Reklama

2012-09-04 12:59:50

Prezydent Komorowski w Szczawnicy

Reklama

Góralską muzyką, chlebem i oscypkami przywitała dziś Szczawnica prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Prezydent na placu pod kolejką na Palenicę odsłonił pamiątkowy obelisk.

Zobacz więcej zdjęć »»
Następnie Bronisław Komorowski skorzystał z zaproszenia rodziny Mańkowskich i gościł na odnowionym placu Dietla. Oficjalna część prezydenckiej wizyty w której oprócz oficjeli uczestniczyli również mieszkańcy Szczawnicy odbyła się  Dworku Gościnnym. Tam po powitaniu głowy państwa przez burmistrza Grzegorza Niezgodę i prezesa szczawnickiego uzdrowiska Krzysztofa Mańkowskiego nastąpiła krótka multimedialna prezentacja obrazująca ostatnie zmiany  jakie zaszły w pienińskim kurorcie.

Prezydent Bronisław Komorowski dziękował za góralskie zaproszenie, które otrzymał m.in.: na weselu u swojej rodziny od Piotra Gąsienicy, wspominał także swoją ostatnią wizytę w Szczawnicy sprzed 40 lat.

Więcej o wizycie prezydenta RP przeczytasz w papierowym wydaniu TP

ad

Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Octavia 2012-09-08 19:02:53
Spoko, to tylko Leon źle się zalogował.
olo 2012-09-08 18:35:06
zajmij sie swoimi sprawami i nie wtrącaj się jak nie wiesz o co chodzi, bez odbioru.
pijanylokator 2012-09-06 21:30:02
olo ledwo dwa razy napisali o tobie i juz się żołądkujesz. Komu te bajki o olewaniu wciskasz.
olo 2012-09-06 15:20:13
i tu się alias mylisz, mimo twoich nocnych spazmów i niezliczonych prowokacji nie dyskutuje z tobą, chciałem ci zaoszczędzić czasu i przypomniec że z ludźmi twojego pokroju zakończyłem dyskusje, dobranoc alias.
Octavia 2012-09-06 13:18:59
Cytat: \"Pseudonim: alias 2012-09-06 13:07:43

nie wytrzymałeś, zakłamany oszuście.\"


@alias i kto to mówi (pisze) ?
Octavia 2012-09-06 13:15:30
Aliasku, nadal mocno pracujesz w forumowym rankingu na zdobycie zaszczytnego tytułu \"Leona z gazowni\". Oby tak dalej, trzymam za ciebie kciuki.
alias 2012-09-06 13:07:43
Aaaa, jesteś. Zobacz jak bardzo się mylisz: \"Pseudonim: olo 2012-09-06 07:28:52
nadal cie olewam i olewał będę, cienki z ciebie prowokator.\", wystarczylo tylko raz o tobie trollu wspomnieć na forum, i nie wytrzymałeś, zakłamany oszuście.
alias 2012-09-06 13:06:19
cyt.:\"Pseudonim: Octavia 2012-09-06 07:27:19
Cytat: \"Pseudonim: Klaus 2012-09-05 22:41:24

hm a kto to jest Komorowski??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))0 \"

@Klaus, jako niechciany i kłopotliwy spadek po ideii Goralenvolku na Podhalu masz prawo nie wiedzieć, iż Pan Bronisław Komorowski jest Prezydentem Polski, wszak to nie Twoja ojczyzna, a jedynie miejsce urodzenia. Ja też nie pamiętam kto jest obecnie Prezydentem Niemiec.\"

Dobre, ha ha ha. Nie przejmuj się @Klaus. Za to, jako niechciany i kłopotliwy spadek po ideii Goralenvolku na Podhalu, doskonale wiesz, dlaczego Sikorski swoje pierwsze -po wyborze na ministra spraw zagranicznych-, przemówienie wygłosił w... Berlinie, nie w Warszawie, a Doniowi Tuskowi najlepiej w towarzystwie Angeli Merkel. Oczywiście w roli służalczego pieska u jej stóp, z hasłem \"polskość, to nienormalność\", na ustach. Zawsze lepiej być wnuczkiem dziadka z Wehrmachtu. A przypomnę wszystkim POlakom, że ich, prezydent, jest kolegą właśnie donia i radzia, nie kaczora i pisiorów!!!. I to oni włażą do d.upy niemcom i ruskim. Pamięć was zawodzi. Ale u was, to tyPOwe.
olo 2012-09-06 07:28:52
nadal cie olewam i olewał będę, cienki z ciebie prowokator.
Octavia 2012-09-06 07:27:19
Cytat: \"Pseudonim: Klaus 2012-09-05 22:41:24

hm a kto to jest Komorowski??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))0 \"

@Klaus, jako niechciany i kłopotliwy spadek po ideii Goralenvolku na Podhalu masz prawo nie wiedzieć, iż Pan Bronisław Komorowski jest Prezydentem Polski, wszak to nie Twoja ojczyzna, a jedynie miejsce urodzenia. Ja też nie pamiętam kto jest obecnie Prezydentem Niemiec.
alias 2012-09-06 00:00:56
cyt: \"Pseudonim: ana 2012-09-05 20:00:58
Za poprzedniego prezydenta tyż tak pisali....jaki elektorat taki prezydent.\"
Tyle tylko, że tamci z tego poprzedniego i jego elektoratu robili zacofanych oszołomów z ciemnogrodu, siebie samozwańczo obwołując nowoczesno - postępowymi, światowymi wykształciuchami. Tymczasem, po pisemnej kądolęcji i światowych wyPOwiedziach na temat skandynawskich kaszalotów, okazało się kto jest kim!!!!

cyt.:\" Pseudonim: Klaus 2012-09-05 22:41:24
hm a kto to jest Komorowski??? :)))0\"

Ktoś, kto nie potrafi napisaś poprawnie nawet kilku słów, - zupełnie jak rys, i kilku jeszcze innych jego wiernych wyznawców analfabetów!!!
Ktoś taki, kto ma problemy z prawidłowym określeniem swojej prawdziwej osobowości, -zupełnie jak octavia vel GW, olo trolo, & co.
Klaus 2012-09-05 22:41:24
hm a kto to jest Komorowski??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))0
niegazda 2012-09-05 22:29:14
Moderatorze; ja wysylam posty z calego serca, tak rzucam z rekawa. Ale moze sie te posty tam \"nie nadaja\". Niech Pan filtruje. Ja nie chcialbym rewolucji. Takie mam wrazenie i wiem ze mnie trzeba trzymac \"na linie\".
Niegazda
olo 2012-09-05 20:26:08
pewnie ma nudne zycie, cóż.....
ana 2012-09-05 20:00:58
Za poprzedniego prezydenta tyż tak pisali....jaki elektorat taki prezydent....dlatego najlepiej nie być żadnym elektoratem:D
alias 2012-09-05 19:37:37
Uuuuuu, moja skromna osoba wzbudza większe zainteresowanie, niż samozwańczego chrabji. Miłe to, jednak nadętym palantom, imultinickującym idiotom szpiegującym moją osobę, / bezkrytycznie przypisującym jej wszystko, co tylko możliwe :-)/, przypominam, że komentujemy artykuł i dokonania jego głównego bohatera, te prawdziwe, i te wyimaginowane. Nie moje. Wracając do osoby najważniejszej POstaci w państwie, wczoraj, w wywiadzie dla P. Kraśki, ten, co go sobie co POniektórzy wybrali demokratycznie, powiedział: \"Jesteśmy źrudłem nadzieji dla Ónji eóropejskiej\"
Ps. Nie wiem, czy POprawnie to napisałem. Nie było przy moim boku kaszalota, abym mógł się skonsultować w tej kwestii.
cyt.: \"Pseudonim: odscypek 2012-09-04 16:57:11
aliasie, prezydent został wybrany w demokratycznych wyborach czy ci się to podoba czy nie.\"
Cóż, zawsze mówiłem, jaki elektorat, taki (p)rezydent!!!!
Octavia 2012-09-05 18:55:00
Wężu, dlaczego krzyczysz, mów ciszej.
cobra 2012-09-05 18:48:34
@HAWRAŃSKI A GDZIE TO MOŻNA OGLĄDNĄĆ?
hawrański 2012-09-05 18:45:02
Dajcie spokój. Nie wadzić się !!! A to że prezydent Komorowski -to miernota -można było sie przekonać wczoraj , po wywiadzie jaki był w TVP po godz. 20-tej...... Kto widział , ten wie jakiego mamy \"ojca narodu\"....
cobra 2012-09-05 17:47:42
Aha i zapomniałem jeszcze dodać @ryso-kołatku,znaczy chciałem cię pochwalić że jak na twoje marne możliwości intelektualne,twój wpis trzyma się\" KUPY\" zresztą jak i poprzednie!Hahahhaahehe
cobra 2012-09-05 17:40:57
@ryso-kolatku,no suma sumarum,nawet ten wpis jak na twoje możliwości muszę przyznać że ci wyszedł:):):)
kołatek 2012-09-05 16:47:14
Takiś cherlawy cobro ,że posiłki w osobie Octavi wzywasz???:)))) Z tym rysem to jakieś nieporozumienie! Ku twojej wiadomości: nie zważam na marne ludzkie opinie; jak to mówią :sam sobie śpiwom i sam sobie grom. Wazeliniarstwo to raczej twoja specjalność:))))))
cobra 2012-09-05 16:35:30
@octavio,kamień z serca, dzięki za wstawiennictwo:D
rekin 2012-09-05 15:52:46
koszmar to był ten pokaz pseudomody jak można takie badziewie pokazywać
Octavia 2012-09-05 14:11:15
@kołatku, zachowaj hierarchię ważności. Predendentem nr.1 do uzyskania miana \"Leona z gazowni\" jest na naszym forum jest @alias.
cobra 2012-09-05 11:39:44
@ryso-kolatku zdrówka życzę bo o rozumek to już późnawo :):):)
kołatek 2012-09-05 11:25:17
Tej wolności słowa w twoim wykonaniu to jest aż za dużo cobra. Uważaj żebyś nie skończył jak internauta \"leon z gazowni\":))))))
cobra 2012-09-05 11:11:42
bezkarnie mozna było obrażac i nasmiewac się z śp. Prezydenta L. Kaczyńskiego. Jasnie Panujący Komorowski jest nietykalny. .... a gdzie demokracja, wolnośc słowa etc.etc i ble, ble ...
cobra 2012-09-05 11:10:35
Przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się dziś proces twórcy portalu Antykomor.pl Roberta Frycza. Mężczyzna oskarżony jest m.in. o znieważenie prezydenta, wcześniej marszałka Sejmu, Bronisława Komorowskiego.
Octavia 2012-09-05 10:00:46
Zakłamany hipokryta, raz twiedzi, że jest wierzącym katolikiem, później iż jest agnostykiem. Manipulator rodem z PRL-u.
hakunamatata 2012-09-05 09:29:23
jak nie, jak tak. Alias był na tym forum wcześniej pod nickiem zelek68 ale go wywalili z hukiem i nazwał się alias. Przecież wciąż można jego wpisy znaleźć
Abeto 2012-09-05 09:17:05
Podobno ,że nie.Tam się tłumaczył że go z kimś tu mylą.
Octavia 2012-09-05 08:58:42
Czyli @żelek68 z P24 = @alias z TP.
Abeto 2012-09-04 21:31:55
Olo -nie tylko tu cię pamiętaja ,ostatnio na konkurencyjnym forum P24 niejaki żelek68 też o tobie wspominał.Widocznie mocno komuś zalazłeś za skórę.
olo 2012-09-04 21:14:32
jest mi niezmiernie miło że ktoś jeszcze o mnie pamięta.;)))) no to znikam, pa ;)
cobra 2012-09-04 21:06:43
Pamietam jak mówil POdczas kampani wyborczej na prezydenta w debacie publicznej z J. Kaczyńskim. .............majac piatke dzieci musialem wybierać, komu najpierw kupic buty a komu szalik ............ Tfuuu
cobra 2012-09-04 20:56:57
bul nie stracił pieniędzy w parabanku, choć na to się zanosiło, poskarżył się chłopakom z wsi i pieniadze znalazły się natychmiast. bul do końca swojego marnego żywota będzie spłacał ten dług wdzięczności
atosi4 2012-09-04 20:47:12
Prezydent Komorowski został wybrany nie tylko głosami dyslektyków.
dziadek 2012-09-04 20:39:29
Bronisław Komorowski zna \'bul\' po utracie oszczędności w parabanku, może powinien wykorzystać tamto doświadczenie i zgłosić ustawę o parabankach\" - pisał Mastalerek, wspominajć, jak w latach 90. Komorowski wraz ze znajomymi zainwestował pieniądze w parabanku Janusza Palucha. Mimo wstydu, na jaki się naraził, w końcu przyznał się on do tej wpadki.

\"Mnie ukradziono wówczas pieniądze, które pożyczyłem od rodziny i powierzyłem p. Rayzacherowi, który je umieścił w jakiejś piramidzie,zdradził kilka lat temu na łamach \"Gazet Wyborczej\" Komorowski.

Chodziło o kwotę około 260 tysięcy marek niemieckich, czyli równowartości dzisiejszego pół miliona złotych. Jakim cudem eksopozycjonista dysponował 20 lat temu taką kwotą? Pożyczył od rodziny.

Pieniędzy Komorowski nie odzyskał, ale udało mu się \"odkuć\" dzięki piastowanym przez lata stanowiskom w administracji państwowej
niegazda 2012-09-04 20:37:56
Do Lacha. Moi przodkowie musieli pracowac w \"panskim lesie\" za friko. Lasu pilnowal szczegolnie namaszczony urzednik (po naszemu esbek). Owszem byla jakas tam wolnosc, nie bylo dziesieciny. Jedno z moich dziadkow bylo za , a inne przeciw Hrabiom. Ten pradziadek co mial miekki kark i sie klanial doszedl do zaszczytow (czytaj w kosciele siedzial w pierwszej lawce). Inny pradziadek ciagle skarzyl sie na Hrabiow. Mowil, ze \"gdyby Hrabiemu ktos ukradl z lasu kawalek drzewa to wymiar kary nie mialby granic\". I ten niegazda gromadzoc opowiesci o przodkach woli byc rozsadny. I to zle i to zle. .. Polecam Zachod, albo Ameryke. Bo Tam jest za duzo PANOW.
niegazda
hawrański 2012-09-04 20:12:57
Ten \"NASZ\" prezydent wybrany przez większość obywateli RP -jak podały \"Wiadomości\" , otrzymał od ABW wiadomość , że Alpen Gold jest firmą oszustów w maju tego roku !!! No i co zrobił ??? Ratując złodziei -siedział cicho .... HA . HA . HA.. Nasz prezydent - hrabia Komorowski- ma wręcz w genach gnębienie poddanych. Proszę sprawdzić jak rządził na Podhalu jego przodek -Mikołaj Komorowski . Był starostą nowotarskim w latach 1625-1633...doprowadzając do buntu całe PODHALE !!!
Abeto 2012-09-04 20:07:12
Pijanylokatorze-alias ci teraz nie odpisze,on jest zajęty czym innym.Musi kurom zrobić to i owo i koniowi dać koniczyny,gazda nie ma czasu na bzdury.
n 2012-09-04 19:59:35
Są pierwsze owoce tej wizyty. Do tej pory nie można się było doprosić i doczekać naprawy drogi zjazdowej pod kolejkę a na okoliczność wizyty dało się ją załatać i poprawić trochę parking. Wszystko w myśl powiedzenia...\" nie chcem ale muszem \".
pijanylokator 2012-09-04 19:40:20
aliasie, prezydent został wybrany w demokratycznych wyborach czy ci się to podoba czy nie

Zupełnie jakbym ola czytał.
Lach 2012-09-04 19:05:42
Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego Mańkowscy są właścicielami uzdrowiska ? Wiem, że są spadkobiercami Stadnickich, ale w jaki sposób Stadniccy dorobili się tego majątku ? Ciężka pracą ? Zaradnością ? Mądrymi inwestycjami ? Bo na mój gust dorobili się na łojeniu chłopstwa. Patrzę na pałac w Nawojowej pod Sączem i wiem, że pracowali na niego moi przodkowie, którzy zamieszkiwali wsie będące własnością Stadnickich. Wiec może ja też powinienem wystąpić o reprywatyzację ? Jak myślicie ? Chętnie wejdę do spółki z Mańkowskimi.
boruta 2012-09-04 17:36:11
Był 40-ci lat temu, czyli w okresie PRL-u i rozkiwitu uzdrowiska w pełni.
odscypek 2012-09-04 16:57:11
aliasie, prezydent został wybrany w demokratycznych wyborach czy ci się to podoba czy nie. Wszelkie twoje problemy w tym zakresie trzymaj sobie w swojej rabce
alias 2012-09-04 13:26:47
Łoncze się w bulu i nadzieji z norweskimi kaszalotami.
Jak to kiedyś \"klasyk\" POwiedział? \"Durnia mam za prezydenta\"!!!