Reklama

2014-02-10 07:56:51

Kabaret pod Wyrwigroszem w Zakopanem i Bukowinie

Reklama

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. 16 lutego wystąpi w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem. Dla naszych internetowych Czytelników mieliśmy po jednym, podwójnym zaproszeniu na oba występy.

Oto plan występów kabaretu:
- Bukowińskie Centrum Kultury "Dom Ludowy", ul. T.Kościuszki 87, Bukowina Tatrzańska. Występ 16 lutego o 17:00. Bilety w cenie 50 złotych do kupienia w "Domu Ludowym".

- Hotel Belvedere, ul. Droga do Białego 3 Zakopane, Występ 16 lutego o 20:30. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia przy recepcji hotelu.
Bilety na oba przedstawienia można też kupić na portalach: www.biletynakabarety.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl,

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM.

W najnowszym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne" znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Zobaczyć i usłyszeć tam można m.in. bijące rekordy popularności w You Tube piosenki "Ona nie tańczy dla mnie" i Oddział specjalny".

Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.


Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Szymszel 2014-02-12 07:22:28
Jak dla mnie najlepszy kabaret to kalata nasesji gminnej ale ostatnio uszlo powietrze. To chyba z powodu tego wezwania zaskopanie funkcjonariusza na służbie i zaklocanie obrad.

Dawniej kabarety były śmieszne dziś sątragiczne. Np Pietrzak zszedł na psy. Drozda garnki reklamuje ech
KASIA 32 2014-02-11 21:53:15
chcialam zauwazyc ze jak w zakopanem byl ANI MRU MRU co sa rewelacyjni od lat to bilety byly tansze :(
nie powinni sie az tak cenic wtedy napewno wiecej osob by przyszlo :(
Fibi 2014-02-11 12:06:25
@Szymszel :*aleś ty dziś jakisi nabuzowany:D kabaret na nie. Dikande jeszcze przemyśl, jutro ? sam nie wie.Wszystko na nie. Jak ci tak uwiera to Na bani i bez gaci w Walentego:D Daj znać o której,? myślisz o mnie cy uorcyku :):) to cie kapke popuści :):):) Bo my z Uorcykiem robimy zakład :D a ty jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury? :D:D :D:D
Fibi 2014-02-11 10:19:59
Jak jesteśmy przy kabaretach to znalazłam hasło wyborcze :D
"...byłem w zomo ,chujem w ormo ,teraz jestem za platformą.."

ps był kto na "Jack Strong" ?
grabie 2014-02-11 09:51:53
To polskojęzyczny bloger nie umie pisać po polsku, że musi pisać "...In memorian"? Wystarczy najzwyczajniej w świecie: "Ku pamięci"
@Szymszel, od dłuższego czasu nie pisze też nic nasza "kanadyjska" przybłęda. No, poza jednym. Żalami, że minister kultu(ry) miał czelność przeznaczyć na muzeum "in memorian" Prymasa Tysiąclecia i JPII zawrotnej kwoty sześciu milionów zł. Zamiast dofinansować koncert Nergala, na który nasza katoliczka poszłaby razem z ks. Sową i Bonieckim.

"Kompa mam dość dobrego, bo ostatnio trochę modernizowałem, więc nie będzie problemu"
Fibi 2014-02-11 09:06:35
Polskojęzyczny bloger zapewne zaraz napisze" Wojtek In Memoriam" jak przypuszczam byli to koledzy, po fachu .
cobra 2014-02-11 08:57:39
Dlatego występują tylko na takich zadu-piach....
cobra 2014-02-11 08:55:48
Faktycznie ten kabaret to badziewie a piosenka to już w ogóle do du....y...
Szymszel 2014-02-11 08:41:30
Już znalazłem do to jest dikanda to jakiś zespół.
To na pewno polskojęzyczny coś napisze.
W ogóle to dawno nic nie pisał:(
Sabałowa też nic.
A ta od kapelusza już dała sobie chyba spokój.
Bo Biesa to Jeff wykurzył. Nie wytrzymał chłop konkurencji
Szymszel 2014-02-11 08:29:42
Dikanda??? O czym to to? Jak o holokauście lub martyrologi cygnaów to nie za bardzo chce mi sie iść. Do belwedera tez ni ide choćby i tam ciasto z dziurką gratis dawali do tej kawy. Jak pisałem ten kabaret to dno. Sluchałem ta piosenke na you tube co niby ma taka furore robić i ani śmieszno a ni straszo
Fibi 2014-02-11 08:11:26
Co do ceny biletów, to pewnie chodzi o godzinę, bo 17 to trochę za wcześnie , dla gości to wszystko jedno. A w Zakopcu lepiej, bo później .
Ps
Szymszelku :D idziesz na Dikande? bo zaś bedziesz się wściekał jak poskojezyczny bloger napisze a ty powiesz ześ nie wiedzioł.:D Ja Ci obiecałam, że Ci przypomnę. :D
Możesz kupić bilety pozwalam:D Bedzie zabawa :D:D
Do zaś
uorcyk 2014-02-11 07:37:09
albo sala mniejsza?
Fibi 2014-02-10 22:14:30
Bo w Bevederze cza jesce kawe wypić :D:D temu drozyj, bo elegancja francja :):)
Szymszel 2014-02-10 22:01:56
Dla sympatycznej panny Krysi z turnusu IVRP od niewątpliwie sympatycznego pana Jarka Pucio Pucio
Szymszel 2014-02-10 22:00:34
To strasznie denny kabaret ale dlaczego bilety w bukowinie są dużo tańsze?
Fibi 2014-02-10 21:48:54
Do Tego TMN trzeba jeszcze dołączyć...:).nie jedna " Para nienormalni" ???? :D:D:D

Ps jakoś mi to umknęło Ten TMN :D:D dobre
koniczyna 2014-02-10 21:21:34
Ło matko, ale wstyd.
Racja, to nie TYGODNIK Moralnego Niepokoju, lecz KABARET Moralnego Niepokoju!
Tak mnie zaćmiło przez ten Złoty Ząb :)

Dzięki, @Cobra :)
cobra 2014-02-10 19:37:48
też się tutaj zgadzam z @koniczyną,czasami aż przeraża jak się widzi z czego publika ryczy...najczęściej wtedy jak są drwiny z księży...dla mnie najlepszy jest kabaret KMN..
Fibi 2014-02-10 19:20:09
@Koniczyna może i masz racje ale ja ogólnie napisałam
Śmiać się? czy wyśmiewać albo drwić dla mnie to jest różnica. Ja pisałam o śmianiu się ze smakiem, może czasami są wulgaryzmy, ale kiedyś sam prof Miodek powiedział, że jeżeli wulgaryzm by nie był użyty to skecz nie był by dosadny. Każdy w życiu miał jakąś głupią sytuacje albo zdarzenie, że nie jeden by sam stworzył swój kabaret. Dla jednego będzie to śmieszne a drugi powie ze głupi :) Publika sama weryfikuje scenę i kabarety . Jaka publika taki kabaret ? :D Każdy prawie wie co kto przedstawia i prezentuje.
Ps Popatrzyłam na ten co wspominałaś, to był stand up .Publiczność
zweryfikowała:( Ja też jestem moherem a sama żarty sobie robię. Tak na wszelki wypadek to i "ksiadz jayka nosi" > ad pers..:).Sama Kościoła zaciekle bronię co nie oznacza ,że rysy nie widzę. :D
Jurajczyk 2014-02-10 18:29:10
@koniczyna,masz rację.
Kiedyś w kabaretach śmiano się z władzy,a teraz władzę się wspiera.
W pewnym sensie niektórzy "komedianci" to też medialni "funkcjonariusze" grający między pokazami garnków.
No i najważniejsze by kabaret nie był prostacki chociaż w tych czasach niewiele jest takich kabaretów.
Ciubaryki...;) ;) ;)
koniczyna 2014-02-10 17:35:00
@Fibi,
jestem odmiennego niż ty zdania, nie uważam, że można śmiać się z każdego.
niestety część kabaretów buduje skecze np. na naigrywaniu się z osób, które w normalnym życiu uważalibyśmy za niepełnosprawne umysłowo, bądź dotknięte jakąś chorobą psychiczną.
"aktorzy" odgrywają role osób upośledzonych, a ty się publiko śmiej. No i się śmiejemy...
Bo przecież zapłaciliśmy, jesteśmy na występie kabaretu, więc ma być śmiesznie, zatem śmiejemy się , jak wszyscy.
A tak po prawdzie, jakby się zastanowić, to jest to żałosne i żenujące.

Albo inne "topowe" tematy: pedofilia w Kościele i Katastrofa Smoleńska ( no, mówię wam, doskonałe, boki zrywać)

Zbydlęcenie nie ominęło również takich "artystów jak Krystyna Janda czy Stanisław Tym (kto chce, znajdzie na YT)

Swego czasu głośno zrobiło się o pewnym "kabarecie" który jakoby został gdzieś zdjęty z afisza, bo naśmiewał się z Papieża.
Wg mnie wcale nie o to chodziło, Otóż ten "kabaret" w sposób podły naigrywał się z podstaw wiary katolickiej, bynajmniej nie z żadnych osób duchownych. Gdyby to dotyczyło innej religii, to w przypadku Islamu ci "artyści" musieliby się teraz ukrywać, a w przypadku naszych "starszych braci w wierze" pewnie nie znaleźliby już więcej miejsca w żadnym medium.
Na jakimś występie tego "kabaretu" pewne bardziej szanujące się osoby po prostu wstały, przerwały występ, rzuciły w twarz "aktorom" co o tym sądzą i wyszły, a wraz z nimi większa grupa osób z widowni.

Czasami płacimy własne pieniądze, by wylewano na nas szambo żałosnych i szemranych "dowcipów"
Bo przyjechała kultura i cała śmietanka jest na występie...


Ciekawa jestem Waszych opinii po "Wyrwigroszu" - ich widziałam tylko w TV.

Artystom takim jak np Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta, Tygodnik Moralnego Niepokoju, czy Marcin Daniec nie jest potrzebne odwoływanie się do ciemnych i podłych stron naszej natury. Na ich występach nie ma głupiego rechotu lecz zdrowy niemożliwy do poskromienia śmiech.

Byłam, widziałam i znowu pójdę... :)
rys 2014-02-10 16:40:46
Fibi - prawidlowe podejscie do kabaretow.
Fibi 2014-02-10 12:19:28
Moim zdaniem, kabarety przedstawiają różne zabawnie i mniej zabawne sytuacje, a widz wybiera co mu się podoba,a co nie..Śmiać się można z każdego . Ja nie widzę nic w tym złego.Ale jak ktoś nie ma dystansu do siebie to jego problem . Każdy ma coś "za uszami", czasem tego nie widzimy a jak ktoś ze smakiem i humorem zwróci uwagę, to bardziej dociera i zmusza do myślenia.
ps. do zaś bo mam kumulację :):):) i do roboty cza się ruszyć
Jurajczyk 2014-02-10 11:55:22
No właśnie smutny los kabareciarza-życie nie szczędziło trudności Smoleniowi.
Fibi 2014-02-10 11:53:29
@CIA
Masz rację to z rozpędu, ale ja to uwielbiam ten i o niego mi chodziło Emarytura i sklep :):):):)
http://www.youtube .com/ watch?v=LmXc23gxuyg
Ps Dedykacja dla panów :*:* :):):)
foflins 2014-02-10 11:38:17
To jeden z wielu kabaretów wyśmiewających zarówno rząd, jak i opozycję. Oczywiście, kiedy jest to PiS.
CIA do FBI 2014-02-10 11:00:38
FBI,na tyłach sklepu to akurat kabaret TEY a nie to badziewie pod wydrwigroszem wiec z laski swojej nie przypisuj im zasług mistrza Laskowika i Smolenia
Fibi 2014-02-10 10:09:42
Ale Jożin z Bażin ( Donald marzy ) było fajne i na tyłach sklepu i wiele innych) :):):)
O Smoleńsku nie słyszałam.
ZZZ 2014-02-10 09:55:55
Przypomnę że ten kabaret jako jeden z niewielu kpił z katastrofy Smoleńskiej czym zmalał w moich oczach do zera.
jurcia 2014-02-10 09:16:19
Czyżby garnuszki znowu były do sprzedania?
Jurajczyk 2014-02-10 08:15:34
wydrwijgroszem ;) ;) ;)
  • PRACA | dam
    Firma Transportowa zatrudni kierowcę kat. C + E. Stawka 250zł / dzień . Trasy międzynarodowe. Praca stała. Możliwość przyuczenia.
    Tel.: 730 811 002
    E-mail: jasiontransport@interia.eu
  • PRACA | szukam
    KUCHARKA, POMOC KUCHENNA. 500 108 532
  • PRACA | dam