach!!! dopiero jak się zaczyna pracę wtedy się poznaje miejsce w którym się pracuje!!! wiec twój komentarz jest równie żenujący jak ten hotel!!! a teraz pracuję w innym hotelu również cztero gwiazdkowym i na takim samym stanowisku jak w belvedere i przynajmniej mają szacunek dla pracownika a i wypłata wyższa za te same obowiązki!! a i owszem na moje miejsce jest wielu chętnym ale odchodzą tak jak ja i jest jeden wielki młym jeżeli chodzi o pracowników!!! jedynie trzymają się starsi wiekiem pracownicy którzy boją się że już nie znajdą pracy!!! bądź sale obsługują dzieci które są na praktykach i poziom jest żenujący obsługi!!! jak na jedną gwiazdkę a nie na ****!!!!
do Karolka 2016-01-28 15:37:07
Karolka widzialy galy co braly
nikt cie tam na sile do pracy nie ciagnal..tak placi kazdy hoteli biznes///

jakwidzisz nie jestes niezastapiona a na twojemiejsce 10 albo 100

sorry takimamy klimat w calym kraju
FanclubBeaty 2016-01-28 13:53:59
Hotel Belvedere to tylko z nazwy belvedere a tak to porażka!
kruk 2016-01-28 03:53:12
Zdjęcie jak zdjęcie. Każdy wygląda tak jak wygląda ,no to że właśnie w hotelu naszym byl Prezydent i chyba to oczyms swiadczy. Ja ciesze sie z tego- Jestem z tego dumny!!! To jest Prezydent nasz Polski! Nie warzna jaka partia- liczy sie czlowiek!Popacz na Siebie,a potem zastanow sie co piszesz!
kak 2016-01-27 21:52:54
Ciupazka2 to nie świadczy o komentujących tylko o hotelu!!!! Jak traktuje pracowników najniższego szczebla! I to tych co pracują w nim ładnych parę lat!!! Płace żenada i od kilku lat zero podwyżek!!!
karolka 2016-01-27 21:21:25
zgadzam się z opiniami edek1 i jacob08!!! tez kiedyś pracowałem w tym hotelu i z zarobkami na najniższym szczeblu jest dramat!!! a wręcz żenada!!! jak na taki hotel!!! a ciupazka2 jak by było w porządku w hotelu to myślę iż nikt by nie wypisywał że jest nie ok!!! a zresztą zatrudnij się i pracuj za trochę więcej niż najniższa krajowa!!! robiąc co popadnie to wtedy zobaczymy!!! pozdrawiam!!! :)
ciupazka2 2016-01-27 20:54:01
Głód Wom doskwiyro, ze telo złości w Wos , Forumiorze zbiyro? Jee, dejcie pokój, Nie pasuje ani tutok, ani terozki. Zodyn z tyk co som jest na fotce gańby na gęmbusi nie niesie, haj. Co tak to zło warciućko przystympuje? Świadcy to o Wos. I niepiyknie.
lap 2016-01-27 20:23:07
Profesor Tomasz Strzembosz były Prezes Sądu Najwyższego stwierdził publicznie, że prezydent Andrzej Duda kilkakrotnie złamał przepisy Konstytucji. Za naruszenie przepisów Konstytucji grozi odpowiedzialność karna przed Trybunałem Stanu.
Jacob08 2016-01-27 19:54:35
Miałem przyjemność pracować w tym hotelu parę miesięcy na niskim lecz dla mnie ważnym stanowisku ludzie którzy ze mną pracowali zarabiali te same pieniądze które ja dostałem na wstępie. oni uczyli mnie wszystkiego.płace nie są adekwatne do wykonywanej pracy. nie wiem czy to jest praca właścicieli czy robota kierownictwa. pozdrawiam warszawiak :)
taki jeden 2016-01-27 13:41:09
Do "felek" ciekawe co miałeś(aś) z ortografii ?
miko 2016-01-27 12:30:38
wstyd stanąć przy wspólnej fotce, gratuluję państwu wzmożonego samopoczucia
Fafik 2016-01-27 11:00:55
Ale wstyd dla nauczycieli z gimnazjum.
felek 2016-01-27 08:38:38
ale obciach dla chotelu
Qba 2016-01-26 19:35:58
Pozdrawiam czwartą Panią od prawej strony na dolnym zdjęciu. W tamtym roku podczas Pucharu Świata w skokach pomogła nam ze swoją ekipą z hotelu odnaleźć kwaterę turystki z Ukrainy, która zapomniała nazwy pensjonatu i adresu. Dziękuję.
edek1 2016-01-26 19:03:06
to teraz po wizycie prezydenta w hotelu się coś się może poprawi!!! bo jak zarobki jakie były 10 lat temu to takie dalej są!!! a wymogi jakby ludzie grube tysiące zarabiali!!! w końcu nie na darmo już krąży powiedzenie: ,, mniej niż w Belvedere w Zakopanem nie zarodzisz nigdzie''!!!
Masło 2016-01-26 19:02:01
@ggyt
Zgadzam się, niezłym obciachem jest wyjęcie komórki ze skórki i robienie takich zdjęć. Wiem, że sytuacja na spotkanie prezydenta może się nie powtórzyć, ale pasuje zachować jakąś etykietę. Zwłaszcza załoga w luksusowym hotelu.
myros 2016-01-26 18:34:56
Śmiało może robić za misia na Krupówkach
ggyt 2016-01-26 18:32:21
A najlepsze zdjęcie to są te ciołki które robią Dudzie zdjęcie hi hi hi
Fibi 2016-01-26 18:17:08
Pięknie wyglądacie :)
Lulcia jak zawsze cudnie, po mamusi ;)
  • NAUKA
    ANGIELSKI -Zakopane
    Tel.: 505782558
  • PRACA | dam
    Zatrudnię od zaraz kobietę do pomocy w pensjonacie. Tel
    Tel.: 601496543
  • PRACA | dam
    Przyjmę pracownika do zakładu garbarskiego
    Tel.: 601504522
  • PRACA | dam
    Nosalowy Dwór Sp. z o.o. poszukuje do nowo otwartego SPA MASAŻYSTÓW/KOSMETOLOGÓW. WYMAGANIA: 1. Wykształcenie kierunkowe: kosmetologia/fizjoterapia. 2. Mile widziane doświadczenie zawodowe. 3. znajomość różnych technik zabiegowych SPA - dodatkowy atut. 4. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. 5. Dyspozycyjność. OFERUJEMY: 1. Pracę w prestiżowym i uznanym na rynku Hotelu**** SPA. 2. Profesjonale szkolenia z zakresu zabiegów SPA, masaży oraz obsługi Gościa SPA. 3. Atrakcyjny system wynagradzania. 4. Pracę w miłym, profesjonalnym zespole Terapeutów SPA. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na email: rekrutacja@nosalowy-dwor.eu
  • PRACA | dam
    Chochołowskie termy sp. z o.o zatrudnią osoby do pracy na stanowiska: barman, kelner, kucharz, pomoc kuchenna, cukiernik Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji* (CV) z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres:rekrutacja@chocholowskietermy.pl lub dostarczenie do siedziby firmy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. * Nie zapominamy o zapisie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .?
  • PRACA | dam
    RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA, ZAKOPANE, ZAMOYSKIEGO 11 ZATRUDNI -KELNERKĘ -
    Tel.: 600 07 61 07.
  • PRACA | dam
    Willa w centrum Zakopanego zatrudni na stałe RECEPCJONISTĘ. Wymagana znajomość j. angielskiego. CV na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub telefonicznie: 666378357
  • PRACA | dam
    PRZYJMĘ DO PRACY PRZY SPRZEDAŻY LODÓW, PIZZY I KEBABA. Praca w Zakopanem, pod dużą skocznią. Możliwość stałej pracy.
    Tel.: 506 022 108.
  • PRACA | dam
    Gabinet stomatologiczny w Poroninie zatrudni ASYSTENTKĘ (dwa dni w tygodniu- pon.wt.)
    Tel.: 731 914 620
  • USŁUGI | inne
    200zł za założenie bezpłatnego konta!
    WWW: www.kasazakonto.eu
  • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
    Zapraszamy na gruziński Kaukaz. Do kraju supry, cudownych krajobrazów, pysznego jedzenia i wyśmienitego wina. Jesteśmy pierwszą i jedyną polsko-pankiską agencją turystyczną w Pankisi, regionie zamieszkałym przez Kistów, gruzińskich Czeczenów. Organizujemy min. trekkingi do Tuszetii od strony Pankisi, wyprawy survivalowe, sportowe, integracyjne. Zabierzemy Cię do każdego zakątka Gruzji. Wyprawy przygotowujemy kompleksowo i indywidualnie.