Reklama

2015-12-12 14:25:35

Postawiliśmy tu ten agregat i co wy nam zrobicie?

Reklama

Przyleciał mój stary z porannego spaceru z psem i krzyczy, że skandal na Równi Krupowej, bo agregat na środku alejki postawili.

Poszłam, sprawdziłam i agregat zobaczyłam. Na środku alejki, przy powstającym na górnej Równi Krupowej lodowisku. Obok tabliczka "przejścia nie ma" i basta.

Do kogo mam się poskarżyć nie wiedziałam, więc dzielę się z wami moimi zdjęciami przeuroczego agregatu.

Bojcorka 
Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
uorcyk 2015-12-19 14:08:31
do kazdego bede pochodzic indywidualnie. Jak zasłuższ to kto wie :P
lo rety rety 2015-12-19 10:57:55
lo rety rety cosie to nie narobiylo
UORCYK zayno okazywac serdecnosc na forum no wicie wicie ale siety narobiylo...skond ze tako zmiana?to juz nie bedziymy teroski smieciami..hura hura hura
uorcyk 2015-12-19 09:51:19
@Koniczyno- pisalam przez -ko zeby okazac serdecznosc :)

A ja tobie życzę żebys staneła po stronie godnosci człowieka ponizanego przez inwektywy pewnego polityka..
Pozdrawiam lepszy sort :P
koniczyna 2015-12-19 09:47:36
Uorcyku, już dawno wiem, po czyjej stronie się opowiadasz, a raczej - przeciw komu.

Wiem też, że masz jakiś psychologiczny problem ze sobą - stąd chętne używanie zdrobnień w odpowiedziach do mnie. (koniczynko, latek)
Mechanizm ten służy umniejszeniu i zlekceważeniu osoby interlokutora.
Ergo - coś drgnęło - po serii chlustających wymiotów może nastąpić otrzeźwienie, czego Ci bardzo życzę.

wszakże pozdrawiam
moherowa, pełna nienawiści koniczyna
lyrzwiasz,szypki 2015-12-19 09:44:06
ladny ten agregacik taki by mi pasowal tez bym sobie lodowisko zrobil//ciekaawe czy on ciezki wiektos cos na ten temat?
uorcyk 2015-12-19 08:53:01
@Koniczynko- KODowcy wykupili na dzisiaj wszystkie gwizdki :) zabrakło ...ale zawsze mozna gwizdać na palcach :P
uorcyk 2015-12-19 08:49:47
@Koniczynko- chyba juz wiesz po czyjej stronie sie opowiadam :)
uorcyk 2015-12-19 08:48:27
a ja Tobie dedykuje "Modlitwa o wschodzie słońca" ze słowami ale "od nienawisci obroń i od pogardy mnie zachowaj"....

a moje motto na dzisiaj : trzeba dać odpór retoryce pogardy i nienawisci. nie wierzę że to wraca i to płynie z ust bogobojnych Polakow..

PS. Policja dzisiaj spisuje KODowcow wyruszajacych na protesty do Warszawy... Stan wojenny wraca, Koniczynko? W sumie nie wiem i le masz latek, ale ja tamte czasy doskonale pamietam. Nie tylko namietnie grałamw brydza podczas strajkow :P
Corba 2015-12-19 08:24:39
Jak masz coś na sumieniu to śpij w ubraniu.Zwykły człowiek nie ma się czego obawiać ,straszenie tzw.państwem policyjnym było skuteczne za IV RP ,teraz nikt normalny już się na to nie nabierze.
koniczyna 2015-12-19 07:36:36
Uorcyku - dla Ciebie zalecam oczywiście więcej gw, tvn i lisłika - w pewnym stanie przesycenia "całą prawdą" występują mimowolne tzw wymioty chlustające.
Po takim oczyszczeniu organizmu jeszcze tylko kilkukrotna lewatywa i leming grupy pierwszej jest wyleczony.

Jeśli to nie pomoże - to znaczy że sensualnie coś jest nie tak - wtedy okulista i laryngolog.

A jeśli to nie pomoże - to znaczy, że mamy do czynienia z osobnikiem grupy drugiej lub trzeciej. A oni się już do niczego nie nadają.

Przykro mi...

W każdym wypadku zalecam Jacka Kaczmarskiego - uczy myśleć :)
uorcyk 2015-12-18 22:56:01
no nie, ale to Ty i Twoj Prezes tak nas stygmatyzujecie. Zreszta nie tylko mnie ...
Na razie odczuwam żenadę z rzadow nowej ekipy i nie wiem , czy mam spac w ubraniu , na wypadek jakby załomotali do drzwi nocą. Co radzisz Koniczynko?
koniczyna 2015-12-18 20:44:43
Uorcyku, zalecam do poduszki np "Raport ambasadora" nieodżałowanego Jacka Kaczmarskiego. A może i "Wieszanie zdrajców na rynku w Warszawie"
Gorszy sort Polaków to zdrajcy, wysługujący się obcym.

Czy myślisz, że dużo nas różni od naszych przodków z końca 18 wieku.
tylko to, że my możemy poznać " z oddali" historię 18 wieku i utraty niepodległości przez Polskę. Oni byli bohaterami tych wydarzeń.
"jurgield" - mówi Ci to coś?

Naprawdę sama się kwalifikujesz do grupy zdrajców?
uorcyk 2015-12-18 19:54:07
@koniczyna- chyba mialas racje, jestem tez gorszego sortu. I nawet sie tego nie wstydzę :)
heheheh 2015-12-17 17:10:19
postawiliscie nom agregat na dojsciu no to my wom za to nie przydziemyna lodowisko hehehehehehe..nicc wom robic nie musimy
hehehehe 2015-12-17 09:13:01
moj logiyr juz staje dymba na samom mysl ze go UORCYK wezniy w rynce hehehehehehe
koniczyna 2015-12-16 11:19:37
Uorcykowi dedykuję:

niez alezna.pl/73 957-szydlo-mia zdzy-w-sej mie-platforme-pos lom-po-pozo stala-blaze nada
fiokier z Olcy 2015-12-15 11:01:57
@UORCYK
a naskie konie tyz bedziys badala?

bo nie wiem..jak bedziys to musem zlozyc podanie o paszprt..i zalatwic homologacyje do lytrzoka..coby mi hamulce dzialaly jak trza...toblicke bede miol po dziadku bo lytrzok tyz jest po nim
ana 2015-12-14 22:56:02
Jechałam w tym roku na weekend na Boże Ciało do Zakopanego ... słuchałam akurat programu jedynki kiedy to redaktor prosił o uważna jazdę bo jest wzmożony ruch na drogach ... zadzwonił wtedy jakiś rozcietrzewiony słuchacz i powiedział , że ten weekend to jest dla bogatych i złodziei /pewnie w archiwum można sprawdzić / ty dziadu ... se myśle ...anim ja bogata ... raz ukradłam kawałek pizzy bo mojemu odgryzlam jak nie widział ....pozniej tak patrzyłam na Krupowkach kto złodziej a kto bogacz ???🤔 ciekawa jezdem czy dziadzisko teraz bedzie dzwonił ...?🤓
ana 2015-12-14 22:39:40
@Koniczyna... olśniło mnie....że tyż nie pomyślałam... Twoje logo to super resort... 🤓
uorcyk 2015-12-14 22:38:31
@cobra- przyjdzie na to czas .
uorcyk 2015-12-14 22:37:51
@koniczyna- to jesli wiesz o jakis aferach pociagnij osoby nieucziwe do odpowiedzialnosci. Ale nie wrzucaj calej reszty myslacych odmiennie od ciebie do worka z napisem "złodzieje". Bo jak dotad to robisz. I to wasze kategoryzowanie ludzi czy nazywanie "gorszego sortu"- mnje sie kojarzy bardzo zle .I nie tylko mnie :)
ana 2015-12-14 22:03:27
@ Koniczyna... nim @Uorcyk odpowie to ja Ci powiem....nie poniżaj ludzi czy zrozumieli czy nie ...bo ja to samo mogę napisać tyczącej Twej osoby....mniej kochanieńka grzej nóżki przy kominku sącząc to z winko bo resort Ci uderza ...🤓A żeby krew Ci sie nie burzyła to powiem Ci kochanieńka tak ... ŻAL mi tej kobieciny Szydło jak i prezydenta ...podobno kaczorkiewicza do szpitala zabrali .... bo usiadł gołą du.... ą .....na szydło..🤓
cobra 2015-12-14 21:48:43
@uorcyk.pochawal się przecie,jak tam fiakrzy od kiedy już przestaną jeździć..hahha
ana 2015-12-14 21:25:38
Trzeba być w temacie muzyki i dopiero sie wypowiadać ... kto napisał kiedy słowa, muzykę ...i ilu członków z zespołu sie wypowiada ...
Kieszonkowemu dyktarkowi ukłony w pas... dał zatrudnienienie gorszemu resortowi .....produkcja koszulek nie nadąża ...😄
cobra 2015-12-14 20:26:35
"Nie pozwolimy by nasza twórczość była wykorzystywana do skłócania Polaków". Lombard protestuje przeciw użyciu ich przeboju na manifestacji KOD
koniczyna 2015-12-14 19:51:46
Uorcyku - kto Cię tam wie - może i wysłuchałaś...

Ale czy cokolwiek zrozumiałaś?

wysłuchałaś OPINIE różnych "autorytetów" o tym przemówieniu i już wiesz, co o tym myśleć...

A myślę że wiesz tylko jedno - że Jarosław Kaczyński i PIS jest be.
Bo gw, tvn i lisłik grilują taką wizję od zawsze.
A zastanów się czemu...

Czemu jest taka histeria w mediach, czemu ma służyć ciągłe poniżanie Dudy, Kaczyńskiego, Szydło?
Demokratycznie wybranych legalnych władz Polski.
czemu ma służyć wraża propaganda w mediach zachodnich?
Co, nagle gw, tvn itp chodzi o dobro POLSKI ???!!!

Pusty śmiech - przez ponad osiem lat kryją afery po i psl - ogólnie układu postmagdalenkowego.
Any questions??? - jestem gotowa do odpowiedzi...
A teraz wielcy obrońcy demokracji???

krótkie pytanie - ilu z "dotychczasowego " składu TK było z nadania PO i PSL
a jaka proporcja jest po zaprzysiężeniu pięciu nowych sędziów przez Prezydenta Dudę???

i Wy mówicie o jakimkolwiek skoku ?!?!?!

pusty śmiech politowania...


jeśli chcesz odpowiedzieć, jeśli Cię stać, to proszę o nieco bardziej rozbudowana odpowiedź - a nie jednozdaniowe zbycie tematu...


moherowa koniczyna
cobra 2015-12-14 19:30:36
a co manipulantko z końmi do MOka? już cisza?
uorcyk 2015-12-14 17:18:08
@koniczyna- j
Żeby nie było- sam mówił ze TK chce zabrac 500 zeta na dziecko?
uorcyk 2015-12-14 17:16:52
@koniczyna- ja tylko wysłuchaam porywajacego przemowienia prezesa PiS pod TK. Wystarczy.
cobra 2015-12-14 11:01:16
W momencie klęski spadają maski, wracają naturalne proporcje. Teraz okazuje się, że rządzące dotąd „elity” były teatrzykiem. Ich właściwa formacja genetycznie wyszła im na oblicza w momencie porażki. Formacja fornali, którzy ubrali – co prawda – drogie garnitury i garsonki, w duszy jednak pozostali dziećmi swoich rodziców.

Upadający PRL miota się nieestetycznie. Poseł Święcicki – były członek Komitetu Centralnego PZPR – krzyczy na sali sejmowej „precz z komuną”!
koniczyna 2015-12-14 10:51:08
Uorcyku, piszesz:
"Pseudonim: uorcyk 2015-12-13 16:17:36
tak, Polska żadna odwetu i 'sprawiedliwosci", ktorej wmawia sie ze ktos im cos chce zabrać, ktora boi sie wolnosci bo wolnosc to odpowiedzialnosc za swoj los . I nie bedzie wymowek, ze ktos cos zarabia miliony to aferał. Trzeba sie uczyc za młodu, robic kariery ( niekoniecznie w polityce) etc..."

wiele wątków, ale widzę, że Ci wmówiono, że wyborcy PIS to ciemna masa, niewykształcona, przymierająca głodem, nic nie wiedząca o świecie, ziejąca nienawiścią do jaśnie oświeconych liberalnych i odnoszących same sukcesy wyborców PO.
Otóż nie znam żadnego "ciemnego zwolennika PIS" - wszyscy moi "PISowcy" to ludzie z wyższym wykształceniem, na stanowiskach wyższej kadry zarządzającej, bądź posiadający swoje dobrze prosperujące firmy, znający świetnie historię, bywali w świecie.
Do tzw Babć Moherowych żywię tylko szacunek - dla ich mądrości, doświadczenia i poszanowania tradycji. To nasze Matki i Babcie, z troską patrzące na szerzące się w Polsce patologie.
Mam nadzieję, że kiedyś zostanę taką Babcią Moherową :):):)
Na marszach organizowanych przez PIS lub Kluby Gazety Polskiej nie uświadczysz nienawiści i żądzy odwetu.
Chcesz sprawdzić - zapraszam do Warszawy - za parę miesięcy nadarzy się okazja. A jeśli nie - to do najbliższego miasta wojewódzkiego - dla Ciebie chyba Kraków.

piszesz, że nam wmawia się, "że ktoś nam chce coś zabrać". Otóż nam się tego nie wmawia - my to wiemy - wpisz sobie w jakąkolwiek wyszukiwarkę "Afery po"

żeby tego nie widzieć trzeba być naprawdę ślepym (albo umoczonym i czerpać z tych afer korzyści). Szkoda tylko, że te afery nie dotykają wyłącznie wielbicieli gw i tvn lecz wszystkich Polaków.
Owszem, jesteście "światli" ale tylko światłością gw i tvn a tam nie uświadczysz informacji krytycznych wobec poprzedniej ekipy.

W tej chwili musimy zrzucić z siebie garb afer, niemożności, bezkarności przestępców gospodarczych, manipulacji w programach szkolnych, manipulacji w mediach.

Większość Polaków tego chce i oczekuje od Rządu konsekwencji. I z zadowoleniem wita wprowadzane zmiany.

A że przy tym wpływowi krzykacze się produkują w tv - cóż - bronią swoich interesów i bezkarności.
Cześć społeczeństwa dało sobie wmówić, że rządy PIS grożą nie tylko aferałom stojącym za tymi krzykaczami lecz również i im samym, choć w istocie nie są umoczeni.

Wprowadzenie równowagi w mediach publicznych w krótkim czasie doprowadzi do obudzenia znacznej liczby zdezorientowanych rodaków.


ps - porównaj czas pokazywania w głównych telewizjach pana Petru i czas przeznaczony na przekaz Prezydenta Dudy.
PaSwiS 2015-12-13 17:35:29
oswiecona elita polityczna pookraglostolowa (czyt. KOD) ma pelne gacie bo dzis trybunal, ale ha!
Co bedzie jutro gdy zaczna lustrowac a trybunal napewno nie zawetuje...?
ana 2015-12-13 16:51:19
Cytuje prezesa "jestem pewien, że Trybunał Konstytucyjny zakwestionowałby nasz program 500 zł na dziecko"... no dawno sie tak nie uśmiałam 😂... w takie bzdety
wierzą zapewne ci co za nim szli... jak sie obiecało i nie ma sie z czego dać to sie zwala ha ha ha na Trybunał ...a palcem to niech on ten malutki człowieczek pomiesza sobie w .... bo ja moim na nikogo wskazywać NIE będę ... chyba ze na niego..."Prawdziwi" Polacy... następnym razem to kaski z głów bo śpiewano hymn a nie szła dzieweczka do laseczka... puk puk ....zastukał prezes w kask ... we wszystkie rady nie dał....😀
uorcyk 2015-12-13 16:17:36
tak, Polska żadna odwetu i 'sprawiedliwosci", ktorej wmawia sie ze ktos im cos chce zabrać, ktora boi sie wolnosci bo wolnosc to odpowiedzialnosc za swoj los . I nie bedzie wymowek, ze ktos cos zarabia miliony to aferał. Trzeba sie uczyc za młodu, robic kariery ( niekoniecznie w polityce) etc...
cobra 2015-12-13 13:51:09
@uorcyk...popatrz się ilu Nas Polaków jest w Warszawie na pochodzie...tam jest POLSKA!!!
cobra 2015-12-13 13:39:26
@uorcyk żal mi cię,że ci tak mózgownice wyprali.no cóż twój wybór...!
uorcyk 2015-12-13 13:31:37
@Tera08- tamtedy nikt nie chodzi bo sobie wladza przeciez zajmuje rówień na traske biegowa w oparach smogu - wiec przejscia nie ma , teoreytcznie przynajmniej
uorcyk 2015-12-13 13:29:44
@a ja teraz (czy podobnie) a co rzekomo mialoby dowodzic jakobym miala byc złodziejem i spekulantem cyt: "zlodziejem jakty i spekulantem".

@Koniczyna- moze mi podpowiesz- Jaka jest wartosc postów wpisywanych przez trolle? czy moze byc podstawa do osadzenia kogokolwiek? watpie :)
uorcyk 2015-12-13 13:24:24
cyt: I coraz bardziej się skłaniam do opinii, że należysz jednak do grupy drugiej - w jakiś sposób umoczonej (choćby przez rodzinę) w układy postkomusze.

Spekulujesz i o zgreoza KATEGORYZUJESZ ludzi wedlug rozdzielnika?
A co do mnie mylisz sie w sposob oczywisty
uorcyk 2015-12-13 13:22:34
a dla mnie osoby ktore teraz wiatr zmian wyniosł do góry , mogą byc zagrozone indoktrynacja o wspolnym mianowniku porownywalnym z bolszewikami.. No chyba ze same uprawiaja taka propagande w celu uzyskania posłuchu ciemnego ludu? Bo chec odwetu ukrywana pod pozorem "dzieci resortowych" kwiku "swin odrywanych od koryta" czy tp haseł o złodziejach etc to czysta demagogia, populizm i schlebianie plebejskim oczekiwaniom

wybory człowieka i jego swiat jest znacznie bardziej złożony niz biale to czarne a czarne to białe :) sorry , Koni ..
koniczyna 2015-12-13 12:59:37
Uorcyku - piszesz do cobry ; "cobra- zacznij myslec samodzielnie. I nie wierz w to ze rzesze słabo wykształconych ludzi zastapią elity . To sie nawet w Zwiazku radzieckim nie udało :)"
a tak, w ogóle, to o co Ci kaman?
i tak - żebyś nie błądziła, jak czasem Ci się zdarza, gdy odpowiadasz na moje pytania - kawa na ławę - kto to są te "elity" ?
i kim są ci "słabo wykształceni ludzie"

dla mnie - powtarzam - jesteś ofiarą propagandy gw i tvn. I coraz bardziej się skłaniam do opinii, że należysz jednak do grupy drugiej - w jakiś sposób umoczonej (choćby przez rodzinę) w układy postkomusze. Tak, masz rację - mam na myśli po i psl.
i uważaj z porównywaniem wykształcenia... :D:D:D


a - najważniejsze, bo przecież po to tu weszłam-
Bojcorka - toż to nie żaden agregat - nie poznajesz - to brama do Tatrzańskiego Parku Narodowego :)
Tera 08 2015-12-13 12:11:21
Tamtędy przechodzi codziennie wiele osób, również starszych bądź z wózkami dziecięcymi i trzeba być burakiem żeby się nie liczyć z ich potrzebami.
uorcyk 2015-12-13 11:45:55
cobra wiesz co? zacznij czytac o bolszewikach. Moze dostrzezesz analogie o ile bedziesz umial myslec :)
cobra 2015-12-13 11:17:33
@uorcyk...to co ty w Zakopanem..zamiast siedzieć w Łodzi..;)
sasiad_rownia 2015-12-13 11:16:37
Rozmawiałem z Panam co budują lodowisko. Teren lodowiska zostanie w poniedziałek w całości ogrodzony i tematu do dyskusji już nie będzie, cała alejka należy do terenu przeznaczonego pod Lodowisko. Agregat stoi w prawidłowym i jedynym możliwym miejscu. Przejście będzie druga strona ulicy na okres zimy, takie są decyzje Miasta, które wydzierżawiło teren pod te rekreację.
porownanie 2015-12-13 11:08:25
@UORCYK

jakos gdy pitera wynalazla sledzia za 8zeta jako wielka afere przeciw PISOWinie oponowalas heheheh anitaz nie oponowalas jakwyskoczyla afera PO z podsuchamiu sowy..a PO zamiast rozliczycswoich toszukala winnych i tych podsluchujacych zrobila ofiaramito jest ta twoja praworzadnosc?
jak to co 2015-12-13 10:57:20
jak to co...beda dekomunizowac kraj z gtakich jak ty ktorzy myslelize sie im upiecze..to zektos byl prokuratorem w stanie wojennym nie dowodzimzebyl zlodziejem jakty i spekulantem...solidarnosc tez miala wtyki wstanie wojennym...znasz ich przekonania? tak samojak ty lazisz do kosciola eby weszyc co zle tak i wtedy bylo...w mojej komisji zakladowej co drugi bylpseudopartyjniak ..tu wlasnie cie boli ze was wylapia jak szczury....wasza metoda
uorcyk 2015-12-13 10:46:45
@ja sie cieszę- dekomunizacja? To co robią prokurator stanu wojennego , członkowie PZPR czy wreszcie tw w drużynie dekomunizatorow
jasne jasne 2015-12-13 10:44:20
@UORCYK


mosz babinko racyje..wyroki maja byc formulowane pod dyktando zielonych oszolomow niezadnych politykow jatez bym chciala zebys dozyla tych czasow o ktorych piszesznareszcie stanelabys tamgdzie od dawna twoje miejsce jako rozliczacza ikarajacego innych za czyny niezawinione...nawet bym na msze dala zatwoje jaknajdluzsze zycie i zdrowie byle tylko moc zobaczyc twoja mine w chwili kiedy sprawiedliwie i praworzadnie odpowieszza swoje postepowanie
uorcyk 2015-12-13 10:27:49
A ja wiem ze dożyje czasów ze to w sadach zapłacą ci wszyscy rozliczacze. Bo o to chodzi żeby wyroki nie były wydawane pod dyktando polityków traktujących instrumentalnie problemy zw z łamaniem prawa. A dzisiaj sie zanosi na to. A propos kukizy15 są przybudówka rządzącej partii
cobra 2015-12-13 09:56:12
Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz YouTube...@uorcyk zachęcam do posłuchania..;)
a ja sie ciesze 2015-12-13 09:48:49
a ja sieciesze ze dozylam takich czasow kiedy to ludzie pokroju UORCYK przypomnieli sobie ze istnieje cos takiego jak praworzadnosc i konstytucja ktora zarowno zobowiazuje jak i daje uprawnienia wszystkim...powtarzam wszystkim...hehehehebrawo dla dkomunizacji kto by jj nie dokonywal dlamnie to nie ma znaczenia...czystki nalezyrobicwszedzie ..itak bedzie ..drzyjcie kocmoluchy wasz koniec niehybny i blizszy niz siewam wydaje...jesli nie eraz Pis to pozniej kukis albo inne ugrupowanie i tak was rozliczy
cobra 2015-12-13 09:36:39
Cieszę się ,że dożyłem czasów,gdy to Grzesiu Schetyna z Hanną Gronkiewicz muszą stać i marznąć na dworze,by coś załatwić. Do tej pory robili to w knajpach,przy ośmiorniczkach..;)
uorcyk 2015-12-13 09:29:23
cobra- żłób? jestes tak zindokktrynowany ze szkoda mojej klawiatury na te polemike
cobra 2015-12-13 09:28:23
@uorcyk..nie wszyscy są takimi nieudacznikami jak ty...a ponoć jesteś wysoko kształcona....
uorcyk 2015-12-13 09:28:15
cobra- zacznij myslec. nam sie juz wiele spraw udało. Zmniejszenie obciazenia wozu . pan Kolstrung chcacy poznac wage wozow ( vide tegoroczny jego raport)- to tez juz cos. A o reszcie pisac nie bede ale przyjdzie czas i miejsce a i to dokladnie zostanie omowione :)
cobra 2015-12-13 09:24:20
Tylko tobie nie udaje się walka z Góralami i fiakrami..więc nie sądź po sobie..;)
cobra 2015-12-13 09:22:16
Ale to są miliony a i większość była za prawicą,a ty jesteś w mniejszości,wybory przegrałaś więc o co kaman? A o żłób...;)
uorcyk 2015-12-13 09:20:18
cobra- zacznij myslec samodzielnie. I nie wierz w to ze rzesze słabo wykształconych ludzi zastapią elity . To sie nawet w Zwiazku radzieckim nie udało :)
uorcyk 2015-12-13 09:18:31
cobra- chesz zestawień? 6 mln do 30 mln uprawnionych do głosowania to ile ? 20%? takie jest poparcie wyborcze zwolennikow PiS i Kikizow w spoleczenstwie. teraz w miesiac uaktywniliscie uspionych , za to dzieki :)
cobra 2015-12-13 09:05:15
Giertych (porażka roku) - precz z kaczorem...YouTube...@uorcyk następny autorytet......
uorcyk 2015-12-13 08:55:34
doczytaj w tej swojej prasie "feralna sobota". Tam jest ostrzezenie zebyscie nie szufladkowali ludzi na zlodziei i reszte spoleczenstwa ktora was popiera. Bo rzesze was nie popierają i nie beda popierac "rebelii" plebejuszy poslugujacych sie jezykiem nienawisci. idziecie po sprawiedliwosc? i co ? nadal nie kazdy zostanie wielkim prezesem z pensja kilkuettysieczna bo nie bedzie miec kwalifikacji... No chyba ze to beda takie jak u nowego prezesa PKP co rozpracowywal w NZS M.Mellera ( dziecko resortowe czy walczacy o nowa Polske studenciak wowczas) ale jako wspolpracownik Sb?
cobra 2015-12-13 08:53:34
Kwaśniewski ujawnia 3 najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce..YouTube...@uorcyk posłuchaj tej twojej inteligencji.....
cobra 2015-12-13 08:49:16
@uorcyk...Wyszła cala kasta urzednicza z rodzinami Warszawki, najwięcej zarabiających w kraju!To przerażenie przed zmianami ,kazało im wyjść na ulice! Trzeba pamiętać o tym, że to maleńka garstka

np. 500 tysięcy ludzi do ogólnej liczby ludności 38 mln to tylko
1,3 %,

50 000 tysięcy to 0,13 %; 5000 tysięcy to 0,013 %

w W-wie urzędasów są tysięce, samo miasto zatrudnia ca. 8 tys., a przecież jest jeszcze administracja państwowa, uczelnie itd.

czerwone robactwo ssie krew z całego kraju i broni socjalizmu
pazurami i zębami....!
hehehehehe 2015-12-13 07:41:45
Pseudonim: ana 2015-12-12 23:32:51
A co najzabawniejsze w tym wszystkim to idą sami siebie popierać ...😀😀
hahahah odkrycie ameryki


a kogo maja popierac? ciebie.hahahahahahahahahhahahh
pewnie 2015-12-13 07:39:22
@ana
pewnie to ty masz podupsone pod kapluszem juz jedna taka Plaszczykowa prowadzila Majcherka do wyborow i za jej poradami wyladowal wszyscy wiemy gdzie heheheheheh
ana 2015-12-12 23:32:51
A co najzabawniejsze w tym wszystkim to idą sami siebie popierać ...😀😀
ana 2015-12-12 23:30:29
Jutro pewnie ulica pokaże nawalanie różańcami,krzyżami i flagami ... no chyba ze maryjniki podpatrzyli jak trzeba sie na ULICY zachować i jutro bedą brewiarz klepać ...🤓
uorcyk 2015-12-12 23:19:19
a ten "agregat" mozna bylo ustawic inaczej, tak aby nie przeszkadzal przechodniom :)
ana 2015-12-12 23:18:50
Jutro ulica pokaże, ze przodem bedzie zapewne szedł nowy prezes PKP były ESBEK "Mieczysław "zapewne nie lubił kawiorow i martini ....na diecie był .. tak to sobie takich kaczy prezes wybiera ludzi do rządu...czemu ??... bo na takich ma haki....i wtedy jak im zagra oni według jego nut muszą zatańczyć 👯
uorcyk 2015-12-12 23:17:43
@cobra- nie , to inteligencja nareszcie sie jednoczy i daje odpór plebejuszom :P
digi podhale 2015-12-12 22:37:26
do Paweł masz racje z tymi schodami a najciekawsze jest to że najwięcej mają do gadania ci co z alejki mało kiedy korzystają . zobaczy fote i jedzie tekstami
cobra 2015-12-12 22:35:19
Jutro ulica pokaże czego chce społeczeństwo....
cobra 2015-12-12 22:34:21
Bydło czerwone, pomioty SBeckie , WSI, agentura pookrągłostołoa pokazała społeczeństwu, że im źle bez koryt i paszy tj. kawioru i martini
uorcyk 2015-12-12 22:22:31
@korcia 2- zgadza sie, ja tez dzisiaj zobaczyłam tamtych ludzi i tamten entuzjazm :)
uorcyk 2015-12-12 22:20:46
@Fibi- moim zdaniem dzisiaj odrWodzilo sie jednosc, poczucie wspolnoty i obywatelskie państwo, bez przemocy, jezyka plebsu etc . Wlasnie w duchu pokoju i pozytywnych wartosci a nie jatrzenia i dzielenia.

Ktos z seniorow pieknie powiedzial- zmiany w Sejmie sa, wiekszosc moze zmieniac rzeczywistosc ale bez anarchii. W ramach obowiazujacego prawa i procedur i nie na skróty
uorcyk 2015-12-12 22:18:04
@Fibi- a dlaczego twierdzisz ze ofiary stanu wojennego sa tylko po stronie PiS i ich zwolennikow? Ja sadze ze dzisiaij tym marszem uaktywnili sie wszyscy ci z pokolenia ktore dojrzewało w latach 80-ych. oczywiscie politycznie i wolnosciowo dojrzewało, kształtujac w sobie poczucie i prawo do wolnosci. Wtedy sie sporo ryzykowalo stajac przeciw władzy...moje pokolenie ryzykowalo swoja indywidulana przyszlosc narazajac sie na reperkusje ..
korcia2 2015-12-12 19:41:34
@Fibi , ja tych prześladowanych widziałam dzisiaj a Ty jutro zobaczysz starych ludzi którzy z ludźmi walczącymi o demokrację przed laty nie mieli nic wspólnego.Powiem ci tak za słowami kogoś mądrego:"oglupić ludzi jest bardzo łatwo ale przekonać ich,że zostali ogłupieni jest bardzo trudno a wręcz niemożliwe.Pomyśl o tym i nie daj się dalej ogłupiać.
Fibi 2015-12-12 19:12:14
@korcia2- gratuluję poczucia humoru, stawiając na równi ten dzisiejszy kociokwik, z ofiarami i prześladowanymi w okresie Stanu Wojennego.
vika 2015-12-12 18:44:27
Bojcorce to nic się nie podoba i wszystko jej przeszkadza .... a to WC na Gubałówce z piękną panoramą na Tatry, a to postawiony - z pewnością tylko na kilka dni - agregat na dróżce :)) ...
Trzeba jej kupić różowe okulary, albo postawić butelczynkę dobrej nalewki - może inaczej na świat popatrzy.
Paweł Hach 2015-12-12 17:59:01
Co tam agregat, który można przestawić w 3 minuty, ze " schodami na Krupówkach " Pana Grzegorza M. już 3 lata stoimy w miejscu i nie ma mocnych na ten fakt. Śmieszni jesteście z tym artykułem .... :)
JanMracielnik 2015-12-12 17:52:36
Sprawa poważna. Tak poważna, że Komisje pod przewodnictwem Macierewicza trzeba powołać. Ludzie żyjcie swoimi rodzinami, swoimi problemami i sowim domem. Nie wymyślajcie durnych, głupich powodów do kłótni i dyskusji. Małe Wam jeszcze tego w Zakopanem ? Agregat stoi bo zapewne to jest jego miejsce i ktoś tak biorąc za to odpowiedzialność zdecydował. Tyle na temat !
korcia2 2015-12-12 17:47:54
@Fibi,te 80cio letnie feministki z gołymi cyckami i szmaty zobaczysz jutro.Nie gorączkuj się tak.Twój guru też będzie.
Fibi 2015-12-12 16:51:24
Na tym marszu brakowało jeszcze feministek z gołymi cyckami :) I, istny Marsz Szmat :)
uorcyk 2015-12-12 16:35:44
o, widze ze was KOD zabolał?
sp 2015-12-12 16:09:11
Wniesc sprawe do ONZ-tu
Dzianisan 2015-12-12 15:40:05
Trza cym pryndzyj powołać zakopiański KOD, Komitet Obrony Dróżki.Zróbmy demonstrację ,niech góral Krzywynos Henryk wymachując czerwoną książeczką domaga się dla każdego po 6 tyś.odszkodowania.
Fibi 2015-12-12 15:35:51
No i dobrze, lody bedą krecić :)
ps
W zeszłym roku cieniutko było na tym lodowisku, zdecydownie wiecej było na dolnej Równi Krupowej.
mirka 2015-12-12 15:12:35
No i co się stało? Jest dość miejsca żeby go ominąć. Ludzie przecież jak robią lodowisko to muszą to gdzieś postawić. Bądźmy bardziej wyrozumiali,a świat będzie lepszy.
PISI 2015-12-12 14:44:43
Straszne....... chyba będzie koniec świata
  • PRACA | dam
    Fryzjerka praca. Od 2000 do 2500 zł
    Tel.: 888309349
    E-mail: gadzet822@yahoo.pl
  • PRACA | dam
    Praca w Austrii dla Operatorow zurawia, ciesli szalunkowych, murarzy, stolarzy, elektrykow, hydraulikow, slusarzy, monterow wentylacji, spawaczy, pracownikow robot drogowych Wymagany j.niemiecki.+ doswiadczenie CV na email: carpediem.praca@wp.pl Tel +48 600 157 147 Nr.Cert.9592
    Tel.: +48 600157147
    E-mail: carpediem.praca@wp.pl
  • PRACA | dam
    Karczma w Czorsztynie poszukuje kucharza/kę, pomoc kuchenną i do pensjonatu, kelnera/kę. Zgłoszenia tel. 509920018
    Tel.: 509920018
    E-mail: nadzamcze@interia.pl
  • PRACA | dam
    ELDOM SERWIS ogłasza nabór uczniów, w zawodzie elektromechanik sprzętu AGD
    Tel.: tel.692434275
  • PRACA | dam
    Hotel Kinga w Czorsztynie przyjmie KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE, KELNERÓW, FIZJOTERAPEUTÓW, KOSMETOLOGÓW. CV na maila: marketing@kingahotel.com 518 303 666.
  • PRACA | dam
    Firma Transportowa zatrudni kierowcę kat. C + E. Stawka 250zł / dzień . Trasy międzynarodowe. Praca stała. Możliwość przyuczenia.
    Tel.: 730 811 002
    E-mail: jasiontransport@interia.eu
  • PRACA | szukam
    KUCHARKA, POMOC KUCHENNA. 500 108 532
  • PRACA | dam