2014-02-10 07:56:51

Kabaret pod Wyrwigroszem w Zakopanem i Bukowinie

Reklama

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. 16 lutego wystąpi w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem. Dla naszych internetowych Czytelników mieliśmy po jednym, podwójnym zaproszeniu na oba występy.

Oto plan występów kabaretu:
- Bukowińskie Centrum Kultury "Dom Ludowy", ul. T.Kościuszki 87, Bukowina Tatrzańska. Występ 16 lutego o 17:00. Bilety w cenie 50 złotych do kupienia w "Domu Ludowym".

- Hotel Belvedere, ul. Droga do Białego 3 Zakopane, Występ 16 lutego o 20:30. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia przy recepcji hotelu.
Bilety na oba przedstawienia można też kupić na portalach: www.biletynakabarety.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl,

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM.

W najnowszym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne" znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Zobaczyć i usłyszeć tam można m.in. bijące rekordy popularności w You Tube piosenki "Ona nie tańczy dla mnie" i Oddział specjalny".

Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.


Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Szymszel 2014-02-12 07:22:28
Jak dla mnie najlepszy kabaret to kalata nasesji gminnej ale ostatnio uszlo powietrze. To chyba z powodu tego wezwania zaskopanie funkcjonariusza na służbie i zaklocanie obrad.

Dawniej kabarety były śmieszne dziś sątragiczne. Np Pietrzak zszedł na psy. Drozda garnki reklamuje ech
KASIA 32 2014-02-11 21:53:15
chcialam zauwazyc ze jak w zakopanem byl ANI MRU MRU co sa rewelacyjni od lat to bilety byly tansze :(
nie powinni sie az tak cenic wtedy napewno wiecej osob by przyszlo :(
Fibi 2014-02-11 12:06:25
@Szymszel :*aleś ty dziś jakisi nabuzowany:D kabaret na nie. Dikande jeszcze przemyśl, jutro ? sam nie wie.Wszystko na nie. Jak ci tak uwiera to Na bani i bez gaci w Walentego:D Daj znać o której,? myślisz o mnie cy uorcyku :):) to cie kapke popuści :):):) Bo my z Uorcykiem robimy zakład :D a ty jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury? :D:D :D:D
Fibi 2014-02-11 10:19:59
Jak jesteśmy przy kabaretach to znalazłam hasło wyborcze :D
"...byłem w zomo ,chujem w ormo ,teraz jestem za platformą.."

ps był kto na "Jack Strong" ?
grabie 2014-02-11 09:51:53
To polskojęzyczny bloger nie umie pisać po polsku, że musi pisać "...In memorian"? Wystarczy najzwyczajniej w świecie: "Ku pamięci"
@Szymszel, od dłuższego czasu nie pisze też nic nasza "kanadyjska" przybłęda. No, poza jednym. Żalami, że minister kultu(ry) miał czelność przeznaczyć na muzeum "in memorian" Prymasa Tysiąclecia i JPII zawrotnej kwoty sześciu milionów zł. Zamiast dofinansować koncert Nergala, na który nasza katoliczka poszłaby razem z ks. Sową i Bonieckim.

"Kompa mam dość dobrego, bo ostatnio trochę modernizowałem, więc nie będzie problemu"
Fibi 2014-02-11 09:06:35
Polskojęzyczny bloger zapewne zaraz napisze" Wojtek In Memoriam" jak przypuszczam byli to koledzy, po fachu .
cobra 2014-02-11 08:57:39
Dlatego występują tylko na takich zadu-piach....
cobra 2014-02-11 08:55:48
Faktycznie ten kabaret to badziewie a piosenka to już w ogóle do du....y...
Szymszel 2014-02-11 08:41:30
Już znalazłem do to jest dikanda to jakiś zespół.
To na pewno polskojęzyczny coś napisze.
W ogóle to dawno nic nie pisał:(
Sabałowa też nic.
A ta od kapelusza już dała sobie chyba spokój.
Bo Biesa to Jeff wykurzył. Nie wytrzymał chłop konkurencji
Szymszel 2014-02-11 08:29:42
Dikanda??? O czym to to? Jak o holokauście lub martyrologi cygnaów to nie za bardzo chce mi sie iść. Do belwedera tez ni ide choćby i tam ciasto z dziurką gratis dawali do tej kawy. Jak pisałem ten kabaret to dno. Sluchałem ta piosenke na you tube co niby ma taka furore robić i ani śmieszno a ni straszo
Fibi 2014-02-11 08:11:26
Co do ceny biletów, to pewnie chodzi o godzinę, bo 17 to trochę za wcześnie , dla gości to wszystko jedno. A w Zakopcu lepiej, bo później .
Ps
Szymszelku :D idziesz na Dikande? bo zaś bedziesz się wściekał jak poskojezyczny bloger napisze a ty powiesz ześ nie wiedzioł.:D Ja Ci obiecałam, że Ci przypomnę. :D
Możesz kupić bilety pozwalam:D Bedzie zabawa :D:D
Do zaś
uorcyk 2014-02-11 07:37:09
albo sala mniejsza?
Fibi 2014-02-10 22:14:30
Bo w Bevederze cza jesce kawe wypić :D:D temu drozyj, bo elegancja francja :):)
Szymszel 2014-02-10 22:01:56
Dla sympatycznej panny Krysi z turnusu IVRP od niewątpliwie sympatycznego pana Jarka Pucio Pucio
Szymszel 2014-02-10 22:00:34
To strasznie denny kabaret ale dlaczego bilety w bukowinie są dużo tańsze?
Fibi 2014-02-10 21:48:54
Do Tego TMN trzeba jeszcze dołączyć...:).nie jedna " Para nienormalni" ???? :D:D:D

Ps jakoś mi to umknęło Ten TMN :D:D dobre
koniczyna 2014-02-10 21:21:34
Ło matko, ale wstyd.
Racja, to nie TYGODNIK Moralnego Niepokoju, lecz KABARET Moralnego Niepokoju!
Tak mnie zaćmiło przez ten Złoty Ząb :)

Dzięki, @Cobra :)
cobra 2014-02-10 19:37:48
też się tutaj zgadzam z @koniczyną,czasami aż przeraża jak się widzi z czego publika ryczy...najczęściej wtedy jak są drwiny z księży...dla mnie najlepszy jest kabaret KMN..
Fibi 2014-02-10 19:20:09
@Koniczyna może i masz racje ale ja ogólnie napisałam
Śmiać się? czy wyśmiewać albo drwić dla mnie to jest różnica. Ja pisałam o śmianiu się ze smakiem, może czasami są wulgaryzmy, ale kiedyś sam prof Miodek powiedział, że jeżeli wulgaryzm by nie był użyty to skecz nie był by dosadny. Każdy w życiu miał jakąś głupią sytuacje albo zdarzenie, że nie jeden by sam stworzył swój kabaret. Dla jednego będzie to śmieszne a drugi powie ze głupi :) Publika sama weryfikuje scenę i kabarety . Jaka publika taki kabaret ? :D Każdy prawie wie co kto przedstawia i prezentuje.
Ps Popatrzyłam na ten co wspominałaś, to był stand up .Publiczność
zweryfikowała:( Ja też jestem moherem a sama żarty sobie robię. Tak na wszelki wypadek to i "ksiadz jayka nosi" > ad pers..:).Sama Kościoła zaciekle bronię co nie oznacza ,że rysy nie widzę. :D
Jurajczyk 2014-02-10 18:29:10
@koniczyna,masz rację.
Kiedyś w kabaretach śmiano się z władzy,a teraz władzę się wspiera.
W pewnym sensie niektórzy "komedianci" to też medialni "funkcjonariusze" grający między pokazami garnków.
No i najważniejsze by kabaret nie był prostacki chociaż w tych czasach niewiele jest takich kabaretów.
Ciubaryki...;) ;) ;)
koniczyna 2014-02-10 17:35:00
@Fibi,
jestem odmiennego niż ty zdania, nie uważam, że można śmiać się z każdego.
niestety część kabaretów buduje skecze np. na naigrywaniu się z osób, które w normalnym życiu uważalibyśmy za niepełnosprawne umysłowo, bądź dotknięte jakąś chorobą psychiczną.
"aktorzy" odgrywają role osób upośledzonych, a ty się publiko śmiej. No i się śmiejemy...
Bo przecież zapłaciliśmy, jesteśmy na występie kabaretu, więc ma być śmiesznie, zatem śmiejemy się , jak wszyscy.
A tak po prawdzie, jakby się zastanowić, to jest to żałosne i żenujące.

Albo inne "topowe" tematy: pedofilia w Kościele i Katastrofa Smoleńska ( no, mówię wam, doskonałe, boki zrywać)

Zbydlęcenie nie ominęło również takich "artystów jak Krystyna Janda czy Stanisław Tym (kto chce, znajdzie na YT)

Swego czasu głośno zrobiło się o pewnym "kabarecie" który jakoby został gdzieś zdjęty z afisza, bo naśmiewał się z Papieża.
Wg mnie wcale nie o to chodziło, Otóż ten "kabaret" w sposób podły naigrywał się z podstaw wiary katolickiej, bynajmniej nie z żadnych osób duchownych. Gdyby to dotyczyło innej religii, to w przypadku Islamu ci "artyści" musieliby się teraz ukrywać, a w przypadku naszych "starszych braci w wierze" pewnie nie znaleźliby już więcej miejsca w żadnym medium.
Na jakimś występie tego "kabaretu" pewne bardziej szanujące się osoby po prostu wstały, przerwały występ, rzuciły w twarz "aktorom" co o tym sądzą i wyszły, a wraz z nimi większa grupa osób z widowni.

Czasami płacimy własne pieniądze, by wylewano na nas szambo żałosnych i szemranych "dowcipów"
Bo przyjechała kultura i cała śmietanka jest na występie...


Ciekawa jestem Waszych opinii po "Wyrwigroszu" - ich widziałam tylko w TV.

Artystom takim jak np Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta, Tygodnik Moralnego Niepokoju, czy Marcin Daniec nie jest potrzebne odwoływanie się do ciemnych i podłych stron naszej natury. Na ich występach nie ma głupiego rechotu lecz zdrowy niemożliwy do poskromienia śmiech.

Byłam, widziałam i znowu pójdę... :)
rys 2014-02-10 16:40:46
Fibi - prawidlowe podejscie do kabaretow.
Fibi 2014-02-10 12:19:28
Moim zdaniem, kabarety przedstawiają różne zabawnie i mniej zabawne sytuacje, a widz wybiera co mu się podoba,a co nie..Śmiać się można z każdego . Ja nie widzę nic w tym złego.Ale jak ktoś nie ma dystansu do siebie to jego problem . Każdy ma coś "za uszami", czasem tego nie widzimy a jak ktoś ze smakiem i humorem zwróci uwagę, to bardziej dociera i zmusza do myślenia.
ps. do zaś bo mam kumulację :):):) i do roboty cza się ruszyć
Jurajczyk 2014-02-10 11:55:22
No właśnie smutny los kabareciarza-życie nie szczędziło trudności Smoleniowi.
Fibi 2014-02-10 11:53:29
@CIA
Masz rację to z rozpędu, ale ja to uwielbiam ten i o niego mi chodziło Emarytura i sklep :):):):)
http://www.youtube .com/ watch?v=LmXc23gxuyg
Ps Dedykacja dla panów :*:* :):):)
foflins 2014-02-10 11:38:17
To jeden z wielu kabaretów wyśmiewających zarówno rząd, jak i opozycję. Oczywiście, kiedy jest to PiS.
CIA do FBI 2014-02-10 11:00:38
FBI,na tyłach sklepu to akurat kabaret TEY a nie to badziewie pod wydrwigroszem wiec z laski swojej nie przypisuj im zasług mistrza Laskowika i Smolenia
Fibi 2014-02-10 10:09:42
Ale Jożin z Bażin ( Donald marzy ) było fajne i na tyłach sklepu i wiele innych) :):):)
O Smoleńsku nie słyszałam.
ZZZ 2014-02-10 09:55:55
Przypomnę że ten kabaret jako jeden z niewielu kpił z katastrofy Smoleńskiej czym zmalał w moich oczach do zera.
jurcia 2014-02-10 09:16:19
Czyżby garnuszki znowu były do sprzedania?
Jurajczyk 2014-02-10 08:15:34
wydrwijgroszem ;) ;) ;)
  • PRACA | dam
    Pensjonat w Zakopanem zatrudni recepcjonistkę
    Tel.: 694667788
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupie działke w Zakopanym lub cały apartamentowiec
    Tel.: 660797241
    E-mail: marekg@b12.pl
  • PRACA | dam
    OSOBĘ DO STANIA ZE ZNAKIEM NAWIEDZONEGO DOMU - W ZAKOPANEM -
    Tel.: 889 835 605.
  • PRACA | dam
    POMOC KUCHENNA - KARCZMA "RĄBANICA" PORONIN -
    Tel.: 600 071 887.
  • PRACA | dam
    KARCZMA W PORONINIE ZATRUDNI KELNERKĘ -
    Tel.: 696 41 82 41.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Do wynajęcia MIESZKANIE długoterminowo Zakopane 2,000 zł. Tel. 887 03 02 01
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA-KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Do wynajęcia w Rabce-Zdroju przy ul. Orkana: kiosk wolnostojący o pow. 25 m2 oraz lokale na piętrze o powierzchniach 12 i 32 m2, tel. 504 252 727.
  • PRACA | dam
    Sieć sklepów z odzieżą używaną poszukuje młodych, energicznych osób do prowadzenia sklepów. Wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia. Nie wymagamy wkładu własnego. Atrakcyjne warunki finansowe. Praca na terenie Nowy Targ, Rabka, Zakopane, Mszana Dolna, Myślenice. 662 262 053.
  • PRACA | dam
    "TESKO" TKGK Sp. z o.o. w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ kat. C, praca stała, pełen etat. Tel. 18 20 25 632/633, tesko@tesko.pl, www.tesko.pl.
  • NIERUCHOMOŚCI | zamiana
    RABKA - MIESZKANIE 54 m2, Ip, komfortowe zamienię na podobne w Krakowie. 785 152 920.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    DOM - stan surowy zamknięty, całość cegła, posiada parter i niezależne piętro. Powierzchnia użytkowa 343m2. Budynek ocieplony, posiada rozprowadzone światło, wodę i kanał. Położony jest w Chabówce na działce 32 arowej, na lekkim wzniesieniu, wśród zieleni, z daleka od hałasu i zgiełku, w odległości 1km od "zakopianki" i Rabki-Zdroju. Droga dojazdowa utwardzona, niezależna. Budynek posiada 7 pokoi na dole i 6 na piętrze, plus łazienki, garderoba i garaż. Możliwość wewnętrznej adaptacji w zależności od potrzeb na dom jedno lub dwurodzinny, pensjonat lub działalność usługową. Kontakt 785 152 920, 773 973 777, domchabowka@gmail.com
  • PRACA | dam
    Willa "Kurant" przyjmie do pracy na stałe KUCHARKĘ/-RZA i POMOC KUCHENNĄ Z DOŚWIADCZENIEM. Umowa o pracę. Kontakt: 601 544 134. CV: kurant@willakurant.pl
  • PRACA | dam
    Centralny Ośrodek Sportu - OPO w Zakopanem zatrudni na pełen etat Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Szczegóły na stronie internetowej.