Reklama

2011-12-08 01:06:59

Biały Dunajec: W bibliotece po angielsku

Reklama

Reklama

Gry edukacyjne, filmy, piosenki karaoke, do tego foto-lekcje, liczne ćwiczenia i konkursy pozwolą dzieciom nauczyć się podstaw języka angielskiego.

A wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji prowadzonej w ramach programu FunEnglish.pl we współpracy z bibliotekami. Także gminna biblioteka publiczna w Białym Dunajcu zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny kurs komputerowy języka angielskiego. Zajęcia łączą naukę języka angielskiego z zabawą. Każde dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Wystarczy, aby odwiedziło bibliotekę 2 razy w tygodniu i przez godzinę wzięło udział w programie FunEnglish.pl. Prowadzący akcję zapewniają, że pierwsze efekty pojawią się w ciągu kilku miesięcy. Kurs polega bowiem na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, \"foto-lekcji\" i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów.

 Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych. Cały kurs zajmuje około 9 miesięcy. Przez cały czas trwania kursu dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki. A po jego zakończeniu każde dziecko otrzyma specjalny certyfikat.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie \"FunEnglish w bibliotece\". Bliższe informacje na temat darmowego kursu w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu, tel. 18 207 38 98.

rav

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl