24tp.pl Kup Tygodnik Podhalański on-line
24tp.pl 2010-07-14 13:49:50
Zobacz się w kamerze na Krupówkach
Dziś na naszej stronie internetowej pojawiła się nowość. Każdy chętny może pokazać się znajomym w kamerze skierowanej na rzeźbę górala przy oczku wodnym na Krupówkach.

Na stronie www.tygodnikpodhalanski.pl od dziś znajdziecie okienko kamery zainstalowanej na Krupówkach. Jest ona skierowana na rzeźbę górala, czytającego Tygodnik.

Teraz każdy chętny może zadzwonić do znajomych, powiedzieć im, że właśnie spaceruje Krupówkami i pomachać za pośrednictwem internetu.

Kamera może też oczywiście służyć do sprawdzenia chociażby, czy w Zakopanem świeci słońce, czy pada deszcz.

p

lista artykułów | drukuj |
Odwiedzin: 19823    Aktualizacja: 2010-07-14 21:57:26   
Zobacz komentarze (9) Dodaj komentarz
PRZEGLĄDAJ KOMENTARZE
Pseudonim: tezero 2010-07-14 19:20:27
Marna coś ta kamerka, fotki skaczą co kilka sekund a po chwili przytyka się buforek przeglądarki i wiesza.. myślałem, że to jakiś obraz live, a to tylko fotki. Swoją drogą turystom należy się informacja, że mogą znaleźć się na widoku. Chociaż znajdując się w miejscu publicznym ich wizerunek nie jest chroniony :)
Pseudonim: zelek68 2010-07-14 16:54:16
Cyt. : " ...od września-uczniowie na wagarach,
przez cały rok-panowie z nieswoimi paniami ( i vice versa),
poszukiwani przestępcy,
..."

No i przede wszystkim Zelek68, aby go kto nie rozszyfrował,,,
Pseudonim: kasia 2010-07-14 16:31:59
a moim zdaniem decyduja wzgledy praktyczne, bo juz nie Sabale smyczek kradna a TPgóralikowi komóreczke z brązu...i dlatego; btw nie tak dawno widzialam jak sie pomnik Chalubinskiego ...wziął był i alarmowal okolice głosem zwyklej syreny :-)
Pseudonim: Jurajczyk 2010-07-14 15:15:13
No i przy pomniku chwały Tygodnika przydała by się tabliczka "Siadając przy Góralu znajdziesz się w oknie ukrytej kamery.Mimo to pokaż się światu".Nie każdy bowiem będzie chciał się wszystkim pokazać,że wymienię choć kilka "profesji":
od września-uczniowie na wagarach,
przez cały rok-panowie z nieswoimi paniami ( i vice versa),
poszukiwani przestępcy,
...
Ogólnie wszyscy mniejsi lub więksi grzesznicy...;) ;) ;) Jeszcze proces jakiś gotowi wytoczyć i co by to się porobiło?...;) ;) ;)
Pseudonim: Jurajczyk 2010-07-14 15:09:00
Ja tak sobie myślę,że ten pomnik wielkości Tygodnika to trochę niebezpieczny jest bo ma takie niebezpiecznie wystające rogi tygodnikowe...
Pseudonim: atosi4 2010-07-14 14:23:07
Może 'GÓRALA" obrócić. I zdjecia nie byłyby robione pod słonce.
Pseudonim: eminencja 2010-07-14 14:12:51
A poza tym kiepska rozdielczość, więc nic z pokazywania małego pana do kamery. A poza tym kamera jest pod słońce więc tylko w dni pochmurnę mozna z niej kkorzystać.
TP widzę boi się o swego górala i chce mieć go pod monitoringiem.
Ciekawe czy działa monitoring przy Sabale.
Pseudonim: eminencja 2010-07-14 14:09:56
A można tego małego pana ze spodni pokazać do kamery?
Pseudonim: Jurajczyk 2010-07-14 13:55:08
Mania wielkości postępuje...;) ;) ;)

 
Kamery on-line
Ławeczka w Nowym Targu
Ławeczka w Zakopanem
AKTUALNY NUMER POPRZEDNIE
2014/39/1282
Dodaj ogłoszenie do Tygodnika Podhalańskiego